DSC_5776

Pełnia Księżyca w Nowym Roku 2017

Jeszcze trochę Czasu dzieli Nas od pierwszej Pełni Księżyca w Nowym Roku 2017. Piszę ten post o godz 23.40 więc sami rozumiecie moje podekscytowanie. Pierwsza Pełnia Księżyca w 2017 Roku rozpoczyna się dokładnie o godz 12.35 12.01

Karty Tarota, Anielskie czy Runy, będą pokazywały jeszcze więcej i korzystniej dla danej osoby na którą zostaną położone. Już nie mogę się doczekać, aby zagłębić się w tym Czasie.

Od Wieków pierwsza Pełnia Księżyca w danym Roku czy cyklu Miesięcznym odgrywała bardzo ważną rolę w Świecie. Według pierwszej Pełni Roku, planowano wszelkie zagospodarowania terenu (obecnie jest to zakup działki, budowa Domu, kupno Ziemi). Planowano Śluby, wesela, wyjazdy, a także ustalano konkretny Dzień w Roku na poczęcie potomstwa. Do Dziś wiadomo, że Dzieci poczęte według pierwszej Pełni Księżyca są bardziej utalentowane.

Ja w tym Czasie będę „nabierała Mocy”, aby starczyła mi na kolejne Miesiące. Na pewno podczas Naszych „Pełniowych” rozmów odrobina tej Mocy spadnie na Was. Niektórzy z Was już znają to uczucie, innych zapraszam do spotkania w ten wyjątkowy Czas z moimi Kartami Tarota.

 

Jeśli chcesz wiedzieć w którym Miesiącu kupić Dom, działkę czy jakąś inną nieruchomość to dzwoń. Karty wskażą Ci konkretny Dzień lub przedział Czasu w Roku, w którym najkorzystniej dla Ciebie będzie dokonać transakcji.

Zaplanuj urlop zgodnie z pierwszą Pełnią Księżyca w 2017 Roku, tak jak to robili Przodkowie. Dowiedz się czy planowana przez Ciebie data Ślubu, przyniesie Ci Szczęście w małżeństwie czy pecha.

Kiedy będzie najlepszy moment na zmianę pracy i możesz zapytać o co tylko chcesz, a energie Księżyca i Karty dokładnie Ci odpowiedzą.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.14.00 do 21.00 z małymi przerwami na kawę

tel. 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

35 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *