1b

Płytkie zerwania, głębokie przemyślenia co to daje i czy coś zmienia

Płytkie zerwania, głębokie przemyślenia co to daje i czy coś zmienia

Miłość nie boli, miłość nie pyta czy chcesz z nim być, czy Twoje Serce codziennie rano na nowo zakwita. Miłość uwalnia od dnia codziennego troski. Miłość to nie samotność na dnie zbliżającego się rozstania. I te lęki i lęki i smutki, gdy już Ci sił brakuje, gdy chcesz się podnieść po raz kolejny. Ile cierpienia, ile codziennego wybaczenia i nowa Nadzieja, która Twoje Serce dotlenia.

 

Miłość wspiera i nie dla niej problemem trudności wyborów, gdy Jesteś nad, od niej uzależnieniem. I Twoje starania i lęków opory, gdy już rozumiesz, że wyczerpał się limit i Twoje dobre humory. Nie masz już  siły bo skąd ją czerpać, gdy Twoje Serce przepełnia ciężka udręka? Kolejny rok za rokiem upływa, Ty wciąż samotna w Miłości okrywach.

 

Zastanawiasz się i już nie płaczesz, bo zaczynasz rozumieć, że Twojej walki o to by mogło być inaczej, nic nie znaczą. Dajesz z siebie wiele i chcesz dać więcej, ale nie możesz bo Miłość jest w tym związku Twoim tworem wyobraźni i zmienić już tego nie możesz. Boisz się co będzie dalej i sama nie wiesz dokąd zmierzasz, ale powiem Ci w tajemnicy, że dobrą ścieżką przemierzasz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy dzień ma znaczenie, każda minuta i sekunda jest Twoim Miłości tchnieniem. I nie pytaj co zrobić masz dalej, a zajrzyj do swojego Serca, bo tam jest Pan Bóg i On wie i pokieruje Cię w Miłości Świat i jeszcze dalej. Nieprzespane noce i Twoje trudne poranki są efektem Twojej samotności, bo już się skończyło i nikt już nie zaśpiewa Ci Twojej ulubionej kołysanki. Wszystko przemija, bo przemijać ma, a Ty się rodzisz na nowo choć na razie błądzisz w Życiu jak ta nocna ćma. Przemienisz się w motyla i wyjdziesz z kokonu osaczenia i uwikłania w Twoje myśli splątane, możesz być pewna, że Twoje Życie nie jest jeszcze przegrane.

 

Rodzisz się w bólu niezrozumienia i ciągłego strachu o byt Twojego istnienia. Zrozum to i pobłogosław każde przeżycie, bo dzięki temu ubarwiasz i zaczynasz rozumieć tu, na tym Świecie, bycie. Twoja Dusza już się nie boi , Twoje Serce powoli przeistacza się w Serca piękny kwiat, który raz zasadzony, będzie kwitł wiele lat.

 

Nie oskarżaj siebie, nie oskarżaj Jego, bo też chce być szczęśliwy chociaż nie rozumie tego. Jest tak samo smutny i poobijany i cały przerażony, gdy myśli o tym jakie czekają Go zmiany. Wiele szans sobie daliście, aczkolwiek już do brzegu Miłości dopłynęliście. Dalej nic nie ma i nie warto tego roztrząsać, a zamiast tego pielęgnować piękne wspomnienia. Jedynie one po latach powrócą mimo, że pewne sytuacje, które były, Twoje Serce zasmucą. Zrobiłaś co mogłaś i nie możesz więcej, bo jak długo można chodzić w starej sukience. Już dawno materiał się porwał i czas uszyć nową z Miłości i promyków Słońca. Znajdziesz je na pewno w pierwszym bazarze i kieruj się Sercem, a osiągniesz ponowne spełnienie marzeń.

 

 

Już przestań płakać i nie spać po nocach bo to nic nie zmieni. Dobiega końca jeden etap Twojej powieści, ale księga Twojej historii jest gruba i jeszcze Los w niej umieści i śpiewy ptaków i Twoje Serce radosne. Odrodzisz się na nowo jak kwiaty na wiosnę. Miłość zakwitnie w innym wymiarze , być może inna, ale też będzie spełnieniem Twoich Serca marzeń.

 

Pozwól Mu odejść i cieszyć się wszystkim, Ty musisz być mądrzejsza gdy chcesz być w zgodzie z tym, w co jeszcze wierzysz. Nie ma idealnego Świata tutaj dla Ciebie, bo Jesteś inna, chociaż nie każdy to wie. Wznosisz się w Duszy przemiany i to Cię umacnia chociaż masz już dość tego wszystkiego i nie wiesz co się dalej z Tobą stanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Są ludzie, są miejsca, gdzie jeszcze nie byłaś, inna czasoprzestrzeń, którą kiedyś zagubiłaś. To wszystko masz w Sercu i Pan Bóg jest w Tobie i Mu zaufaj, a On Tobie odpowie. Wsłuchaj się w siebie, bo możesz uczynić bardzo wiele . Masz w sobie tą Siłę mimo, że nie czujesz tego za każdym skinieniem.

 

Miłość jest poświęceniem, ale też wybawieniem od dnia szarego Życia kajdanów, jest wybawieniem Twoich lękowych stanów, gdy już nie możesz i padasz po raz kolejny, gdy się podnieść nie możesz. Odbijasz się od dna rozpaczy i lęku wielkiego o siebie samą i tego partnera obecnego lub byłego. Czas się kończy przy boku Jego i daj mu spokój, byś spokój mieć mogła w centrum Serca Wielkiego.

 

Nie obawiaj się samotności i tego wszystkiego, bo to nic nie zmieni i nawet nie myśl, że nie poznasz innego. Nawet samotność nie bycia z nikim jest błogosławieństwem, gdy masz wolność słowa i wsparcie Boga. Błogosław swoje udręki i wszystko dnia codziennego i dobre i gorsze przeprawy w sekundzie każdego oddechu Twego. Nikt Ci czasu nie doda, jest on określony i jedyny, ale możesz go rozwinąć i cieszyć się nim jakby był już dzisiaj ostatni i jedyny.

 

Odpuść sobie, odpuść Jemu to wszystko co się nie udało. Porozmawiaj ze sobą i zapytaj co się tak naprawdę stało. W cichości Serca Twojej Duszy, Serce Ci przypomni po co Tu Jesteś i pchnie Cię do przodu, abyś z wiarą w Nowy swój Świat wyruszył. Ty sama Jesteś dzielna i piękna , ale Twoja nić wyrozumiałości dzisiaj na zawsze już pękła. Nie można niczego cofnąć bo ile można. Już limit się wyczerpał i teraz będziesz bardziej ostrożna.

 

Budujesz mur mozolnie na nowo z nowych cegieł zranienia i słów odrzucenia. Murek jest mały i rośnie niepostrzeżenie w ciągłych rozmowach gdzie zgubiło się zrozumienie. Bezpieczna przystań za murem ceglanym rozpromieni Twoje Serce przy Bogu ukochanym. On Cię ociepli i wzmocni na nowo i pokaże czym jest Miłość prawdziwa, bo do tej pory tego jeszcze nie wiesz. To nie ludzie , przynajmniej nie wszyscy, mają Miłość w sobie bo są kaprysni. Pieniądze rządzą Duszą i Sercem tych wszystkich, którzy budują swoje Życie na plewach czarnych energii, gdzie zło odbija się echem. Nie martw się nic nie musisz więcej, bo karma wraca w trójnasób, ale nie życz nikomu tego, bo Ty Jesteś silna i masz siłę w sobie. Bóg Cię nauczy jak Go znaleźć w sobie. I kochaj Go jak możesz najmocniej w samym środku siebie. Nie Kościół i instytucja, ale czyste Serce, to jest istotna Twojej Duszy rewolucja….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna w godzinach popołudniowo wieczornych

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

43 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *