20200623_211839

Pełnia Księżyca 3 sierpień 2020

Pełnia Księżyca 3 sierpień 2020 jest bardzo wyjątkowa. Koresponduje w Zodiaku Lwa oraz Wodnika.
 
Podczas tej Pełni szczególną uwagę zwrócimy na relacje towarzyskie. Będziemy baczniej przyglądali się temu co jest dla Nas dobre w kontaktach międzyludzkich a co nie. Nawet jeśli do tej pory byliśmy wyczekujący na to, że coś się zmieni w konkretnej znajomości to podczas tej Pełni Księżyca zapragniemy działać.
 
 
 
Wiele osób podejmie konkretne rozmowy z drugą osobą o tym „ co dalej”. Mogą to być osoby z pracy, znajomi a także partnerzy obecni lub przyszli. Sierpniowa Pełnia Księżyca rozpuszcza to co było do tej pory zamrożone.
Jeśli chcieliśmy komuś coś powiedzieć, wyjaśnić, dopytać to właśnie teraz to zrobimy. Będziemy mieć większą odwagę, aby samemu zacząć działać , zamiast wyczekiwać. Będziemy dążyć do tego, aby z tych rozmów i działań osiągnąć korzyści w przyszłości i to nie tej odległej, ale do końca obecnego roku kalendarzowego.
 
 
 
 
 
 
Nasze działania i myśli podczas tej Pełni Księżyca bardzo szybko zrealizują się podczas najbliższych miesięcy. Za dwa, trzy miesiące będziemy zbierać to co teraz zasiejemy. Pełnia Księżyca zwana Żniwną skłania do pewnego rodzaju podsumowań.
 
Teraz mamy okazję
 
przyjrzeć się swoim decyzjom i działaniom, które podjeliśmy na
 
początku obecnego roku. Zbieramy Nasze dary, których sami Jesteśmy autorami.
 
Nie będziemy chcieli być na uboczu, będziemy chcieli być zauważeni i docenieni. Nawet osoby bardzo nieśmiałe zdobędą się na odwagę, aby zawalczyć o to co one chcą.

Pełnia Księżyca 3 sierpień 2020 nazywana jest Pełnią Księżya Żniwnego. Inne nazwy to Pełnia Jesiotra, Zboża.

Pełnia będzie w Zodiaku Lwa z Wodnikiem co skłoni Nas do marzycielstwa, nostalgii oraz głębokich przemyśleń. Należy puścić wodze fantazji i marzyć. Marzyć o wszystkim, aby zasiać to ziarenko w swoim Umyśle. Być może niektóre z marzeń wykiełkują w Waszym Życiu. 

 

Od zawsze Rolnicy przy świetle bardzo mocnego Księżyca zbierali swoje plony z pól. Do dzisiaj urządzane są dożynki i różne święta, z których chętnie korzystamy. Pełnia Księżyca Żniwna jest ukoronowaniem tego wszystkiego co zasialiśmy od początku Roku. Zbieramy a tym samym podsumowujemy Nasze osiągnięcia i straty, jeśli takowe mieliśmy.

 

 

Dobrze jest w jakiś sposób uczcić tą Pełnię np przez przygotowanie czegoś wyjątkowego do jedzenia. Nie muszą to być jakieś wykwintne dania. Najlepiej jak będą proste i jak to możliwe, najbardziej naturalne bez sztuczności sklepowej tzn. lepiej upiec ciasto niż kupić w cukierni, lepiej zrobić samemu kotleciki niż zamówić gotowe.

 

Bardzo ważnym składnikiem Żniwnej Uczty jest pieczywo, a szczególnie Chleb. Bardzo dobrze, jeśli będzie pełnoziarnisty, naturalny.

Jeśli macie możliwość zrobienia sobie małej Uczty Żniwnego Księżyca to najlepiej, abyście to uczynili na otwartym powietrzu np. na Ogrodzie, na balkonie lub w parku. Oczywiście każde świętowanie przyniesie korzystne efekty, nawet takie w Domowym zaciszu. Stół należy ozdobić łanami zboża, jabłkami, kwiatami, można położyć surowe warzywa itp. Ja dodatkowo kładę banknot pieniężny, najlepiej o jak najwyższym nominale.

 

Zapalcie świece w kolorze zielonym i żółtym. Podziękujcie za wszystko co posiadacie, pamiętając o wewnętrznym Bogactwie. W bardzo wielu miastach na całym Świecie organizowane są różnego typu festyny i imprezy czczące ten okres.

 Czeka Nas bardzo Magiczny i wyjątkowy Czas. Kumulacja energetyczna i wielka przemiana. Magowie widzą więcej, a karty pokazują przychylniej. Skorzystajcie z tej wyjątkowej Magii, aby Wasze spichlerze były pełne przez najbliższe Miesiące.

Zaopatrzcie się w Różową Mgiełkę, która otula, wzmacnia

 

 

Magiczna linia do rozmów zapraszam już od poniedziałku od godz 13.00 do wieczora

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

86 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *