IMG_0739

Twoje pieniądze potrzebują Mocy !

Na pewno nie raz zastanawiasz się czemu nie masz wystarczającej kwoty pieniędzy na swoim koncie bankowym. Spoglądasz na wydruki i nie Jesteś z nich zadowolony. Zaczynasz się zastanawiać czemu nie masz dobrze płatnej pracy czy swojej firmy, tak jak  mają inni. Zastanawiasz się czy coś jest z Tobą nie tak, że ciągle brakuje Ci pieniędzy. Każdego Dnia pracujesz sumiennie, starasz się i robisz oszczędne zakupy a pieniędzy jak nie ma tak nie ma.

 

Może być kilka przyczyn tej sytuacji. Być może masz jakieś karmiczne długi lub zostałeś przeklęty. Być może nie znajdziesz innego konkretnego wyjaśnienia owego zamkniętego kręgu braku pieniędzy. Pomyśl o tym co działo się w ciągu dwóch ostatnich Lat w Twojej karierze zawodowej. Co zmieniło się w Twojej pracy? Czy wziąłeś jakiś kredyt gotówkowy? Być może straciłeś pracę a wraz z nią chęć do działania i poprawienia swojego żmudnego Losu.

 

Na kawałku papieru zapisz wszystkie zamiany, które Cię spotkały. Napisz wszystkie swoje obawy,wątpliwości a także plany na przyszłość, jeśli takowe masz, dotyczące swojej sytuacji finansowej. Pomyśl przez chwilę i zastanów się jak często czujesz ten strach i jak często masz wrażenie, że Twoje bezpieczeństwo finansowe jest zagrożone. Jeśli czujesz to ciągle lub bardzo często, oznacza to, że Jesteś w bardzo niskich energiach, że Jesteś odłączony od Źródła Mocy.

 

Na drugiej kartce lub na tej samej, ale po drugiej stronie, zapisz wszelkie pomysły na to jak możesz poprawić swoje finanse. Zapisz nawet najbardziej szalone pomysły. Każdy pomysł jest bardzo dobry, chociaż może wydawać się na chwilę obecną niemożliwy do zrealizowania. Nie ważne, że niektóre pomysły będą czysto abstrakcyjne, ale nawet one zbliżają Cię do rzeczywistego dobrobytu. Kiedy skończysz swoje zapiski, zapal złotą świecę i niech się pali jak najdłużej jak tylko to możliwe, wszystko zależy od Twoich możliwości Czasowych. Nie musisz przy niej siedzieć, ale pamiętaj aby zabezpieczyć ogień przed niebezpieczeństwem.

 

Następnie weź pierwszą listę i zakop ją gdzieś w parku lub na łące. Natomiast drugą listę czytaj w tajemniczych warunkach, tak aby Ci nikt nie przeszkadzał.  Zauważysz, że te rozwiązania na samej dole listy są najmniej realne do spełnienia aczkolwiek to właśnie w nich kryje się tajemny klucz do Twojego dobrobytu. Tą listę ukryj gdzieś w bezpieczne miejsce, dobrym rozwiązaniem jest schowanie kartki do encyklopedii lub książki o powodzeniu finansowym.

 

Osobiście musisz pamiętać, że masz siłę i asertywność we Wszechświecie. Odnajdziesz w sobie słowa klucze oraz wskazówki jak pomnożyć swoje pieniądze. Może nie bezpośrednio, ale wszystko jest ważne, co zostało napisane przez Ciebie na liście. Zacznij głośno czytać napisane zdania przez co poruszysz nici energetyczne połączone ze sobą jak w pajęczynie Wszechświata. Moc Uniwersum otrzyma sygnał, że potrzebujesz więcej pieniędzy . Zostanie uruchomiona potężna maszyna dobrobytu tylko i wyłącznie dla Ciebie.Wystarczy niewielki ruch tej maszyny, aby pozbyć się starych paradygmatów a wprowadzić nową, pozytywną energię do Twojego kanału. Logicznie rzecz ujmując, im więcej razy będziesz czytał swoją  listę życzeń na głos,  a także będziesz ją analizował, tym więcej przeniesiesz pozytywnych pasm energetycznych. Powtarzaj słowa tak często, jak to możliwe.

 

Wysyłane przez Ciebie sygnały sprawią, że przybędą do Ciebie  pożądane pieniądze. Niestety nie spodziewaj się poprawy finansowej, gdy będziesz jedynie siedział w Domu przed telewizorem, chociaż znam wyjątki od tej reguły. Ogólnie rzecz biorąc musisz nastroić się psychicznie i energetycznie, aby przyjąć duże pieniądze.

 

Wracajmy na chwilę do Naszej pajęczyny. Każdy z Nas jest połączony ze Wszechświatem. Każdy z Nas może czerpać ze źrodła zasilania kiedy chce i w jaki sposób chce. Ludzie nieświadomie są zablokowani na wszystko co jest dobre i prawdzie na Świecie. Obecnie zwracamy uwagę jedynie na zewnątrz Naszego Życia. Żyjemy bardzo szybko i nie mamy Czasu na wejrzenie w głąb siebie. Nie mamy Czasu na długą rozmowę z najbliższymi, ciągle gdzieś pędzimy. Nasz samolubny sposób Życia oznacza, że zamknęliśmy sobie drzwi  do szczęścia i sukcesu finansowego. Ile dajesz, tyle otrzymujesz. Otwórz się na wszystkie możliwości  i szanse oferowane przez Uniwersum.

 

Ja osobiście lubię próbować wszystkiego co nowe, jestem otwarta na nowe możliwości i staram się wykorzystywać szansę jakie daje mi Los. Ty  też nie bój się zmian w swoim Życiu, nie obawiaj się, że nowa praca będzie gorsza lub sobie w niej nie poradzisz. Pieniądze jak to mówią , leża na drodze i wystarczy, że będziesz chciał je podnieść a Wszechświat Ci to umożliwi.

 

Jeśli nie wiesz jak to będzie u Ciebie skontaktuj się ze mną. Pamiętaj, że Jesteś posłańcem Wszechświata i musisz znaleźć odwagę w sobie , aby czerpać ze Źródła, a wtedy pieniądze do Ciebie przyjdą.  

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz.15.00 tel.708 788 222 i 708 888 688.

Pozdrawiam Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *