11

Pełnia Księżyca Beaver Moon

Już jutro rozpoczyna się przedostatnia Pełnia Księżyca w Roku kalendarzowym 2015.

Ta Pełnia nazywana jest Beaver Monn tzn. Pełnią Bobra. Patronuje tej Pełni Zodiak Bliźniąt.  W poprzednich stuleciach właśnie w tym Czasie zastawiano pułapki na bobry, spieszono się z tym, aby zdążyć przed przymrozkami.

Z Magicznego punktu widzenia jest to Czas, gdzie należy zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju trudnościami, barierami i przeciwnościami Losu. Na pokusy i przysłowiowego „pecha” zakładamy pułapki przez dotknięcie Magii. Czas Bobrowej Pełni Księżyca zbiega się z największym świętem wróżb, Andrzejkami, które zbliżają się wielkimi krokami.

„W czasie Pełni jeśli dotkniesz magii wszystko się spełni” przysłowie mojej Babci 😀 Jeśli chcesz zabezpieczyć siebie i swoją Rodzinę przed niepowodzeniami finansowymi, utratą gotówki, stratami materialnymi, chcesz zatrzymać przy sobie pieniądze aby od Ciebie nie uciekały a także chcesz zabezpieczyć swojego partnera przed pokusami zdrady, zatrzymać miłość czy zdrowie przy sobie, to wykorzystaj Pełnię Bobra maksymalnie.

 

Z uwagi, że Księżyc będzie w Zodiaku Bliźniąt wskazane są wszelkie Magiczne działania dotyczące luster. Lustro podwaja wszystko a co za tym idzie, podwaja także ochronę, umacnia ją, aby była silniejsza i trwalsza. Możesz za pomocą domowej Magii samodzielnie stworzyć barierę dla wszystkiego, czego nie chcesz w swoim Życiu.

 

W tym celu ustaw 2 białe nowe świece na stoliku lub podłodze. Za nimi ustaw lustro. Następnie zapal świece, zaczynając od swojej lewej strony. Odpręż się i pomyśl o tym co dobre np. mam dużo pieniędzy, jestem zadowolona ze swojego Domu, jestem zadowolona ze swojego związku uczuciowego i Rodziny, mam wspaniałe zdrowie i z każdym Dniem czuję się coraz lepiej. Powtarzaj takie lub podobne słowa do chwili, aż poczujesz wewnętrzną siłę i spokój. Możesz świece palić tak długo jak chcesz.

 

Jeśli pragniesz jeszcze skuteczniejszego zabezpieczenia bo obawiasz się, że nie do końca wykonałaś Magię domową skutecznie, to zapraszam do rozmowy ze mną i moimi Kartami Tarota. Połączenie energetyczne, które tworzy się podczas Naszej rozmowy z Kartami jest bardzo silne i ma ogromny wpływ na przyspieszenie wielu spraw, co sami potwierdzacie  😉 

 

Magiczna Linia tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

27 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *