555058_320673384740703_1560230973_n

Specjalna Pełnia Księżyca Żniwnego

Specjalna Pełnia Księżyca Żniwnego

 

Już 16 Września będzie wyjątkowa Pełnia Księżyca. Jej specjalność wynika nie tylko z tego, że jest to najbliższa Pełnia w okolicach Równonocy Jesiennej 22 Września , ale też jest to Pierwsza Pełnia Księżyca w Nowym Roku Numerologicznym 2017.

Nazywana jest Pełnią Księżyca Żniwną.

Od zawsze Rolnicy przy świetle bardzo mocnego Księżyca zbierali swoje plony z pól. Do Dzisiaj urządzane są dożynki i różne święta, z których chętnie korzystamy. Pełnia Księżyca Żniwna jest ukoronowaniem tego wszystkiego co zasialiśmy od początku Roku. Zbieramy a tym samym podsumowywujemy Nasze osiągnięcia i straty, jeśli takowe mieliśmy.

W tą wyjątkową Pełnię Żniwną oraz zbliżające się Święto Równonocy Jesiennej należy przygotować coś dobrego do jedzenia. Nie muszą to być jakieś wykwintne dania. Najlepiej jak będą proste i jak to możliwe, najbardziej naturalne bez sztuczności sklepowej tzn. lepiej upiec ciasto niż kupić w cukierni, lepiej zrobić samemu kotleciki niż zamówić gotowe. Bardzo ważnym składnikiem Żniwnej Uczty jest pieczywo a szczególnie Chleb. Bardzo dobrze, jeśli będzie pełnoziarnisty, naturalny.

 

Jeśli macie możliwość zrobienia sobie małej Uczty Żniwnego Księżyca to najlepiej, abyście to uczynili na otwartym powietrzu np. na Ogrodzie, na balkonie lub w parku. Oczywiście każde świętowanie przyniesie korzystne efekty, nawet takie w Domowym zaciszu. Stół należy ozdobić łanami zboża, jabłkami, kwiatami, można położyć surowe warzywa itp. Ja dodatkowo kładę banknot pieniężny, najlepiej o jak najwyższym nominale.

 

Zapalcie świece w kolorze zielonym i żółtym. Podziękujcie za wszystko co posiadacie, pamiętając o wewnętrznym Bogactwie. W bardzo wielu miastach na całym Świecie organizowane są różnego typu festyny i imprezy czczące ten okres.

 Czeka Nas bardzo Magiczny i wyjątkowy Czas. Kumulacja energetyczna i wielka przemiana. Magowie widzą więcej a karty pokazują przychylniej. Skorzystajcie z tej wyjątkowej Magii, aby Wasze spichlerze były pełne przez najbliższe Miesiące.  

3 nagrody w konkursie na Fb zostały rozlosowane. Gratuluję !

 

Na Magicznej Lini będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala,

marka którą kochacie.

 

Tags: No tags

48 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *