Pełnia Księżyca i jej działanie aż do 11 lutego 2021 Nów Księżyca

Pełnia Księżyca i jej działanie aż do 11 lutego 2021 Nów Księżyca

Pełnia Księżyca i jej działanie aż do 11 lutego 2021 Nów Księżyca

No i dotrwaliśmy! Cień odszedł i większość aspektów z nim związanych. Dałeś radę przebrnąć przez ciemne zakamarki dnia codziennego. Możesz być z siebie dumny. Jednak to jeszcze nie koniec zmagań, ponieważ Pełnia Księżyca 28 stycznia 2021 jest pierwszą Pełnią w 2021 roku w związku z czym nadaje rytm ogólnym energiom rocznym. Robi szkic energetyczny na kolejne miesiące.

Jest to Pełnia Księżyca w Lwie zwana Pełnią Wilka. Mars i Jowisz tworzą kwadraturę więc będziemy się zmagali z nauką dobrego kierowania swoich emocji , ale przede wszystkim złością, gniewem i nerwowością. Będziemy uczeni, aby maksymalnie nad tym panować i będziemy uczeni zarządzania tą samokontrolą. Jeśli poczujesz gniew, złość to staraj się w to nie angażować, ale przemień te emocje w inicjatywę działania i w entuzjazm. Postaraj się działać w jakikolwiek sposób, aby nie gromadzić i nie poddawać się złości. Możesz np. zrobić pranie ręczne, podkurzać, umyć okna, poskakać, przebiec się kawałek lub zrobić kilka przysiadów. Ważne jest, abyś zadziałał zanim pozwolisz, aby gniew powiększył się w Tobie.

 

 

Pełnia Księżyca 28 stycznia 2021 pokaże Nam jak mamy kierować swoimi emocjami. Postaraj się wykrzesać z siebie jak najwięcej cierpliwości, wyrozumiałości dla innych i dla siebie. Będzie to czas gdzie trudno będzie się zrelaksować, ponieważ aspekty rodziny, znajomych i ich potrzeb będą się kłóciły z tym czego Ty sam potrzebujesz. Możesz mieć wrażenie, że chcesz się skoncentrować na samym sobie a nie na innych i na tym tle może dochodzić do spięć.

Jowisz wzmocni trudną istotę Marsa i ten wpływ będzie działał na Nas aż do Nowiu Księżyca, który będzie 11 lutego 2021 roku. Tak więc przed Nami dwa tygodnie bez apatii , ale za to z uczeniem się panowania nad swoimi emocjami. Pomocne w tym wszystkim będzie skoncentrowanie się na jednej sferze Życia np na pracy, uczuciach czy zdrowiu. Jeśli postanowisz i zabierzesz się ochoczo i szczerze za daną sferę, to ominiesz te trudne wpływy i zminimalizujesz nerwową atmosferę.

Będziemy dążyli do spełniania swoich pragnień co w wielu sytuacjach może doprowadzać do spięć. W uczuciach bądź ostrożny i ze spokojem podchodź do narzekań partnera i swoich. Nie oceniaj siebie i bądż dla siebie dobry, a wtedy aktywujesz w sobie potężną energię Miłości, która popłynie również do innych.

 

Potrzeba będzie odwaga, aby stawić czoła wszystkiemu co się Tobie nie podoba, co powoduje ból i sprawia, że czujesz się w jakiś sposób zagrożony.  Jednak jeśli podejdziesz do wszystkiego na spokojnie to uzyskasz bardzo pozytywne efekty i poczujesz się szczęśliwa i zrelaksowana. Będziesz bardziej otwarty i skłonny do wyznań miłosnych. Jednak uważaj, abyś za bardzo swoją szczerością nie wprawiał w zakłopotanie innych.

 

Czas do 11 lutego 2021 do Nowiu Księżyca możesz wykorzystać na dwa sposoby, albo poddać się złości, albo trochę bardziej skupić się na sobie i doświadczyć ogromnego spełnienia i miłości. Teraz podczas Pełni Księżyca staniesz przed tym trudnym wyborem. Jednak masz wybór, a to już bardzo wiele. Jeśli pozostaniesz otwarty i cierpliwy wyzwania przed Tobą stojące mogą być doskonałą okazją do pozbycia się negatywnych starych i ograniczających wzorców i zasad w których tkwisz od dawna.To co Ciebie ogranicza rozpadnie się, ale nie możesz pozostać w próżni więc  zacznij działać i planować.

 

Aspekty szczęścia też przyjdą razem z tą Pełnią Księżyca, tylko tak jak mówiłam trzeba je właściwie wykorzystać. Działaj i zauważ drobne podpowiedzi, które są dla Ciebie i zapisz je. Są to podpowiedzi na Twoją dobrą przyszłość. Wskazówki, które zauważysz jeśli będziesz dostatecznie skupiony. Jeśli jednak nie masz co do tego pewności to śmiało pytaj i zobaczymy w kartach, co to są za podpowiedzi i co mają za zadanie w Twojej przyszłości.

 

 

Ogólnie to zachęcam aby cieszyć się tą energią Pełni Księżyca, ponieważ ta Pełnia i jej aspekty będą trwały długo, a to co na początku zasiejemy, jaką wibrację energetyczną wybierzemy, taką będziemy mieć aż do Nowiu Księżyca 11 lutego 2021.

Nagradzaj siebie i innych dając Miłość. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy to zapraszam do rozmowy. 

Nie przejmujcie się tym, że tematy zdrowia, zarazy, panicznych lęków będą jeszcze trochę wzmocnione i jeszcze bardziej nagłośnione to naturalne, ponieważ ta Pełnia Księżyca sprzyja towarzyskości więc możliwa jest zwiększona ilość zachorowań w ciągu tych dwóch tygodni, aczkolwiek nie będzie jakaś monumentalna.

 

 

 

Działaj z Miłością i dawaj Miłość, a wszystko inne będzie miało osłabione działanie. Teraz w ciągu tych tygodni jest możliwość osiągnięcia wielkich sukcesów, prestiżu oraz spełnienia uczuciowego. Jest to dobry moment na pozbycie się przeszkód ograniczających Twoje cele i spełnienie. Masz możliwość pozbycia się wszelkich blokad jeśli tego naprawdę chcesz.  Jeśli czujesz, że blokady już się rozkruszyły, ale nie masz pewności, albo chcesz je zdjąć, a nie wiesz jak to zrobić to śmiało pytaj. Tak więc przygotuj się na wzrastanie i ewolucję Duszy co jest odpowiedzą na kryzys. Napięcie i problemy do których się przystosowałeś powoli będą odchodziły na dalszy plan.

 

Zapraszam do rozmów. Każdy się dodzwoni i bardzo proszę o cierpliwość. Najlepiej się dodzwonić wybierając numer telefonu raz za razem, ponieważ wtedy jest możliwość wstrzelenia się na wolną linie. Przypominam, że opłata jest pobierana dopiero gdy się usłyszymy. Nie zwracajcie uwagi na komunikaty, ponieważ mogą być chwilowe problemy w sieci play.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13 do późnych godzin wieczornych z małą przerwą. Możliwe, że uda mi się być wcześniej.

Mam pytanie od której do której byście chcieli abym była na Magicznej linii? Nie pytałam jeszcze o to, a może jest wiele osób, które mają możliwość rozmowy ze mną jedynie w rannych godzinach. Proszę napisać w komentarzach

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

48 comments

  1. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

   Ojej rozlaczylo… ale czułam coś niesamowitego. Potrzebowałam tego lekkiego powiesi,tej mgoelki .Jest pan cudowną 🙂

   1. ReplyILonka Mag.💞🌈🧡💜

    Odnośnie awarii na sieci
    Pani Aggusiu nieraz jest komunikat , a nieraz jest cisza i nie ma tej zapowiedzi.
    Wcześniej jak dzwoniłam to mimo że miałam środki na koncie i jak rozmawiałam z Panią to podczas rozmowy nagle Pani głos zanikl I tak miałam dzisiaj dwa razy , ze jak już mi sie udało do Pani dodzwonić, Pani coś do mnie mówiła po czym znowu cisza

 1. ReplyAnecia

  Dziękuje bardzo za dzisiejszą rozmowę do uslyszenia jutro p. Agusiu 💖💖💖💕💕💕💝💝💝💗💗💗💗💞💞💞💞

 2. Replygosia

  Witam Kochana Pani Aguniu najlepiej jak by Pani była dostępna 24 godziny na dobę ale niestety to jest nierealne. Pozdrawiam i do usłyszenia Gosia

 3. ReplyAgnieszka

  Pani Aguniu z całego serca dziękuję za wykonanie rytuału Rose Moon, już dosłownie po kilku dniach zauważyłam pierwsze efekty działania . Z niecierpliwością czekam na dalsze efekty. Jest Pani niesamowita a rozmowy z Panią dają wielkie ukojenie … Pozdrawiam serdecznie

  1. ReplyEB

   Pani Agnieszko, dziękuję za ten wpis 😊 ja też myślę o tym rytuale ale ciągle odkładam decyzję – może musiałam przeczytać Pani komentarz , może to jest ten moment …. 😉

   pozdrawiam serdecznie ❄️☃️⛄️

   ps. czy są już dalsze efekty działania rytuału ?

 4. ReplyMonika z L

  Dzien dobry, Pani Aggo jeżeli byłaby możliwość to może przemyślałaby Pani dostępność na linii chociaż jeden raz w tygodniu w godzinach rannych. Ale dobrze że jest dostępność, a w razie potrzeby można zawsze się z Panią połączyć.
  Pozdrawiam gorąco❤️😘

 5. ReplyEB

  Witam ❄❄❄⛄

  wreszcie pomimo pełni przespałam zdrowo całą noc i wreszcie czuję się znacznie lepiej … jakbym dostała małego kopniaka 😉

  pozdrawiam ciepło ❄❄❄⛄❄❄

     1. ILonka Mag💞🌈🧡💜

      EB haha 😀😀😀 jrozsmieszylas mnie 😉😀😀👍 nie wiem jak Ty to robisz, ale twoje wpisy sprawiają że się uśmiecham 😊

 6. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

  Ialam troche ograniczony czas i Bałam się że nas rozlaczy ale zdążyłam…dziękuję za rozmowę 🙂 może przy następnej rozmowie zapytam o pewne sprawy..

 7. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

  Pani Aggusiu być może te moje reakcje wynikają z tego, ,że za dużo się tego wszystkiego nawarstwilo. Chyba już mam dość, tej niesprawiedliwosci i stąd takie moje reakcję 😈 😉 tylko żeby jeszcze to wszystko przyniosło dobry efekt…😊

 8. ReplyHana

  Ma pani racje. Czuje złość. Złość na ludzi na to ze mąka to czego ja pragnę. Jest mi tak zle ze aż płakałam. Teraz się wyciszam. Znajduje dobroć dla siebie i innych. .. mam nadzieje ze się uda.
  Jutro dzwonię 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Nie mozna miec zlosci na innych , ze maja to co by Pani chciala. Pani moze to wszystko miec a nawet wiecej. Zlosc trzeba oczyscic to nie znaczy ze od razu ma Pani byc dobra dla wszystkich, ale najpierw pokochac siebie i pokochac ludzi. Nie zazdroscic bo wtedy wszystko pani od siebie oddala, a przeciez to co Pani chce jest dla Pani dostepne. Prosze czerpac ze Skarbnicy Nieskonczonosci i blogoslawic innym , a zobaczy Pani ogromna zmiane 🙂

 9. ReplyEB

  Pani Agguniu , bardzo przepraszam za to marudzenie ale przestraszyłam się że Pani dzisiaj ni będzie 😉🤪

  do usłyszenia 🤗

 10. ReplyEB

  Pani Agguniu , cieszę się bardzo że udało mi się porozmawiać z Panią – bardzo dziękuję 😘

  miłej niedzieli ☃️⛄️❄️❄️⛄️☃️☃️

 11. ReplyMonka

  Ale miałam noc….cala noc mi się śniło że Pani mi wrozyla…roznymi sposobami…bylo to wszystko bardzo rzsczywiste….dopiero przed chwilą zdałam sobie sprawę że to sen. Miłego dzionka

 12. ReplyEB

  Pani Agnieszko, działajmy z rytuałem u mnie, nie ma co czekać …….tak mi się wydaje😉oczywiście proszę sprawdzić po swojemu czy jest sens 😉

  pozdrawiam ciepło i do usłyszenia jutro 😘

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *