Po programie

Po programie

 

Już jestem w domu. Dziękuję Wam za wspaniały program i za to, ze powracacie do mnie.Widzę też, że pojawiło się kilka nowych wpisów. Bardzo dobrze bo ten blog jest specjalnie dla Was. Tu również dowiecie się kiedy i o której będę dla Was w programach a także kiedy będę w poradzie anonimowej.

Dzisiejszy program i spotkanie z Wami bardzo mnie ucieszyło (zreszta jak zawsze) , ale dzisiaj wiele osób jakby odważyło się zadać swoje najważniejsze pytania jakby z większa otwartością. Bardzo dobrze  ,iż tak się dzieje bo warto zawalczyć o siebie i o swoją relacje. Należy do moich Kart Tarota podchodzić z otwartym Sercem i Duszą a wtedy mój Tarot pokaże Wam wszystko jak na dłoni. On podpowiada i zawsze pokazuje co należy zrobić abyście odnaleźli szczęście w Waszym Życiu.

Jutro spotkamy się w programie Kosmica Tv o godz 18.00 do 20.00 na kanale Polonia 1 a potem na „naszym kosmikowym”.

 

A teraz ide troszke wypoczac 🙂

Wasza Agga Soyala

 

2 comments

 1. ReplyMaria_(jamysia)

  Witam serdecznie Pani Aggusiu.

  Teraz , w tym nowym blogu, mogę umieścić swój wpis. Cieszę się z tego bardzo 🙂
  Będę bardzo częstym gościem u Pani. Życzę udanego programu i mam nadzieję „spotkać” Panią o godz.22
  Dobrej nocki życzę.

 2. ReplyEDYTA -EDUSIA

  Pani Aggusiu cieszę się, ze jest Pani blog i można pisać i czytać takie miłe słowa od Pani i o Pani i śledzić grafik Pani pobytu w Kosmice:)
  Dziękuję bardzo za nasze rozmowy, za to, że Pani 3 rok mnie prowadzi po tej jednej, jedynej ścieżce mojego smutnego życia, które przy Pani pomocy z kart Tarota zawsze się rozjaśnia i świeci nadzieja na szczęście:) Z nikim o tym wszystkim nie rozmawiam co z Panią, nikomu nie zwierzam się jak tylko Pani! Jaka to radość spotkać taką Osobę, której można zaufać, doradzić się i po rozmowach mieć więcej chęci na następne dni;) Dziękuję za wszystkie porady i za dzisiejszą i za tą cenną dla mnie rzecz, którą stale przy sobie mam:). Wiele wróżby już się sprawdziło i każdemu Panią polecam bo drugiej takiej Osoby nigdy nie będzie i nie ma, jest TYLKO PANI!!!:))) DZIĘKUJĘ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *