Pełnia Księżyca w Wodniku 24.07.2021

Pełnia Księżyca w Wodniku 24.07.2021

 Jak dajecie radę Przed Nami kolejna karuzela. Pełnia Księżyca w Wodniku zafunduje Nam istną karuzelę wrażeń i emocji. Jest to jedna z najważniejszych Pełni Księżyca w 2021 roku. 22 lipca Słońce przeszło do Zodiaku Lwa przynosząc Nam czas zbierania plonów, które zasialiśmy podczas Zodiaku Raka. Będzie to czas dużych emocji oraz dla tych co byli leniwi , lekkiej samotności. 

 

 

Będziemy mieli możliwość dostrzeżenia swoich talentów, poczujemy się bardzo docenieni oraz wiele osób wyjdzie z cienia nieśmiałości. Teraz jest czas świętowania i radości i wolności. Wielka radość Serca będzie tańczyć i śpiewać aczkolwiek będą pojawiały się też cienie samotności. Osoby, które do tej pory miały problem z podejmowaniem decyzji doznają olśnienia oraz głębokiego prowadzenia. Będą już wiedziały jaką decyzję podjąć.

 

Podczas Pełni będziemy proszeni o zachowanie równowagi między Światłem a cieniem. Między radością a smutkiem. Będziemy proszeni o równe traktowanie innych wobec siebie. Bądź taki dla innych jaki byś chciał aby inni byli dla Ciebie. Pieniądze, Miłość i wszelkie przyjemności będą na pierwszym planie. Należy uważać, aby kogoś nie zranić, należy brać odpowiedzialność za wyznawanie uczuć, składanie deklaracji, propozycję związków oraz uważać na wydawanie pieniędzy, ponieważ można przepłacić. Nastąpi wiele zmian , które czają się już od dawna. To właśnie podczas tej Pełnia Księżyca 24 lipca będziesz wiedział co dalej. Jednak uważajcie na tą Pełnię, przemyślcie wszystko zanim wykonacie jakiś ruch. Zapalcie Ogień aby uwolnić to wszystko co ma być uwolnione.

 

 

Zadajcie sobie pytanie jak mogę pomóc sobie i innym? Jak doprowadzić do równowagi w relacjach? Jak mogę poprawić kontakty z innymi ?

Jeśli nie wiesz, to śmiało pytaj mnie i moich Kart. Energia Pełni Księżyca będzie emanować aż do 08.08 

Ps. tekst napisałam dużo dłuższy i lepszy, aczkolwiek połowa mi się skasowała…. i potem znowu więc odpuściłam i jest jaki jest. Widocznie taki ma być. Pełnia działa 😉

 Magiczna linia

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

26 comments

  1. ReplyIlonka Mag 😊😇🔮💞

   Witam Pani Aggusiu ,super ujrzeć pierwszy komentarz od tak cudownej Wróżki 😘😊😊😇😇😇
   życzę cudownego. i radosnego dnia , a pełnia niech wniesie do naszego życia to wszystko co dobre i niech się spełnią nasze życzenia 🍀🍀🍀🍀🌕🌕🌕🌕

   1. ReplyIM💕💚❤

    Zastanawia mnie jedno dokąd ten świat zmierza… Dzisiaj byłam u rodzinki w odwiedziny, przyjechała kuzynka z zagranicy. Moja ciocia mówi do nas „tylko nie przytulajcie się bo nie jesteście szczepieni. Poczułam zażenowanie…..Ja każdego staram się traktować równo.
    Nie ważne jakiej jest kategorii, czy jest wierzący, czy też nie, czy szczepiony ,czy niepelnosprawny .ale szanuje każdego decyzje , bez względu na jego pochodzenie, religie, czy może poglądy polityczne.Ale skąd.w.ludziach tyle złości nienawiści?
    Najgorsze jest to,że nie wszyscy potrafią zrozumieć,że z różnych przyczyn zdrowotnych nie każdy może przyjąć ta szczepionce. A nawet gdyby mogła uważam,że należy szanować każdego. bez względu na.jego decyzje/wolna wole.
    Życzę spokojnej i przyjemnej soboty i bądźmy dla siebie mili,wyrozumiali i patrzmy i kierujemy się sercem, miłością i życzliwością 💚💚💚💚

    1. ReplyŁukasz

     Ja mam dobre kontakty z rodziną mojej cioci, natomiast z rodziną drugiej, świętej pamięci, w ogóle – wręcz przeciwnie są fatalne – ja bym się tak tym nie przejmował. Tak jak mówi Pani Agga – nie domagaj się miłości, znaj swoją wartość.

    2. ReplyEB

     bardzo przepraszam ale nie podchodziłbym do tego w ten sposób…

     Pandemia koronawirusa to czas zupełnie niecodzienny dla nas wszystkich. Mierzymy się i będziemy mierzyć ze strachem i niepewnością o zdrowie nasze i naszych bliskich – także ze stratą bliskich i dlatego z szacunku i miłości do innych powinniśmy zachowywać się rozważnie i odpowiedzialnie ….

     pozdrawiam słonecznie 🌞🌞

 1. ReplyMonka

  Ludzie rzeczywiście oszalałeli …niestety są szczyci na siebie.. mam wrażenie że ogarnia ich jakaś paranoja…..
  Wolę nie myśleć co będzie jak się nie opanują
  Ja pytam gdzie miłość.,szacoubek, zaufanie do drugiego człowieka.?
  Jest nagonka na wykluczenie ludzi ze względu na poglądy, , narodowość, …szczepienia.
  Zastanówmy się kie#y ostatni raz spotkaliśmy kogoś dawno nie widzianego i wycalowalismy się t ak serdecznie , wysc8skaliscie?
  Ja powiem szczerze że jak nawet to robię to czuje opór ludzie mają zakodowane już panikę…ooo pandemia

  Apeluję kochajmy się przytulajmy calujmy wróćmy do normalności .

  1. ReplyIlonka Mag 😊💚😇💚

   Monka w 100% zgadzam się z tym co napisałaś. 💞😊😇👍
   Idźmy z miłością do każdego, a dzięki temu świat może stać się lepszy. 💚

   Przypominaja mi się słowa jednego wokalisty ” Żadnych granic” Już dość tych podziałów, ograniczeń, patrzenia na drugiego człowieka jak na jakąś zarazę, zło.. . 👀🙇‍♀️
   Czas najwyższy patrzeć na siebie z miłością, troskliwoscią i wyrozumiałością
   Przytulajmy się , pomimo wszystkiego…. To od nas z wewnątrz ma wywplywać ta energia siły, radości i miłości . 🙂😇😇
   Dokąd zmierzamy,dokąd idziemy? Patrzmy na siebie z miłością i bądźmy i wspieramy się razem przeciwko każdemu źli, który nas kusi, które nas prowokuje i dzieli. Bo tylko dobroć i miłość może wszystko ❤💕❤💕

 2. ReplyAgnieszka J

  Dzieje się tak jak miało się zadziać. Nie należy tego aż tak bardzo brać do siebie emocjonalnie. Obserwujemy ale bez emocji na spokojnie, odpuszczamy to co zbędne. Nic i nikt nie jest nas w stanie zranić, jeśli na to nie pozwolimy…. To są słowa Pani Aggi.

 3. ReplyMonka

  Przepraszam za wszystkie literówki a także zmiany jakie dokonuje słownik . Pisze za szybko.zazwyczaj w emocjach .mogę tylko tyle powiedzieć na swoje usprawiedliwienie. Po prostu szałapur że mnie.:-)

  1. ReplyIlonka Mag 😊😇🎀😇

   haha Monka nie martw się, ja mam to samo 😃😃😃 A później patrzę i czytam co ja napisałam 🤣🤣🤣 też tak mam że moj telefon często zmienia przekreca jakieś słowa. A później czytam i śmieje się z tego co wyszło 🤣😉💚

 4. ReplyMonka

  Przepraszam za wszystkie literówki a także zmiany jakie dokonuje słownik . Pisze za szybko.zazwyczaj w emocjach .mogę tylko tyle powiedzieć na swoje usprawiedliwienie. Po prostu szałaput 'że mnie.:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *