ENERGIA KSIEŻYCA

Pełnia Księżyca 16 lipiec 2019 Zaćmienie Księżyca

Przed Nami wyjątkowy Czas. Nie wiem czy macie jeszcze siłę po ostatnich promieniowaniach energetycznych Księżyca, które były 21 czerwca i Nowiu Księżyca z 2 lipca , na kolejne spektakularne Siły i wibracje energetyczne.

 

Już 16 lipca 2019 będzie Pełnia Księżyca z zaćmieniem Księżyca. Jest to największe i najbardziej wyraziste zaćmienie Księżyca w obecnym dziesięcioleciu. Będziemy nie tylko mieli możliwość obserwacji pięknego zjawiska na Niebie, ale też będziemy mieli możliwość napełnienia siebie wspaniałymi energiami Kosmicznymi.

 

 

 

Podczas tej Pełni Księżyca 16 lipca 2019 staniemy twarzą w twarz ze swoim ego. Będziemy sprawdzali swoje uczucia , rozmyślali nad emocjami. Podczas tej Pełni nie należy podejmować pochopnych decyzji ani kierować się emocjami przy jakichkolwiek wyborach. Do wszystkiego należy podejść z roli obserwatora. Lipcowa Pełnia Księżyca z zaćmieniem Księżyca skłoni większość osób do zrobienia planów na przyszłość. Pełnia rozpoczyna się o godz 23:39 a więc osoby, które są zapisane na 16 lipca mogą mieć pewność, że duuużo będzie się działo 😅😉🔆

 

Obraz, który widzicie na zdjeciu głównym jest to specjalnie zamówiony obraz, emanujący Mocą Księżyca.Mozna zobaczyc tutaj https://sarahmagic.com/produkt/energia-ksiezyca/

Moc Księżyca wzmacnia nasze wewnętrzne siły ,przynosi ogromną pozytywną energię , harmonię sukces, potęguje energię seksualną. Księżyc w pełni zaprasza do naszego życia dobrobyt, miłość.
 
Obraz jest namalowany przez znakomitą artystkę znaną w Europie. Obraz jest wykonany na specjalne zamówienie Aggi Soyala. Każdy jest jedyny i niepowtarzalny. Nie ma na całym Świecie dwóch takich samych, przez co nabiera jeszcze większej wartości. Energetyzujące obrazy tej artystki znane są min w Niemczech, Kanadzie i USA, gdzie cieszą się ogromną popularnością .
 
Właściwości obrazu:
*wzmacnia wewnętrzne siły
*poprawia samopoczucie
*odpręża
*relaksuje
*wzmacnia siły witalne
*wprowadza harmonię do domu, gabinetu w którym jest umieszczony
*przyciąga sukces
*potęguje energię seksualną

*Runa Fehu ma moc szczęścia, bogactwa, siły wewnętrznej

 

Na Magiczną linię zapraszam od godz. 11.30 do 21.00 z małymi przerwami w godz.13.30 do 17.00

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

16 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *