IMG_1678

Pierwsza Kwarta Księżyca, Agga Soyala kontakt

Bardzo przepraszam , ale z uwagi na problemy techniczne dzisiaj już nie będę dostępna na Magicznej linii. Do rozmów zapraszam już jutro od godz 12 do 22 z przerwami na obiad i kawę.

 

Będę specjalnie dla Was kładła fenomenalne Karty Tarot Koło Roku, które pokazują jeszcze dokładniej i więcej szczegółów. Mogliście zobaczyć je w moim live na You Tube. A dla tych co wolą Karty Anielskie , Runy czy Lenormand, Karty Przeznaczenia lub Karty Życzeń,  też będzie taka możliwość. Przypominam, że koszt za rozmowę jest pobierany dopiero wtedy gdy się usłyszymy.

Zresztą w dobie szalejących podwyżek u mnie podwyżek nie ma. Od ponad 8 lat koszt rozmowy ze mną jest nadal taki sam. Bardzo mi zależy na tym, aby każdy z Was komu potrzebna jest pomoc płynąca z moich Kart, miał możliwość właśnie uzyskania tej pomocy. W tym trudnym czasie chce Was wspierać , bo nadal wiem i wierzę, iż każdy może osiągnąć spokój  i radość. Nie ustawajcie w swoich dążeniach do marzeń. Nie dajcie się temu wszystkiemu co Nas otacza. Pamiętajcie, że Dobro ma ogromną siłę 💚 💚 💚 💚

 

Jutro jest Pierwsza Kwarta Księżyca, która wielkimi krokami przybliża Nas do marcowej Pełni Księżyca. Daj się jutro zaskoczyć czymś miłym i radosnym, a tą energię zabierzesz ze sobą na najbliższe tygodnie.  Pierwsza Kwarta to jak połowa tortu, który możesz odebrać od Wszechświata, to coś co Tobie się należy, ponieważ Jesteś Idealną Istotą w swojej fenomenalności Istnienia a zarazem w swej prostocie.

 

 

Bądź jutro otwarty na wszelkie radości i uśmiechy innych osób, być może to jest Czas w którym wiele spraw się wyjaśni. Zrób sobie drobny prezent, który zapoczątkuje wielkie przypływy dobrego dziania się u Ciebie.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak wpłynie na Ciebie ta Pierwsza Kwarta Księżyca marcowego, co urośnie w Twoim Życiu, czego będziesz miał więcej, zapytaj. Księżyc rośnie i to co chcesz też może urosnąć przy dotknięciu Magii. Porozmawiaj ze mną i z moimi Kartami, a na pewno odkryjemy dużo radości dla Ciebie. Odbierz te prezenty i spraw, aby zrealizowały się w Twoim Życiu 💚

 

Magiczna linia od godz.12 do 22.00

 tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło Agga Soyala

 

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *