Poczucie czasu takie jakie znaliśmy do tej pory już nie wróci

Poczucie czasu takie jakie znaliśmy do tej pory już nie wróci

 

 Tak wiem, mało piszę. Dopiero drugi post w tym Nowym Roku 2022 . Ciekawa jestem czy tęsknicie za moimi artykułami. Czy wręcz przeciwnie, jest Wam wszystko jedno. Jednak czuję, mam nadzieję, że czekacie, aż coś napiszę. Tak będę pisała codziennie, albo co drugi dzień.
 
 
Nie wiem czy zauważyliście, ale na pewno tak, że coś niesamowitego i dziwnego dzieje się z Czasem. Tak jak Wam wielokrotnie mówiłam, czy w moich programach telewizyjnych, czy w Naszych rozmowach, tak naprawdę Czas nie istnieje, Czas wymyślił, ustalił Człowiek, aby móc jakoś funkcjonować w tym całym systemie.
 
 
 
Już nawet po kilku dniach obecnego Nowego Roku np. w okolicach czwartego czy piątego stycznia mogliście mieć wrażenie, że juz minęło conajmniej kilka miesięcy, a to było zaledwie kilka dni.
Sprawy, które mieliście do załatwienia w ciągu dnia, oraz całe dni, przebiegały Wam bardzo szybko. Wszystko co robiliście było, działo się w przyspieszonym tempie. Mogliście mieć wrażenie, że nawet ptaki na niebie latają w przyspieszonym tempie. Wszystkie Wasze ruchy były szybsze: szybciej jedliście, szybciej mówiliście, szybciej robiliście wszystko.
 
 
 
 
 
 
 
Jednak, gdy na tej szybkości się „ złapaliście”, gdy ją dostrzegliście to nagle zdawaliście sobie sprawę, iż tak naprawdę to poruszacie się nawet w wolniejszym tempie niż dawniej, wolniej jecie, rozmawiacie i idziecie. Bardzo dziwne wrażenie. Niektóre osoby nawet zaczęły się zastanawiać czy wszystko z Nimi jest ok . Tak, wszystko jest w jak najlepszym porządku.
 
Możecie też zauważyć i będziecie jeszcze zauważać, że będzie wydawało Wam się, że minęło już bardzo dużo czasu np. 2 h/4 h, a gdy spojrzycie na zegarek on pokaże że minęło zaledwie 20 min.
 
Tak, ten czas będzie teraz bardzo zmienny. I to, że widzieliście siebie i czuliście, że szybciej wszystko robicie, a jednak gdy o tym pomyśleliście, zauważyliście, że wręcz robicie wszystko wolniej jest oznaką, jedną z oznak zmian w których nadal cały czas jesteśmy i nadal będziemy.
 
 
Te nieregularności w odbieraniu czasu, w postrzeganiu czasu, będą teraz na porządku dziennym. I gdyby ludzkość na teraz już, nie miała zegarków to powstałby jeszcze większy chaos niż jest obecnie. Zresztą, niektóre osoby i tak mogą czuć się już teraz pogrążone w chaosie. Jednak z drugiej strony jest to bardzo ciekawe, iz możemy doświadczać odrywania się znanego Nam czasu od systemu, czy wręcz rozpadania się starego systemu czasu. Tak, to jest właściwsze określenie.
 
 
Stary system czasowy rozpada się, aż w końcu zupełnie zniknie. Jednak zanim nastąpi to zniknięcie, to jeszcze wiele się zmieni. Nie jest to szybki proces. Jednak co wrażliwsze osoby będą coraz bardziej doświadczać ironii czasowej. Coraz więcej osób na całym Świecie będzie o tym mówiło.
 
Poczucie czasu takie jakie znaliśmy do tej pory już nie wróci , ale nie ma się czym martwić i czego obawiać, ponieważ wraz z powolnym odchodzeniem starej ramy czasowej odchodzi również ograniczenie, a tym samym stajemy się coraz bardziej wolni. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o wolność wewnętrzną, bo tą można mieć w każdych okolicznościach i w każdej Naszej rzeczywistości, ale nadchodzi również wolność namacalna.
 
 
 
 
 
 
 
Wolność, którą będziemy dostrzegać na każdy kroku. Chociaż na chwilę obecną może wydawać się to nieprawdziwe z uwagi na to co się dzieje dookoła. Na ciągle nowe ograniczenia, które są wprowadzane, na przymusy, które mamy nakazane więc gdzie tu myśleć o wolności. Jednak tak, te wszystkie narzucane Nam ograniczenia i absurdalne wymogi są powolnym rodzeniem się Wolności. Nic nie rodzi się łatwo, przeważnie jest większy lub mniejszy ból i tak też jest w tej sytuacji.
 
 
Wolność, która pojawia się powoli wraz z przemianą i odejściem czasu takiego jakiego znamy pokaże, że wcale nie musicie wstawać rano do pracy, nie musicie spieszyć się, aby wykonać zadania, które nakazał Wam szef, nie musicie przystosowywać się do złego humoru współpracowników, nie musicie biec na autobus, iść spać o określonej godzinie.
 
 
Tak naprawdę zauważycie, że nie musicie nic. Czy to jest dobre, czy to jest ok?
 
Wszystko zależy od Was czy pozwolicie sobie na ten nowy wymiar bezczasowości. Pewnie, że tak, pewnie że jest to dobre, bo co może być złego w tym, że sami wybieracie co chcecie robić, sami wybieracie o której chcecie wstać, o której iść spać itp. Co może być bardziej odprężającego niż oddanie się wypoczynkowi i poddanie się wewnętrznemu spokojowi poza tymi wszystkimi naciskami. Człowiek nie jest stworzony po to, aby ciężko harować, Człowiek jest stworzony po to, aby doświadczać Miłości, Radości i połączenia ze Wszystkim CO JEST.
To jest prawdziwe zrealizowanie siebie samego, swojej Misji.
 
 
 
 
 
Praca, ograniczenia, które narzucają Nam zegary są wyborem, który miał się pojawić, ale właśnie już powoli się rozpuszcza. I bardzo dobrze, ponieważ ludzkość nie za długo by jeszcze wytrzymała w takim napięciu i kieracie. To wszystko się zmienia i dlatego takie niesamowite zdarzenia czasowe będziemy widzieli i czuli coraz częściej i coraz mocniej. Nie wiem jak Was, ale mnie to bardzo fascynuje.
 
Co możecie zrobić, aby w tym wszystkim się odnaleźć, otóż w najprostszy sposób zaakceptować to i obserwować.
 
Jednak jeśli nie wiesz czy się odnajdziesz w nowym czasie bez ram czasowych, nie wiesz co zrobić oraz jak to wszystko wpłynie na Ciebie, Twoje decyzje i Twoje Życie, zapytaj. Nie zwlekaj, działaj już teraz, zanim nie ma jeszcze u Ciebie zbyt wielkiego chaosu.
 
Zapytaj również o Indywidualny Horoskop na Nowy Rok 2022, abyś wiedział przed czym Karty ostrzegają a co dobrego mają
 
Ps. Pozdrowienia dla Sylwii 🍀 🍀 🍀 🍀 

 

 

Będę dostępna na  Magicznej linii od godz 14 do 21/22 z przerwami na kawe

tel 708 788 222      4,92 zł/min. z vat  i

 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

54 comments

 1. ReplyMarta J.

  No nareszcie Pani Aggo jest artykuł 😉codziennie sprawdzam czy jest cos nowego do przeczytania😊 oczywiście jak zawsze ciekawy tekst, skomplikowany ten czas niestety ale staram się znaleźć codziennie chwile na wyciszenie i pobycie sama ze sobą, wtedy rzeczywiście nie czuje żadnego upływu czasu….. pozdrawiam i czekam na te artykuły 😊
  Ps. Przepiękne łóżko 😍 te dwa złączone serca przy nogach to jakby potwierdzenie że wszystkp opiera się na miłości ❤❤

 2. ReplyMonka

  Oczywiście że tęsknimy…i To bardzo bardzo…zagladam codziennie na bloga i patrzę czy też coś Pani nie umieściła 😘🤩przed chwilą bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam nowy wpis już na sam jego widok jak jeszcze z treścią się nie zapoznałam. Tekst jak najbardziej prawdziwy. Ja też mam takie odczucia. Proszę pisać ,pisac ,pisząc . Do usłyszenia może jutro jak zegram się z Panią w czasie sciskam mocno M❤❤❤

   1. ReplyBetti

    Zapomniałam napisać pięknie na tym zdjeciu i tak młodo Pani wygląda zawsze uśmiechnięta pozdrawiam 😘 super fotka

  1. ReplyBetti

   Pani Aggo ja również codziennie tu zaglądam co Pani napisała super artykuł prawdziwy trzeba znaleźć dla siebie ten czas. Do usłyszenia pozdrawiam cieplutko ♥️♥️♥️

   1. ReplyEB

    Super łóżko ! bardzo romantyczne i przytulne ☺️ na pewno pięknie śni się w takim łóżku i dobrze odpoczywa 😴🛌🧸

    1. ReplyMonka

     A ja sobie pomyślałam że zaprosiła nas Pani do swojej sypialni…hmm.. Nie wiem skąd mi to przyszło do glowy❤


   2. Author
    ReplyAgga Soyala

    Bardzo mi miło i dziękuję za komentarze bo dzięki nim ten blog jest ciągle intensywny. W tym roku to już 14 lat istnienia bloga 😅

    1. ReplyMonka

     Gratuluję 14 lat to piękna rocznica.🎈❤ Dziękuję ze że chciała Pani uchylić swoich drzwi i wpuścić nas do swojego zycia😘🤩❤

 3. ReplyJoanna

  PANI AGGUSIU, osobiście zawsze czekam na Pani nowe wpisy i serdecznie dziękuję za każdy z nich. To jest czas na przemyślenia i zastanowienia się nad tym co ważne dla nas! Dziękuję za wczorajszą rozmowę, jak zawsze dzieje się tak jak Pani powie….do usłyszenia! Pozdrawiam, Asia


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziękuję😁 Tak, to bardzo dobrze i cieszę się, że po moich artykułach zastanawiacie się głębiej🌺

 4. ReplyAgnieszka J

  Kolejny… wartościowy, przydatny post😘Życie w swojej prawdzie wymaga odwagi i warto sobie na to pozwolić. Wszystko się wydaża dla Ciebie, nie Tobie. Czas to iluzja umysłu… Pani Aggo z wielką przyjemnością przeczytałam ten przekaz. Dziękuje💕💕💕

 5. Replyfanka z pałacu

  Ktoś tam ma bardzo jędrne piersi.Czas naprawdę umyka,nie dawno myslałam właśnie, że chyba przestałam liczyć ten upływający czas ale myślałam ,że to tylko u mnie tak wygląda.Pozdrawiam ciepło.


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   hahah nie z tymi piersiami to mnie Pani zaskoczyła😂. Nie wiem kto to 😂 to jakieś stare malowidło .
   Tak najlepiej odpuścić😘

 6. Replyfanka z pałacu

  Swoją drogą ,jeżeli to jest aktualne zdjęcie to wygląda Pani jak 20 latka, tyle pozytywnej energii bije od Pani.Myślę,że z Pani to dobry człowiek i uczciwa wróżka.Rozkłada Pani karty a nie wróży z Castoramy hahaha,jak kiedyś mnie pewna wrózka wróżyła,jak zapytałam dlaczego tak głośno to powiedziała ,że jest w Castoramie.


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziękuję🌹 Tak to aktualne zdjęcie . Jako 20 latka nie wyglądałam aż tak …hmmm dobrze😂. Miałam inną urodę trochę. U Nas w Rodzinie im kobieta starsza metryka tym lepsze rysy twarzy. To dziwne troche hahaha
   Dziękuję ,jakbym nie była prawdziwa to przez tyle lat (w mediach 15, a ogólnie jako stawienia kart to hmm już ponad 30 lat😳 ) nie miałabym tylu rozmówców . Dziękuję

   1. ReplyMałgorzata

    Witam serdecznie Piękny wpis na blogu.Rzeczywiście jest tak jak Pani pisze ,dokładnie tak .Pani Aguniu dziękuję Pani za wszystko co Pani dla nas robi ,za to że jestem Pani dla nas i zawsze nam pomaga ,za to że nie ocenia tylko służy pomocą .Zawsze serdeczna i miała zawsze dla nas No i Pani przepowiednie które zawsze się sprawdzają ,nawet te małe szczegóły .Jestem pełna podziwu dla Pani .Wielkie ukłony .Tak jest Pani dla mnie wielką postacią .Mocno Ściskam i pozdrawiam.😍😍😍🌹

 7. ReplyIlonka Mag 😊😇❤💕

  Pani Aggusiu, dziękuję za Pani wpis tutaj na blogu. 🙂 Ja bardzo lubię jak Pani do nas pisze i z wielką chęcią czytam te wszystkie mądre przemyślenia…🙂 😊😇Zdjęcie cudowne, uwielbiam patrzeć na takie zdjęcia od których bije radość i dobra pozytywną energią.😇😇😇
  Co do wpisu odnośnie czasu, to fakt mam wrażenie jakby ten czas był inny, jakby doba.nie miała 24 godzin , a 10 g. Dodatkowo przez te moje dylematy, które przyszło mi się zmagać, mam wrażenie że dopiero wróciłam z pracy, i że zaraz znowu będę musiała tam iść.
  Jakbym nie miała czasu dla siebie. … Bardzo potrzebuje takiego wytchnienia..od tej codzienności .😇

   1. ReplyEB

    Ta siłownia jest moim wytchnieniem Ilonko …. tam łapię oddech i zapominam o przykrych rzeczach ☺️💪🏿 chodzę tam z wieeeelką przyjemnością 😝 buziaki 💕

   1. ReplyILonka Mag💞😇💜

    Jak się cieszę że Panią mam😘🥰🥰jest Pani najcudowniejsza wróżąca wróżką na świecie, która rozumie i pokieruje tak abyśmy mogli coś zmienić,zniwelować czy nawet odpocząć od tych trosk 😇😌

   1. ReplyIlonka Mag 😊😇🎀💝

    niestety…😔coś czuje, że pomijajac moje osobiste dylematy, , to „ten świat nie szybko da nam wytchnienie, że czekaj nas jeszcze niespodzianki… na które nie wszyscy są gotowi lub mają świadomość co jeszcze nas czeka…


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziękuję🍀 🍀 🍀 🍀 Jeśli chcecie konkretnie jakieś tematy abym napisała to też dajcie znać w komentarzach . To albo napiszę na te tematy albo coś nagram😊 Razem otworzymy Radość, której tak bardzo większości brakuje . Pozdrawiam ciepło

   1. ReplyAnia

    Pani Aggo
    Kiedyś Pani napisała o płaszczach energetycznych, świetny i bardzo praktyczny wpis. Gdyby Pani zechciała napisać coś w podobnym temacie takim magicznym to byłoby super.
    Coś o przyrodzie jak np. kiedyś o nagietkach❤
    Może też coś o reinkarnacji i tym deja vu, Pani potrafi tak ładnie, merytorycznie ujmować temat 😍

 8. Replygosia

  Przepraszam minuty się skończyły chciałabym aby rozmowa z Panią trwała i trwała tak bez końca ale tak się nie da w naszym przypadku spokojnej nocy Małgosia


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   haha Pani Gosiu i tak rozmowa była baardzo długa😁 Bardzo dziękuję i zapraszam . Lubię takie długie , bardzo długie rozmowy gdy na spokojnie można omówić wszystko🔮

 9. Replygosia

  Pani Aggo tyle chciałabym powiedzieć ale czasu mało, ciągle go mało nie wiem dlaczego ale go mało, czas co to jest czas właściwie nikt z nas tak ta prawdę nie wie co to jest czas. Rozmowy z Panią dla mnie to tak jakby czas nie istniał. Ile bym nie rozmawiała 1 minutę czy 1 godzinę to mało wciąż mało i mało. Ma Pani w sobie to coś no właśnie coś za co wszyscy Panią kochamy Wiem że to ogromna odpowiedzialność dla Pani ale proszę pamiętać jest Pani dla nas wszystkich potrzebna nie ważne w dzień czy w nocy ale potrzebna .Ja wiem ze tak się nie da ale czy nasza świadomość że jesteśmy komuś potrzebni nie nadaje sens naszemu życiu. Małgosia.

 10. Replygosia

  Pani Aguniu ja chciałabym aby Pni napisała coś o życiu po prostu coś o życiu .Pani tak ładnie pisze o Miłości ale co to jest Miłość. Niech każdy z Nas zastanowi się co to jest Miłość co to znaczy kogoś kochać, czy każdy z nas wie, ile prawdziwa miłość zniesie Ja wiem- wszystko. Tylko prawdziwa miłość nie ustaje przetrwa ona wieki wiem o czym piszę. Małgosia.

 11. Replymonia

  Dzień dobry pani Aggo😊😊😊ja uwielbiam czytać pani artykuły,zawsze zaglądam czy jest następny🥰proszę pisać ile pani da radę i na wszystkie tematy jakie panią najdą😊😊wszystkie tematy mądre pouczające i do zgłębiania się w nie i w samych sobie,dają dużo porad i przemyśleń😊😊pani Aggo sprawdziła się kolejna rzecz co pani mówiła Sławek jest z powrotem🥰

 12. ReplyAnecia

  P. Agusiu ja zawsze czekam z utęsknieniem na pani artykuły.
  Każdy staram sie czytać ze zrozumieniem a wskazówki, ktore tam staram się stosować w codziennym zyciu.
  Zawsze można w nich odnaleźć optymizm , pocieszenie , ukojenie i nadzieję ze wszystko będzie dobrze.
  Co najważniejsze rozwijamy sie duchowo i idziemy naprzód pokonując przeciwności losu.
  Ma pani tak ogromną wiedzę a przedewszystkim dar jej przekazywania .
  Myślę ze każdy czyta pani bloga z ogromną ochotą i przyjemnością i zawsze czeka na nowe artykuły.
  A jak jeszcze dodamy do tego magiczny sklepik i talizmany oraz rozmowy z Panią na magicznej linii to nasz rozwój jest jeszcze silniejszy.
  Dziękujemy za wszystko co Pani dla nas robi.
  Takie osoby jak Pani to prawdziwy skarb.
  😍😍😍😗😗😙💖💖💖💝💝💝💗💗💗💞💞💞🌷🌷🌷🌸🌸🌸🌅🌅🌅🌞🌞🌞🤗🤗🤗

 13. ReplyAgnieszka J

  Pani Aguniu po tej naszej rozmowie mam odczucie… Że otworzyła Pani w moim wnętrzu dogłębnie… Wszystko Co Jest… Dziękuje z serca, bardzo bardzo mocno… 💕💕💕

 14. ReplyE-S Anna

  Dziekuję za rozmowę i horoskop na cały rok, rozgadałyśmy się i minuty uciekły,
  Oczywiście będę dzwonić,
  A z czasem ehh, galopuje,
  w zeszłym tygodniu zadzwoniłam i pytam Panią, jaki dzisiaj dzień, budzimy się w poniedziałek, a tu koniec tygodnia.
  I wydaje mi się, że mniej rzeczy udaje mi się zrobić w tym samym czasie co kiedyś,
  Pozdrawiam serdecznie 💓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *