IMG_2106

Pierwsza kwarta Księżyca kwiecień 2022

Coraz więcej osób mówi do mnie, iż czuje ogromne połączenie z Księżycem. Coraz więcej osób zauważa, że wpływ Księżyca ma kluczową rolę w ich rzeczywistości , samopoczuciu. Bardzo się z tego cieszę, ponieważ świadczy to o pewnego rodzaju otwartości i zmianach, które krok za krokiem zachodzą w tych osobach. Od wieków ludzie fascynowali się wpływami Księżyca. Zgodnie z nim Żyli, planowali zasiew warzyw, zbiór ziół a także Księżycowi przypisywali swoje stany zdrowotne. Jednak przez postęp cywilizacji, coraz szybsze tempo wszystkiego zaczęli o tym zapominać. Swoje porażki przypisywali wszystkiemu co znajdowało się tuż przed ich nosem . Zapomnieli jak to jest gdy rządzi bardzo mocna energia księżycowa. Jednak gdzieś w swoim wnętrzu czuli się i czują nadal niespokojnie, wciąż im czegoś brak. Dlatego bardzo się cieszę, że coraz więcej osób otwiera się nie tylko na Matkę Naturę, ale również zaczyna zauważać wpływ Księżyca. Przez pandemię ludzie na całym Świecie dostrzegli, że chcą czegoś więcej, że nie tylko materia jest ważna, ale również energie, których nie widać gołym okiem. Zaczęli wyżej podnosić głowę. Zwracać się ku Słońcu a także ku Księżycowi. I tak jak napisał Phil Bosmans :

„Należy mieć odwagę jaką ma Słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzę Świata.

Niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w Słońce. Brakuje im tej odrobiny cierpliwości, aby doczekać nadchodzącego poranka. Kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę. Tam czeka na Ciebie Słońce. Ono nie omija nikogo. Ciebie też nie ominie, jeśli nie schowasz się w cień. Z każdym dobrym człowiekiem, który zamieszkuje Ziemię, wschodzi jakieś Słońce”

Nie trać nigdy cierpliwości , ponieważ to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi. Cierpliwości można się nauczyć. Czas jest tym, który przynosi radę i podpowiedź. Należy oczekiwać jej cierpliwie. Obecnie czasy są bardzo nerwowe i ledwo daliśmy emocjonalnie z pandemią to teraz zmagamy się z innym strachem. Jednak strach jest taki sam, strach , który uruchamia instynkt przetrwania. Poczucie bezpieczeństwa zostało bardzo zaburzone i nie wróci ono tak szybko. Jednak można się nauczyć cierpliwości, który spływa na każdego ze Słońca oraz z Księżyca. Na pewno staliście się bardziej wrażliwsi, bardziej bojaźliwi lub odwrotnie bardziej zamknięci w pancerzu ignorancji. Nie przejmujcie się tym, ponieważ jeszcze chwila a dokładnie jakoś do trzech lat, a nastąpi większe poczucie bezpieczeństwa. Róbcie notatki z tego jakie macie sny w poszczególnych fazach Księżyca, jak się czujecie i co specyficznego zauważacie w swoim dniu codziennym. Dzisiaj mamy pierwszą kwartę Księżyca a więc jest to znak, iż za chwilę będzie Pełnia.

Pierwsza kwarta Księżyca bywa nieco zapomniana i mniej celebrowana niż Pełnia czy Nów. Jednak ma również ogromne znaczenie na Nas samych oraz na całą Matkę Naturę. Pierwsza kwarta jest zapowiedzią dopełnienia, zapowiedzią całości czegoś na co czekamy. Warto podczas pierwszej kwarty nadal zasiewać swoje ziarna intencji, ponieważ Księżyc rośnie a tym samym energia Księżyca wspiera rośnięcie Naszych planów, intencji a także tego czego oczekujemy.

Już nie mogę się doczekać energii księżycowych, które będą od wtorku. Otóż już 16 kwietnia 2022 mamy w Wielką Sobotę Pełnię Księżyca. Wpływ będziemy już czuć od wtorku i aż do 21 kwietnia. Przygotujcie się na moc wrażeń oraz wszelkiego spełnienia. Pozwólcie sobie aby właśnie od dzisiejszej pierwszej kwarty Księżyca Święty Wojownik mógł Was wspierać w realizacji Waszych zamiarów i planów. Nie bójcie się. Wyjdźcie z ciemności i bądźcie cierpliwi jak to wschodzące każdego ranka Słońce. Jest to wielka szansa na otrzymanie bardzo specjalnego przekazu od kosmicznych energii księżycowych. Informacje, które teraz do Nas docierają, które czujemy i będziemy czuć aż do 21 kwietnia, mają ogromny wpływ na Nas i Naszą rzeczywistość. Następuje Nasze wewnętrzne wyrównanie Jasności, która przyniesie spełnienie. Nie poddawajcie się informacjom, które do Was docierają, ponieważ po co marnować tak cenną energie spokoju i Miłości. Należy jednak się zastanowić czego chcemy, ponieważ nadchodzi coś bardzo specjalnego.

Może nie wszyscy się z tym zgodzą i każdy indywidualnie przechodzi ten czas, ale faktem jest , że mamy czas zmian oraz Wielkiego Odrodzenia. Właśnie teraz patrząc w górę na Słońce i Księżyc możemy zaczerpnąć ożywczej energii. Wielkie Odrodzenie wzmocnione pierwszą kwartą Księżyca oraz zbliżającą się Pełnią Księżyca 16 kwietnia jest prezentem od energii kosmicznych. Nie odmawiaj tego prezentu, ale uciesz się i przyjmij go. Podaruj go sobie i innym a wszystko pójdzie do przodu. Nie narzekaj, że u Ciebie nic się nie zmienia, ponieważ zmienia się wszystko. Być może nie widzisz tego, ponieważ tkwisz w swoim zdawałoby się bezpiecznym mroku. Spójrz w górę i bądź cierpliwy. Czy wiesz, że jeżeli odpuścisz smutki, jeśli pozwolisz sobie zaprzyjaźnić się z Księżycem i Słońcem to pozwolisz swojej Duszy się radować. Czy wiesz, że jeśli wyzwolisz w sobie chociaż najmniejszą iskrę uśmiechu to ta iskra za chwilę będzie wielkiem płomieniem. Tak naprawdę nie oczekuj nic. Bądź i ciesz się, ponieważ masz ku temu ogromne wsparcie energetyczne i szansę Wielkiego Odrodzenia. Jeśli nie wiesz czy dasz radę się odrodzić, czy Twoje decyzje będą dobre z perspektywy czasu zapytaj. Zrób to co jest w Twoim zakresie możliwości. Przywitaj dzień z radością, rozkoszuj się dobrą herbatą, ciesz się wróblami za oknem oraz tym, że nadal wschodzi Słońce.

Mów rano od jutra aż do 21 kwietnia:

życzę dobra

kocham siebie i wszyscy mnie kochają

kocham innych ludzi

kocham zwierzęta

kocham Matkę Naturę

kocham pokarm i wodę którą się żywię

kocham moje ciało

kocham ziemię po której chodzę

kocham Słońce

kocham Księżyc

kocham Wszechświat

kocham Kosmos

kocham Boga, Najwyższą Jedyną Energię

Jeśli wytrwasz w stosowaniu tego, to zobaczysz wielką przemianę w swojej rzeczywistości. Skorzystaj z tej szansy

Jeśli chcesz wiedzieć co Ciebie czeka oraz jak wpłynie na Ciebie ten zbliżający się Czas Wielkiego odrodzenia zapytaj

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 12 do 22 z przerwami na kawę.

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło Agga Soyala

20 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *