1605117092091_filtered

Pełnia Księżyca 2022

 Dziękuję Wszystkim za przepiękne dzisiejsze rozmowy, które obfitowały błyskawiczną sprawdzalnością co zresztą sami napisaliście w komentarzach. Natomiast bardzo przepraszam wszystkie osoby, które dzisiaj się do mnie nie dodzwoniły, ale to fakt kolejka była ogromna. Nie denerwujcie się i jeszcze odrobinę cierpliwości i już jutro na pewno porozmawiamy ze sobą.

 

A już za chwilę bo o godzinie 00:59 rozpoczynamy wielką, pierwszą w Nowym Roku 2022 Pełnię Księżyca. Niechaj się dzieje Miłość!💚 💚 💚 💚 

Czy czujecie To, że coś już puszcza, że się uwalnia??!💪🏻 

Jest to Pełnia w Zodiaku Raka zwana Wilczą. Księżyc będzie otwierał przed Nami chęć i możliwość zastanowienia się nad relacjami, związkami w których Jesteśmy i nie ważne czy to jest związek długoletni czy dopiero się poznaliście. Tematem tej wielkiej pierwszej Pełni Księżyca jest Miłość, jest łączenie się z energiami Miłości Matki i z Miłością, którą mamy w sobie. To jest niesamowite i bardzo ekscytujące, ponieważ tak bardzo potrzeba Nam właśnie Miłości. Potrzeba całemu Światu , ale i też każdemu z osobna. Energia  tej Pełni Księżyca będzie wyznaczała Nam Drogę na kolejne miesiące. Nasze uczucia zostaną wzmocnione co dla niektórych osób może być trochę trudne, ponieważ gdy Jesteśmy wewnętrznie pełni radości to ta radość zostanie wzmocniona, jednak jeśli Jesteśmy pełni smutku, to ten smutek zostanie wzmocniony.

 

 

Nasze uczucia nie będą blokowane i z tego powodu może wiele osób nawet płakać. I tak się już dzieje o czym napisała jedna Pani w komentarzu. Zadaniem dla Nas jest zastanowienie się nad swoim związkiem, nad relacjami w których Jesteśmy , ale także nad powiązaniami Rodzinnymi, nad Naszymi korzeniami, relacjami z Mamą, z Naszymi Przodkami, z Naszymi Dziećmi. W obecnym tygodniu bedziemy bardzo dużo na ten temat myśleli i rozmawiali. Pozwólcie sobie na bycie wolnymi. Zadbajcie o siebie tak jak Matka dba o swoje Dziecko. Zróbcie coś dobrego dla swojej Duszy, może to być chwila nic nie myślenia. To działa rewelacyjnie. Uwolnijcie się z balastu złych emocji.

Aby lepiej i łatwiej dokonać uwolnienia zrób sobie miłą kąpiel z dodatkiem soli oraz ziół np. Bazylia, rumianek, szałwia , kora dębu.
 
 
Jeśli chcesz wiedzieć jak wpłynie na Ciebie energia nowego tygodnia, jeśli chcesz wiedzieć co dalej z relacją o której myślisz zapytaj. Razem znajdziemy podpowiedź i rozwiązanie dręczących Ciebie problemów i pytań.
 
Zapytaj jak na Ciebie wpłynie ta pierwsza Pełnia Księżyca. Daj soebie szansę na uwolnienie 

 

 

 

 

 

 

 

Będę dostępna na  Magicznej linii od godz 12/13 do 21/22 z przerwami na kawe

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *