EE41F7E2-1327-49B6-ABC2-E9861DDC00FA

Pełnia Księżyca Marzec 2018 Roku

Pełnia Księżyca Marzec 2018 Roku

Jak zauważyliście Luty był miesiącem bez Pełni Księżyca za to w Marcu będziemy doświadczać jej aż dwa razy. Pierwsza Pełnia Księżyca w marcu 2018 Roku rozpoczyna się już 02.03. Będzie dość trudna, ponieważ wpływ Planet ułożył się nie do końca korzystnie. Większość osób będzie nadwrażliwych emocjonalnie. Możemy mieć wypaczony obraz postrzegania niektórych sytuacji czy to zawodowych czy miłosnych. Rozmowy mogą okazać się trudne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza nadwrażliwość nie będzie szła w parze z faktycznym stanem danej sytuacji. Będziemy zagubieniu w trzeźwym osądzie rozmów. Nawet najmniejsze słowo, zdanie może być przez niektórych źle odebrane i źle zrozumiane. Należy uważać na to co się mówi i słyszy, aby nie wyciągac pochopnych wniosków. Jeśli nie musicie tego dnia przeprowadzać ważnych spotkań, rozmów to odłóżcie je na inny dzień. Lepiej nie brać też pożyczek kredytów, ponieważ zawarte umowy mogą być niezadowalające z perspektywy lat. Tej Pełni Księżyca należy się wyciszyć i poczekać z ważnymi sprawami, aż Księżyc będzie malał.

 

Energie będą natomiast odkrywały prawdę głęboko ukrytą w Naszej Duchowości. Jeśli chcecie wiedzieć jakie plany, zamierzenia i prawdziwe ukryte działania podejmie Wasz szef, partner, znajomy to śmiało pytajcie ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12.00 do 20.00 z małymi przerwami na kawę

 tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

28 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *