302530269_1257815984986284_7973969401272471549_n (2)

Pełnia Księżyca 8 listopad 2022

Jesteśmy w przedostatniej już Pełni Księżyca w 2022 roku. Tym razem Księżyc będzie w całkowitym zaćmieniu. Koresponduje z Zodiakiem Byka. Jest to dość specyficzna Pełnia Księżyca co już mogliście zaobserwować np w swoim złym samopoczuciu. Wiele osób może też przeczuwać nadchodzące zmiany. Nie wiedzą może co to za zmiany i czego one mają konkretnie dotyczyć, ale czują jakiś wewnętrzny niepokój a inni czują jakby wewnętrzne ożywienie i jakby oczekiwanie na coś co ma się zadziać. Mogą to być również uczucia zadowolenia, wyczekiwania na coś radosnego. Na coś co odmieni , przemieni, poprawi lub też zakończy jakąś, ważna dla tej osoby, sytuację lub zdarzenie. Te emocje towarzyszą Nam za sprawą całkowitego zaćmienia Księżyca w Pełni już od kilku dni i będą jeszcze do trzech dni po Pełni Księżyca.

 

 

Należy zauważyć, iż obecne zaćmienie jest idealnie wręcz w koniunkcji z Uranem, który odpowiada za upór, bunt. Jest to przynosząca zaskoczenie, nieprzewidywalność i bardzo specjalne wydarzenia. Uran jest poruszeniem zastałych spraw, energii, wszystkiego co stoi w miejscu. Porusza aby doprowadzić do zmiany aczkolwiek w którą stronę pójdzie ta zmiana nie wiadomo. Jednak można skorzystać z podpowiedzi moich Kart i wskazówek, które na pewno będą odkryte podczas rozmowy.

 

Nie bójcie się zmian, ponieważ nawet jeśli na początku wydają się bardzo trudne to z perspektywy czasu okażą się korzystne i właśnie takich zmian należy oczekiwać po obecnym Czasie Księżycowym. Zaćmienie ogólnie jest ciężkie, nawet wiele tygodni wcześniej osoby wrażliwsze mogły je czuć, teraz w trakcie zaćmienia oraz długi czas po, też będziemy je czuli. Wszystko potrzebuje czasu, aby się ułożyć, aby się wygładzić. Bałagan, który czuliśmy właśnie w tym czasie powoli będzie przemijał a nagromadzone energie kłębiące się w Nas delikatnie rozpuszczą się. Osoby, które miały zbyt dużo nagromadzonej energii czuły się przemęczone, ospałe, zrezygnowane. Energia nie miała ujścia i w ten sposób się manifestowała. W takich sytuacjach należy odrobinę się nawet zmusić i wyjść na spacer, na rower, zrobić pranie ręczne, odkurzyć. Zrobić cokolwiek aby energia uszła mimo iż możemy czuć się jakbyśmy na nic nie mieli siły ani ochoty. Oczywiście takie symptomy mogą być też efektem podczepień energetycznych, klątw , ale to można sprawdzić i w razie co zadziałać w odpowiednim momencie.

 

Ta Pełnia Księżyca w Byku z całkowitym zaćmieniem prosi Nas o przemyślenie wszystkiego co jest dla Nas ważne, o dostrzeżenie i docenienie tego co obecnie posiadamy. Powinniśmy poszukać równowagi między tym czego oczekujemy a tym co już mamy. Ważne jest, aby ta równowaga była nie tylko inspiracją do dalszego rozwoju ale też do spojrzenia na dzień codzienny. Jesteśmy zaproszeni do tego aby okazywać radość, cieszyć się i doceniać tak po prostu. Zbyt dużo analizowania, zamartwiania się i smutku będzie stopować zamiast dodawać skrzydeł, ale też zbytnie oddalenie się od codzienności też nie będzie wskazane. Należy cieszyć się i błogosławić Dobru, które mamy.

 

To zaćmienie przyniesie też zdarzenia, okoliczności, które są z przeznaczenia a o których wiele osób nawet nie myślało , nawet nie podejrzewało iż coś takiego może być. Dla wielu będzie to istnym zaskoczeniem.

Jeśli chcesz wiedzieć co to oznacza dla Ciebie zapytaj. Bądž przygotowany.

Jest to czas gdzie będziemy potrzebowali odpoczynku emocjonalnego i wyciszenia. Można medytować, zanurzyć się w swoim wnętrzu, marzyć. Przypominam, iż zasłona jest nadal bardzo cienka i większość osób ma ogromne połączenie z tym co niedostrzegalne.

 

 

Jednak mimo wstrząsów czekają Nas też nowe szanse, nowe początki, ponieważ  zaćmienie Księżyca daje również szansę na rozpoczęcie czegoś nowego . Może to być nowa praca, nowa znajomość, nowe spojrzenie na daną sprawę. Poruszone i wstrząsane energie przez Uran ułożą się i będą układały się na nowo. Jeśli chcesz wiedzieć czy coś nowego i konkretnie co to będzie zapytaj

🔮 Magiczna linia do godz 22

  ☎️ tel. 708 788 222

  ☎️ i  708 888 688

 ☎️  227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

 

71 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *