IMG_1671

Pełnia Księżyca 16 kwiecień 2022

Dzisiaj mamy mega mocną Pełnię Księżyca w Zodiaku Wagi oraz zaćmienie. Potężna Pełnia Księżyca będzie przy Nas przez najbliższy tydzień. Znaleźliśmy się w bardzo mocnym czasie Odrodzenia. Zodiak Wagi nie jest zwyczajnym Znakiem. Jego potrzeby są bardzo specyficzne. Jedną z kluczowych motywacji Wagi jest chęć zjednoczenia z drugą osobą i dlatego Waga najlepiej czuje się w związku. Nie lubi Życia w samotności i dlatego usilnie poszukuje kogoś do związku.

 

 

 

Pełnia Księżyca w Zodiaku Wagi skłania Nas do przyjrzenia się swoim związkom i nie chodzi tylko o związki z partnerem/partnerką, ale również o związek, który mamy z najbliższymi, współpracownikami i samymi ze sobą. Podczas najbliższego tygodnia cała potężna prawda o relacjach zostanie ujawniona. Będziemy widzieli jak ciemna strona relacji odkrywa nieszczerość,  zdradę a strona jasna miłość i zaangażowanie. Przez tak wiele sprzecznych emocji i odkryć w bardzo wielu związkach i relacjach dojdzie do potężnej transformacji. Jedne relacje się odrodzą w ten Czas Wielkiego Odrodzenia , a inne zostaną zakończone na dobre. Bardzo wiele osób może rozpamiętywać swoją przeszłość, zdarzenia z przeszłości, może czuć smutek, może płakać, jednak to wszystko jest potrzebne po to, aby oczyścić swoja Drogę, aby pozbyć się niepotrzebnego balastu i właśnie odrodzić się na nowo. Bez tego to Wielkie Odrodzenie nie miałoby większego sensu. Ta Pełnia Księżyca ma bardzo duże znaczenie odnośnie relacji jakie mamy z samym sobą. Ona pozwala Nam otworzyć się na siebie i zauważyć, iż powinniśmy być dobrzy dla Naszego Ciała ale i dla Naszego Ducha. Pełnia Księżyca w Wadze prosi Nas o to, abyśmy się zastanowili czy Jesteśmy dobrzy dla Nas samych, czy dajemy z siebie za dużo innym, czy dajemy może zbyt mało, czy inni są dla Nas ważni?

 

Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób wpłyną na Ciebie potężne energie obecnej Pełni Księżyca, jeśli chcesz wiedzieć jak przetrwasz i co Ciebie czeka w najbliższym tygodniu oraz jakie prawdy zostaną odkryte zapytaj

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 22. Niedzielę i poniedziałek mam wolny. Zapraszam od wtorku 

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło Agga Soyala

5 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *