bbbb_n

Pełnia Księżyca w Wodniku

Mamy Pełnię Księżyca w Zodiaku Wodnika, która przyniesie wiele sprzeczności. Jest to Pełnia przynosząca uwolnienie pod każdym względem aczkolwiek można czuć też wewnętrzny opór przed tym uwolnieniem. Nie wszyscy są już gotowi aby pozbyć się tego co ich ogranicza i to może być trudne do przeskoczenia. Jednak podczas tej Pełni większość osób będzie czuło pęd do przodu, chęć pozbycia się niekorzystnych związków, układów, znajomości a nawet chęć zmiany denerwującej pracy. Będziemy chcieli robić nowe rzeczy , nowe pomysły będą pojawiały się błyskawicznie. Jeśli nawet ktoś ma stary pomysł to teraz będzie chciał go zrealizować w całkowicie nowy sposób. Jest to czas wyrwania się ze starych struktur w których jest się od lat. Stare normy i zasady, niekorzystne relacje będą odchodziły do przeszłości.

 

Przy obecnym Księżycu w Wodniku Jesteśmy proszeni o to aby iść do przodu, aby poddać się wewnętrznemu impulsowi i działać a jednocześnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Jest to jak jazda z wciśniętym hamulcem. Do przodu ale bez wielkiego rozpędu.

 

Ten czas jest podsumowanie tego co działo się przez ostatnie kilka miesięcy. Zbieraliśmy punkty, aby dotrzeć do mety. Stare struktury już zakończyły działanie, teraz nowy czas co zwiastuje Nam Uran. Wiele osób może czuć się jakby nic się nie zmieniło a widzą, że zmieniło się wszystko. Mamy iść do przody, ale nie na oślep, mamy wszystko dokładnie przemyśleć, wydedukować, aby mogło przyjść nowe. Nie należy rzucać wszystkiego bez zastanowienia się, należy wykonać plan. Ważne jest to, aby powoli i rozmyślnie iść do przodu, aby wytrwać do końca obecnego roku, ponieważ układ planet Uran Saturn, tranzyt kończy się i pojawi w takim układzie dopiero po około 14,15 latach.  Uwolnij swoje obszary Życia, które przyprawiają Ciebie o nerwy, lęki i brak poczucia bezpieczeństwa.

 

Jeśli nie wiesz jakie to obszary zapytaj, Zapytaj również jak wpłynie na Ciebie ta Pełnia Księżyca oraz co Tobie przyniesie

 

Na Magicznej linii będę dostępna od pozniejszych godzin dzisiaj do 21 z malymi przerwami na kawe 

😘😘😘😘

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

53 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *