20141022_104245

Pierwszy Dzień Jesieni 2015

Ostatnio możecie czuć się trochę nieswojo, przemęczenie i ogólne rozbicie w tym Czasie jest zupełnie normalne. Jest Czas zmian wibracji energetycznych, jak pamiętacie 13.09 rozpoczął się Nowy Rok Numerologiczny a już dzisiaj tzn. 23.09 mamy Pierwszy Dzień Jesieni.

Każdy świętuje początek Wiosny, a mało kto początek Jesieni. Pierwszy Dzień Jesieni jest tak samo ważny. Zmieniają się wibracje energetyczne. Jesień jest wszystkim tym, na co zdjrytuzapracowaliśmy Latem. Jest to okres zbiorów i robienia zapasów na Zimę i nie tylko takich jak np. kupowanie ziemniaków . Jeśli Latem dużo wypoczywałeś, czerpałeś energię słoneczną , oczyszczałeś się w Wodach czy uziemiałeś w Górach to masz większą szansę na to, aby ta Jesień była dla Ciebie korzystna. Jeśli nie miałeś takiej możliwości z różnych przyczyn , możesz to jeszcze nadrobić. Możesz do mnie zadzwonić po Różową Mgiełkę, którą przesyłam Wam podczas każdej rozmowy. Mam to niewytłumaczalne „COŚ”, co Was wzmacnia i po rozmowie ze mną czujecie się lepiej. Potwierdzacie to każdego Dnia. Możecie też poprosić o specjalne przesłanie tej Różowej Energii, która Was otuli, oczyści i podpowie gdzie macie złogi w swojej  Aurze i ciele. 

23 września rozpocznie się równonoc jesienna. Dzień i Noc będą miały dokładnie  tyle samo godzin. Tym samym rozpocznie się astronomiczna jesień, której przyporządkowany jest Żywioł Wody. Warto zastanowić się jakie plony przyniosło Lato , jakie energie towarzyszyły, co się zmieniło i jak wyobrażacie sobie Jesień….czego chcecie, oczekujecie od Jesieni  , jakie macie plany…..i to co zasialiście Latem przyniesie Jesienią pozytywne plony. Energia Lata ( Żywioł Ognia ) ustąpi miejsca Żywiołowi Wody. Jest to wibracja energetyczna  oczyszczająca, lecząca,kochająca . Energia ta jest niezbędna do utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia, ponieważ Woda jest Żywiołem korespondującym z Miłością. Już dzisiaj dotknij Magii i zaopatrz się  w pozytywne energie aby Tobie i Twoim najbliższym tej Jesieni. Daj sobie szansę na fajne , jesienne Dni i noce.

 

Należy zabezpieczyć tą cudowną energię Lata aby starczyło jej na okres Jesieni i Zimy.  „CO PRZYCIĄGNIESZ W CIĄGU LATA JESIEŃ CI FIGLI ŻADNYCH NIE SPŁATA ”

Kolejne przysłowie mojej Babci :). Oznacza min. co zbierzemy porą letnią, w co się otulimy (energetycznie) ,co zabierzemy ze sobą do swoich Serc, Dusz a także  do swojego Życia , to właśnie taka będzie pora Jesieni.

12032178_977355005654181_6830232451779657039_nMagiczna Linia tel.708 788 222.

Pozdrawiam jeszcze Letnio!

Wasza Agga Soyala

 

 

Tags: No tags

24 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *