IMG_0782

Pełnia Księżyca 19 grudnia 2021, Ostatnia w 2021 roku!

Pełnia Księżyca 19 grudnia 2021, Ostatnia w 2021 roku!

Przed Nami ostatnia w obecnym Roku 2021 Pełnia Księżyca. Będzie korespondowała z Zodiakiem Bliźniąt. Jest nazywana Pełnią Zimową. Przed Nami bardzo ekscytujący czas, ponieważ również razem z Pełnią Księżyca rozpoczyna się retrogradacja Wenus w Zodiaku Koziorożca, która potrwa aż do 29 stycznia 2022 roku. Pełnia Księżyca w Zodiaku Bliźniąt wniesie dużo lekkości, aczkolwiek należy również uważać na jej podwójny charakter.

 

Będzie Nas skłaniała do otwartości w życiu uczuciowym💚

Wiele osób może się zakochać. Wiele również może doczekać się upragnionych deklaracji miłosnych. Będzie to Pełnia dająca odrobinę wytchnienia i odpoczynku po burzliwym czasie zaćmień i zawirowań. Jednak ma też swoją drugą twarz jak na Zodiak Bliźniąt przystało. Mogą pojawić się trudne do wyjaśnienia sytuacje miłosne. Wenus jest planetą Miłości i to ona będzie sterowała Naszymi emocjami. Może być zazdrosna i zaborcza bez wyraźnego powodu. Zanim wysnujemy jakiś wniosek trzeba bardzo dokładnie się temu przyjrzeć czy aby na pewno to co widzimy jest prawdą i jest o co się obrażać.

 

 

Pełnia Księżyca 19 grudnia 2021 będzie porządkowała Nasze uczucia i emocje

Zajrzymy w głąb siebie przeanalizujemy na kim tak naprawdę Nam zależy, do kogo mamy prawdziwą miłość oraz przyjrzymy się dokładniej osobie, którą tą miłością obdarzamy. Będziemy bardziej romantyczni oraz będziemy potrzebowali więcej romantyzmu. Jest to kluczowy moment aby zrobić porządek ze swoimi uczuciami, związkami i emocjami. Robienie uczuciowych porządków w tak ekscytującym czasie połączonym z retrogradacją Wenus może przynieść bardzo ciekawe i znaczące wnioski. Będziemy mieli wybór odnośnie tego jak chcemy się czuć. Od Nas będzie zależało na ile Jesteśmy sobie w stanie pozwolić na takie a nie inne traktowanie w związku. Spojrzymy w głąb siebie, aby odnaleźć Miłość i to czego po Miłości oczekujemy.

 

Będziemy proszeni o dokonanie wewnętrznej równowagi aby scalić się sami ze sobą, aby scalić swoje wnętrze, które być może jest bardzo poszarpane i pogubione. Należy spodziewać się też wielu rozmów, odnowionych kontaktów, snucia planów oraz ciągłego ruchu w kilka dni przed Pełnią Księżyca oraz do siedmiu dni po. Będziemy pchani do działania, do akcji, do biznesu, pracy oraz do mówienia i ogólnie do wszelakiej komunikacji. Będzie to Nam bardzo potrzebne. Aby łatwiej przejść ten czas należy uziemiać się. Teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy kontaktu z Matką Naturą , z Matką Ziemią. Każdy kto czuje się przemęczony, wyczerpany powinien pomyśleć o wypoczynku i zwróceniu swoich myśli i energii właśnie ku Ziemi, ku Naturze. Może to być uziemienie przez właśnie kontakt z Matką Naturą, chodzenie boso bez skarpet po drewnianych podłogach, zanurzenie się w kąpieli wodnej lub też przez zanurzenie palca w doniczce z ulubionym kwiatem. 

 

Dla tych co jeszcze nie mają swojej osobistej uziemiającej bransoletki , która  pomoże Wam zjednoczyć się ze wspaniałymi energiami Ziemi przypominam o rewelacyjnej Bransoletce Moc Ziemi. Jest wykonana ze skóry naturalnej i naturalnych drewnianych korali. Nosząc tą bransoletkę nie tylko uzyskasz uziemienie, ale również odnajdziesz swoje miejsce w świecie, a przemęczenie, wyczerpanie i smutek ustąpią. Jest w Naszym sklepie https://sarahmagic.com/produkt/bransoletka-moc-ziemi-bransoletka-moc-ziemi-sarah-magic-agga-soyala/

 

 

Podczas tej Pełni Księżyca uwolnij się od tego co leży Tobie na Sercu:

*Skoncentruj się na nim i powoli dotrzyj do dręczącego Ciebie problemu

*Nie spiesz się, zrób to powoli

*Oczywiście najpierw weź oczyszczającą kąpiel, zapal ulubione kadzidło, włącz ulubioną spokojną muzykę, zamknij oczy i zacznij pisać

*Kiedy już będziesz gotowa to zapisz wszystko co Ciebie dręczy oraz to w czym byś chciała zamiany oraz odpuść, przebacz

*Chodzi przecież o uwolnienie i przebaczenie

*Potem na spokojnie spal kartkę

*Można każde słowo oderwać i spalić osobno

*Pozostałości wyrzuć do toalety

*Podziękuj Żywiołowi Ognia, że zabrał od Ciebie wszystko to co zapisałaś

*Następnie weź przyjemną kąpiel i włącz skoczniejszą muzykę, zadzwoń dzwonkami lub poklaskaj rytmicznie

*Chodzi o to, aby w puste miejsce, które pozostało po wyrzuceniu wszystkiego naładować dobrą, radosną energię

*Pamiętaj, nie ma pustej przestrzeni i jeśli nie naładujesz tej przestrzeni pozytywnymi wibracjami to ponownie wkradnie się tam to, czego nie chcesz

Jeśli chcesz wiedzieć co przyniesie dla Ciebie ostatnia w 2021 roku Pełnia Księżyca, jaki będzie miała wpływ oraz jeśli chcesz wiedzieć czy dobrze wykonałaś proces uwolnienia to zapytaj, energie Pełni będą miały wpływ aż do siedmiu dni po. Skorzystaj! 

 

 

Magiczna linia

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

6 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *