20160815103352.jpg

Plan z mojej Magicznej Księgi

Jak sprawić aby to co chcesz realizowało się w Twoim Życiu? Pewnie nie raz zadawałeś sobie to pytanie. Po wielu przemyśleniach stwierdziłeś,że chcesz aby wszystko było inaczej. Stwierdziłeś,że masz już dość obecnej pracy, kredytów i ciągłego braku gotówki. Rozmyślałeś o tym wielokrotnie aby coś zmienić. Możliwe,że nawet zacząłeś coś w tym kierunku robić, ale po pewnym Czasie zrezygnowałeś ze swoich działań bo nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.

Otóż, aby zaczęły dokonywać się pozytywne i zauważalne zmiany nie wystarczy tylko tego chcieć ani nie wystarczy działać tylko przez chwilę. Musisz mieć w głowie plan i sukcesywnie go realizować. Nawet jeśli wydaje Ci się niemożliwe,że będziesz miał więcej pieniędzy, działaj ! Nie musisz od razu rzucać swojej dotychczasowej pracy. Wystarczy, że zaczniesz przeglądać oferty pracy, pytać znajomych. Jednakże cały Czas musisz mieć w Myślach to, co chcesz osiągnąć np. Wyobrażaj sobie stanowisko na jakim będziesz w przyszłości pracował a jednocześnie „czuj się” tak, jakbyś już na takim stanowisku pracował obecnie. Ubieraj się tak, jakbyś już tą pracę miał.Zachowuj się tak,jakbyś już wykonywał to, co chcesz wykonywać.

Bardzo ważne jest to ile pieniędzy chcesz zarabiać. Nie możesz odpowiedzieć, że dużo, ponieważ „dużo” jest pojęciem względnym. Dla jednego 3 tys.zł miesięcznie będzie dużym wynagrodzeniem a dla innego nie.
Wszystko zależy od tego, ile pieniędzy chcesz osiągnąć a tym samym ile oczekujesz ich od Wszechświata. Nie bój się oczekiwać wiele. Nie bądź skromny bo Wszechświat nie wynagradza skromnych. Możesz śmiało poprosić o kwotę pieniędzy, którą chcesz, chociaż na Dzień dzisiejszy wydaje Ci się nie osiągalna. Musisz być szczery i otwarty przed samym sobą i przed Wszechświatem.

„Starzy” moi widzowie oraz czytelnicy bloga, zapewne pamiętają bardzo skuteczne zdanie, które często przytaczałam w moich programach telewizyjnych, a mianowicie: ” Ja ……..( tu wymawiamy lub wpisujemy swoje imię) mam tyle pieniędzy ile potrzebuję i jeszcze odkładam ” . Zauważcie, że nie jest tu podana żadna kwota pieniędzy. Wszechświat nie lubi i przede wszystkim nie zna ograniczeń. Oczywiście możesz na początek mieć Myśli typu :” zarabiam 8 tys zł miesięcznie” aczkolwiek bardzo szybko się przekonasz, że potrzebujesz tych pieniędzy znacznie więcej, niż Ci się wydaje na chwilę obecną.
Na początek Twoich zmian jasne i konkretne przedstawienie danej sumy pieniędzy sprawdzi się, ponieważ jeszcze nie masz w sobie wyćwiczonego ” tego specyficznego myślenia”. Określenie kwoty pomoże Ci zebrać Myśli i bardziej się skoncentrować na wybranym przez Ciebie celu.

Samo szukanie nowej pracy czy nowego zajęcia, czucie się jakby to już było oraz wyobrażanie sobie danej kwoty pieniędzy niestety też nie wystarczy. Musisz zacząć inaczej patrzeć na przedmioty, które widzisz w sklepach czy katalogach. Należy uzmysłowić sobie, że możesz mieć każdą rzecz jaką widzisz.
To co jest na sprzedaż jest dla Ciebie a to co nie jest na sprzedaż, również jest dla Ciebie , ale może przyjść w nieco innej formie.

Wszystko co jest na sprzedaż możesz mieć : piękny samochód, dom z basenem, restaurację, klejnoty itp. To wszystko jest do Twojej dyspozycji. To wszystko pochodzi od Wszechświata i możesz to mieć. To wszystko pochodzi ze Skarbnicy Nieskończonego.

Wystarczy, że spojrzysz na te przedmioty jako coś co możesz kupić a otworzą się przed Tobą bramy Bogactwa. Widząc piękne auto na wystawie sklepowej nie myśl : ” taki piękny ale nigdy nie będzie mnie na niego stać” . Zamiast tego pomyśl z uśmiechem na twarzy : ” hmm, piękne auto i jest na sprzedaż. Ja mogę go kupić . Stać mnie na to.” Wiem, że na początku takie stwierdzenie może wydawać się niedorzeczne bo ledwo starcza Ci pieniędzy na bieżące opłaty,aczkolwiek przez takie Myślenie przyciągniesz do siebie nowe możliwości, okoliczności i Ludzi, którzy zbliża Cię do zarabiania ogromnych pieniędzy.

78

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko jest w Twojej głowie. W Twoich Myślach. Nawet jeśli Dzisiaj Jesteś na skraju nędzy, ten stan nie musi trwać. Już od tej chwili zacznij sięgać po więcej i nie bój się ograniczeń, bo ich nie ma. Sam je wymyślasz i przyciągasz przez ciągłe narzekanie i niezadowolenie. Zmień to natychmiast! Zacznij Myśleć! Zacznij wymagać od siebie czegoś więcej niż do tej pory.
Znajdź nowe zainteresowania lub odśwież stare. Bądź kreatywny i otwarty. Ciesz się drobnymi sukcesami aby przygotować się na większe. Nie zapominaj o Marzeniach , bo to one podtrzymują pozytywną energię oraz pomagają dotrzeć Tobie do spełnienia.

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222 i 708 888 688 .

Pozdrawiam ciepło ❣❣❣

Wasza Agga Soyala ?

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *