IMG_1870

Pełnia Księżyca Blueberry Moon sierpień

Pełnia Księżyca Blueberry Moon sierpień

Już w czwartek o godz.11:28 nastąpi Pełnia Księżyca.

Jest to bardzo wyjątkowa Pełnia nazywana przez Indian Jesiotrową Pełnią (Sturgeon Moon) lub Blueberry Moon ( Jagodowa Pełnia).

Patronem Pełni będzie Zodiak Wodnika, który da Nam szansę i wielkie możliwości zaplanowania swojej Przyszłości. Osoby skrzętnie czytające mój blog na pewno pamiętają wpis o reżyserowaniu swojej Przyszłości. Dla tych co nie pamiętają zamieszczam link:  http://aggasoyala.pl/twoj-scenariusz/

 
Właśnie Blueberry Moon jest Czasem gdzie powinniśmy wizualizować, reżyserować oraz planować swoją Przyszłość. Mamy do wykonania pewnego rodzaju Misję. Astrologia zachęca Nas do pozytywnych i fantastycznych zmian, daje Nam taką szansę. Jutro dokonasz nowych odkryć i przemyśleń, które zaowocują wspaniałymi planami.

Księżyc nie będzie miał żadnych cieni i będzie w takim stanie z Nami przez najbliższych 14 Dni. Jest to dość długi Czas na to, aby zakończyć uruchomianie „końców”, które trwały przez ostatnie sześć miesięcy, aby przygotować Nas na nowy cykl zaćmienia, który rozpocznie się już pierwszego września.

Ostatnio na pewno czuliście się rozdrażnieni, chorzy a nawet ospali, to wpływ Kosmosu dawał o sobie znać. Jutro nastąpi koncentracja Naszych emocji. Skupicie się na domu, rodzinie i wszelkiego typu relacjach. Wnikliwie przyjrzycie się temu co Was ogranicza i co Wam przeszkadza.

W Czasie Pełni Księżyca Blueberry należy też, skoncentrować się na swoim wnętrzu, zaopiekować się swoim wewnętrznym JA, a wtedy odkryjecie w sobie samych ścieżkę po której idziecie. Czy będzie to ścieżka właściwa? O to możecie zapytać moich Kart Tarota, które podczas Pełni Księżyca pokazują jeszcze więcej i przychylniej. Pamiętacie też słowa mojej Babci :” gdy jest Pełnia wszystko się szybciej spełnia”.

 

Znak Wodnika w tej Pełni Księżyca zmusi Nas do zrobienia rachunku za ostatnie sześć miesięcy. Należy wyciągnąć wnioski i zrobić plany na przyszłość. Zamknąć sprawy i rozmyślania nad tym, co już dawno powinno być uporządkowane. Musicie być otwarci i „czyści” przed rozpoczęciem kolejnego Miesiąca a co za tym idzie kolejnego Cyklu Eclipse.

 

Tak więc czekaja Nas dwa tygodnie ekscytujących doświadczeń i zaskakujących zdarzeń oraz zmian. Będziecie eksperymentować we wszystkich swoich relacjach. Nowe pomysły oraz oryginalne zachowania będą na porządku dziennym. Będziecie bardziej świadomi tego, czego oczekujecie od partnera, siebie samych i ogólnie od Życia. Co wrażliwsze osoby będą miały zwiększoną intuicje oraz mogą pojawiać się u nich pewnego rodzaju
” flesze” czy też wizje. Wszystko to będzie nadal prowadziło do samopoznania i akceptacji swojego wnętrza.

Połączenie wcześniej wymienionych doznań i doświadczeń wraz ze wzrostem pewności siebie, które będziecie mieć przy Pełni Księżyca Bluebarry, pozwoli Wam wyrazić siebie w sposób unikalny i trochę ekscentryczny. Zapomniana oraz długo ukrywana ta strona Waszej osobowości wyjdzie na zewnątrz. Zapragniecie zmian nie tylko w domu, uczuciach, ale też w sobie samych.
Poczujecie się jacyś nowi, inni. Wykorzystajcie ten fenomenalny Czas i postarajcie się wyjść z dobrze Wam znanych schematów , wyjdźcie do innych Ludzi, poznawajcie ich. Relacje, które popadły w rutynę nabiorą nowych barw za sprawą wolności oraz przychylnego oka Was samych. Wszelkie ograniczenia, zakazy nie będą się liczyły i dlatego nie warto ich wymagać. Reaktywują się stare znajomości, relacje, miłości a wszystko to przez nieoczekiwane spotkania lub niespodziewane kontakty internetowe. Przypadkowe spotkania mogą zaowocować nowymi związkami oraz romansami, przyciąganie między osobami będzie ogromne.

 

Ta Pełnia Księżyca ma dla Nas Misje zgłebiania swojego wnętrza, rozwoju Duchowego. Jeśli wykonasz tą misję Twoja Dusza wzrośnie a Ty poczujesz się wspaniale. Należy być przy tych zmianach czujnym i ostrożnym, ponieważ nowe relacje, zmiany i spostrzeżenia będą wprowadzały nerwowość i lekki stan niepokoju. Energia będzie troche zaburzona co odzwierciedli się pewnego rodzaju napięciem emocjonalnych. Aby temu zaradzić należy częściej się uziemiać. To wszystko przez Merkurego i Jowisza, który wypuści na Nas szalone energie a my musimy z nich stworzyć stabilną i odpowiednią formę. Jeśli to zrobicie Radość zawita u Was na długo.
Merkury z Jowiszem stanowią dobrą parę, która przyniesie dobre wiadomości, Radość, optymizm oraz pogodny nastrój. Jest to dobry moment aby rozpocząć naukę, kursy , szkolenia. Urok osobisty i dyplomację możesz wykorzystać do rozstrzygnięcia, załagodzenia starych sporów i niedomówień. Możesz wynegocjować korzystniejsze warunki dla Ciebie we wszystkich Sferach Życia: miłości, finansach a nawet w Sferze Zdrowia.

Planuj, reżyseruj, ale też pamiętaj o tym, aby poddać się Radości i zabawie. Ma być to dla Ciebie Czas tworzenia, ale i radosnego świętowania. Nowe znajomości oraz dużo zaproszeń na spotkania będą normą w ciągu najbliższych dwóch Tygodni. Twój optymizm przyciągnie do Ciebie osoby płci przeciwnej.

Misją do spełnienia jest poznawanie nowych osób, podejmowanie ciekawych zmian, dokonywanie przedziwnych odkryć w sobie i w swoim Życiu, które należy przekształcić na pozytywne aby mogły zapewnić lepszą i weselszą Przyszłość. Teraz, po trudach ostatnich miesięcy nadszedł Czas śmiechu i zabawy. Wykorzystaj to mądrze.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapytaj mnie i moich Kart Tarota o Przesłanie Pełni na najbliższe dwa Tygodnie. Sprawdź już teraz czy dobrze wypełnisz swoją Misję i co ona przyniesie Ci w dalszych Miesiącach a nawet i Latach.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 11:00 ( Pełnia Księżyca już od 11:28!!!) tel. 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam Księżycowo moje Stokrotki ???

Wasza Agga Soyala ?⭐️⭐️⭐️?

Tags: No tags

30 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *