Pełnia Księżyca 26 sierpień 2018 Księżyc Żniwny

Pełnia Księżyca 26 sierpień 2018 Księżyc Żniwny

Pełnia Księżyca 26 sierpień 2018 Księżyc Żniwny

Wchodzimy w Czas niesamowitych energii Pełni Księżyca,

która nazywana jest Pełnią Księżyca Żniwną. Pełnia będzie w Zodiaku Ryb co skłoni Nas do marzycielstwa, nostalgii oraz głębokich przemyśleń. Należy puścić wodze fantazji i marzyć. Marzyć o wszystkim, aby zasiać to ziarenko w swoim Umyśle. Być może niektóre z marzeń wykiełkują w Waszym Życiu. 

 

Od zawsze Rolnicy przy świetle bardzo mocnego Księżyca zbierali swoje plony z pól. Do dzisiaj urządzane są dożynki i różne święta, z których chętnie korzystamy. Pełnia Księżyca Żniwna jest ukoronowaniem tego wszystkiego co zasialiśmy od początku Roku. Zbieramy a tym samym podsumowujemy Nasze osiągnięcia i straty, jeśli takowe mieliśmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tą wyjątkową Pełnię Żniwną oraz zbliżające się Święto Równonocy Jesiennej ( 23 września 2018) oraz zmiany Lat Numerologicznych ( 9 września 2018) , należy przygotować coś dobrego do jedzenia. Nie muszą to być jakieś wykwintne dania. Najlepiej jak będą proste i jak to możliwe, najbardziej naturalne bez sztuczności sklepowej tzn. lepiej upiec ciasto niż kupić w cukierni, lepiej zrobić samemu kotleciki niż zamówić gotowe.

 

Bardzo ważnym składnikiem Żniwnej Uczty jest pieczywo, a szczególnie Chleb. Bardzo dobrze, jeśli będzie pełnoziarnisty, naturalny.

Jeśli macie możliwość zrobienia sobie małej Uczty Żniwnego Księżyca to najlepiej, abyście to uczynili na otwartym powietrzu np. na Ogrodzie, na balkonie lub w parku. Oczywiście każde świętowanie przyniesie korzystne efekty, nawet takie w Domowym zaciszu. Stół należy ozdobić łanami zboża, jabłkami, kwiatami, można położyć surowe warzywa itp. Ja dodatkowo kładę banknot pieniężny, najlepiej o jak najwyższym nominale.

 

Zapalcie świece w kolorze zielonym i żółtym. Podziękujcie za wszystko co posiadacie, pamiętając o wewnętrznym Bogactwie. W bardzo wielu miastach na całym Świecie organizowane są różnego typu festyny i imprezy czczące ten okres.

 Czeka Nas bardzo Magiczny i wyjątkowy Czas. Kumulacja energetyczna i wielka przemiana. Magowie widzą więcej, a karty pokazują przychylniej. Skorzystajcie z tej wyjątkowej Magii, aby Wasze spichlerze były pełne przez najbliższe Miesiące.

Zaopatrzcie się w Różową Mgiełkę, która otula, wzmacnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

16 comments

   1. ReplyEB-)

    bardzo przepraszam Pani Agguniu ale tak się ostatnio poukładało że nie mam możliwości zadzwonić do Pani? może dzisiaj uda się porozmawiać – jak zwykle mam duuuźo do opowiedzenia ?

    wszystkiego co miłe ?

 1. Replylilla

  Pani Aggo, z całego serca dziękuję za rozmowę i pomoc. Jestem Pani niezmiernie wdzięczna.
  Napiszę do Pani i wyślę dane w przyszłym tygodniu.

 2. Replylilla

  Pani Aggo, bardzo Pani dziękuję za rozmowę. Bardzo mi Pani pomogła przez co będę miała spokojną noc.
  Jestem Pani bardzo, bardzo, bardzo mocno wdzięczna.

 3. ReplyKazimiera

  Wystawię na parapet moją piękną czarodziejską bransoletkę od Pani na doładowanie energetyczne blaskiem Księżyca. 🙂

 4. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu jak z zapartym tchem czyta się tutaj te ciekawe rzeczy, o których nie mam nawet pojęcia ale dzięki tym wpisom wiem jak postępować ??.
  Pani Agguniu proszę trzymać kciuki za synka dziś tzn w poniedziałek ☺️. Wiem co karty widziały dlatego jestem spokojna ?. Ściskam mocno i do usłyszenia ☺️. Dobranoc ??.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *