Podążanie za własną prawdą jest obecnie najsilniejszą Mocą, którą mamy

Podążanie za własną prawdą jest obecnie najsilniejszą Mocą, którą mamy

Obecnie mamy ekscytującą fazę

Dzisiaj i od kilku dni mamy energetyczny chaos, który jeszcze z nami będzie dość długo. Jest to kosmiczna burza z piorunami. Są tarcia, tarcia mają miejsce między trzecim a piątym wymiarem. Mamy obecnie bardzo dużo dwuznaczność sytuacji, zdarzeń i jeszcze ciężko jest to wszystko odróżnić, aczkolwiek jest to wielka szansa na otrzymanie wielkiego przekazu, Znaku od kosmicznych energii.
 
Informacje, które teraz do Nas docierają, mają ogromny wpływ na Nas. Jest to zmiana fazy losu, która ma ogromne znaczenie i cokolwiek wydaje się niejasne jednak w efekcie jest tą dobrą sprawą, ponieważ Jesteśmy w TERAZ i Nasze wewnętrzne wyrównanie jasności przyniesie spełnienie.
 
 
Należy jednak się zastanowić czego chcemy i czego każdy chce z osobna, bo nadciąga coś bardzo miłego. Nie wszyscy może się z tym zgadzają i każdy różnie przechodzi ten czas, ale faktem jest, iż mamy czas napędzania zmian, czas ogromnego kroku do przodu. Właśnie teraz Jesteśmy w stanie zmienić się dla Nas samych. Pnijmy się do przodu, a będziemy rozpoznawać, że inni z Nas różnią się w Naszej rodzinie Dusz. Jednak Dusza jest dokładnie taka sama jak w Nas, ale może obrać inny kierunek i to będą takie zgrupowania, grupy, które są na różnym poziomie wzrostu, na różnych poziomach częstotliwości, które zjednoczą się i tym samym dla siebie w swoim postrzeganiu powinniśmy BYĆ i to jest dla Nas bardzo ekscytujące. Bardzo trudno to zrozumieć.
 
 
 
 
 
 
 
 
Jeżeli skupisz się maksymalnie na swoim postrzeganiu, aby kochać i dawać dobro i jednocześnie bardzo wyraźnie BYĆ obecnym w tym, wymiary będą u Ciebie wyrównane wtedy doświadczysz, jak Twój wpływ dotyczący Twojego wyrównania jest skuteczny. To znaczy, że będziesz widział jak zmienia się Twoje własne środowisko w zależności od Twojego własnego kierunku, jednak Twój kierunek też zmieni się i przyjdą jeszcze większe zmiany. Będziesz widział jak problemy kruszą się, bo coraz więcej ludzi skupia się na pokoju, wolności, miłości. Jednak rządzący tego świata robią próbę egzekwowania dziwnych i niegodnych Naszych zachowań, które nie mogą nadal trwać. Teraz razem poprzez kosmiczne zmiany na pewno mamy szansę, której możemy użyć teraz, aby powstrzymać to co się obecnie dzieje na całym świecie. Mamy szansę, ponieważ jesteśmy już tak silni i już jesteśmy tacy potężni, że stary wymiar, stara matryca już nie ma takiego wpływu.
 
 
 
 
 
 
 
Bardzo ważne jest teraz, aby zwrócić uwagę na siebie, na bliskie osoby i aby stworzyć je dla siebie pełne harmonii oraz kochające harmonijny świat. Zrób to co jest w Twoim zakresie możliwości. W ten sposób możemy zbudować i zacząć budować w końcu harmonijny świat.
 
 
Wolność wciąż jest możliwa, jednak każdy ma jakiś jakieś uwarunkowania w których żyje, ale są i tacy którzy czerpią tylko korzyści. Jednak możesz właśnie teraz dowiedzieć się tego czego chcesz przez, sny, Znaki, wydarzenia i podpowiedzi osób które napotkasz. To co chcesz doświadczyć, ale ważne jest żeby Twoja Rodzina, Twoi najbliżsi mieli wyznaczone bardzo jasne granice.
 
 
Dla Ciebie osobiście będzie najważniejsze, abyś wyznaczył sobie konkretne, zrozumiałe standardy a następnie pewnego rodzaju ramy, które będą sposobami na życie. Jeśli to będą Twoje ramy wtedy zobaczysz że Tobie się udało. Przede wszystkim miej wpływ w tych rejonach w których jest to możliwe. Efekt będzie bardzo szybko i bardzo widoczny. Będzie to miało wpływ na szersze Kręgi, również innych osób. Podobnie jak kamień rzucony wodę, który daje Kręgi dalsze i dalsze. Tak działa Nasza energia. Jak drganie pajęczyny czy właśnie kręgi na wodzie.
 
 
 
 
 
 
 
Teraz jest czas ustalania bardzo jasnych standardów każdy osobiście dla siebie. Nie ma co dyskutować kto ma rację, kto jest mądrzejszy, ponieważ wszyscy Jesteśmy równi. Teraz jest czas na Twoją własną prawda. Bardzo ważne jest, abyśmy wzajemnie się nie zatrzymywali, nie kładli sobie kłód pod nogi.
 
 
Nie zatrzymujcie myśli i Waszego skupienia na tym co wam się nie podoba i czego nie chcecie, Szczerze się nie zgadzajcie. Bądźcie konsekwentni i odwracajcie się od takich sytuacji i myśli. Idźcie swoją drogą i to jest najsilniejsze przesłanie które teraz do nas napływa. Nie patrzcie na innych, ale właśnie na siebie, ponieważ w innym razie będziecie się osłabiać i to co wypracowaliście w ostatnich tygodniach. Będziecie pociągnięci w dół zamiast w górę.
 
 
Podążanie za własną prawdą jest obecnie najsilniejszą Mocą, którą mamy. Najsilniejszą siłą jest to, że dokładnie wiemy i wiemy niewzruszenie czego chcemy, czego nie chcemy i ta prawda dotyczy wszystkich i wszystkich obszarów życia. Teraz Jesteśmy wszyscy jaśniejsi, bardziej klarowni. Energia dostaje ramy, które tworzą z Nas kształty.
 
 
Podstawą wszelkiej materii jest Duch. Energia. Możesz mieć wrażenie, że myśl kłamie, jednak możesz to zrozumieć, jeśli otworzysz się na wyższy poziom kosmiczny. Przemiana zachodzi w naszym sercu, w Czakrze Serca. Wsłuchajcie się w to miejsce. Dużo miłości, dużo jasności. Bądź odważny mówić swoją prawdę. Otwórz Czakrę Gardła i bądź odważny. Jeśli otworzysz się, pójdziesz dalej.
 
Teraz wielka energia prowadzi Nas, abyśmy wyszli z iluzji, uwięzienia i dlatego obecne energię są bardzo ekstremalne. Jednak jeśli nie bylibyśmy odpowiednio wstrząśnięci to byśmy nadal tkwili w starej matrycy iluzji.
 
 
 
 
 
 
 
 
Wiele osób myśli, że energia przy zmianach jest lekka, piękna i o jak fajnie, jestem rozwinięty Duchowo i same lekkości mam, jest różowo. Tak nie jest. Trzeba zachować spokój jednak nie każdy jest na to gotowy. Nawet ja sama zaczęłam się nad tym zastanawiać.
 
Liczy się przestrzeń wokół Ciebie. Każdy na swój sposób i w swojej przestrzeni jest proszony o spokój. Czas nie spieszyć się i zrobić sobie miejsce do rozpoznania, nie naciskać, nie robić nic na siłę i z musu. Poczuj to wszystko od środka i zajrzyj do siebie samego, w swoje nawyki, w swoje zachowania, w swoje wzorce.
 
 
 
 
 
Czy one nadal pasują do ciebie? Co jest w Tobie jako prawda?
 
Teraz jest bardzo dużo, niewiarygodnie dużo ludzi, którzy decydują się na nauczanie innych, robią szkolenia, kursy. Jednak nie każdy wie o czym naucza.
 
Wybieraj właściwe ścieżki, aby odnaleźć swoją prawdę, jedyną rzeczą która się teraz liczę Jesteś Ty, podążaj za głosem Serca. Mamy dużo do zrobienia. Teraz otrzymujemy bardzo jasne informacje, które należy zinterpretować. Jednak jeszcze te energię nie mogą być używane tak jak będą. Jedna częstotliwość jest wewnątrz, to jest jeszcze nieznane, ale nie ma się czego bać, ponieważ wewnętrzne pole zostało oczyszczone i napływające informacje, które są teraz musimy nauczyć się rozszyfrowywać, aby potem je wykorzystać.
 
Jeśli czujesz się nieswojo, jeśli nie wiesz w którym ,kierunku pójść, masz obawy czy poradzisz sobie w tych niesamowitych zmianach energetycznych oraz jak to przejdziesz i nie wiesz jak zminimalizować ewentualne cienie i przeszkody, śmiało pytaj. Zapytaj jak ustalić swoje osobiste ramy i jakich sfer one dotyczą

 

 

Będę dostępna nowym tygodniu od 12 do 22/ 23

Na Magicznej linii będę dostępna 

tel 708 788 222     4,92 zł/min. z vat

i 708 888 688       7,69 zł/min. z vat

227 184 099         6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

47 comments

 1. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,,,odpowiednio wstrząśniėci,to byśmy nadal tkwili w starej matrycy iluzji”,jak Pani pisze.Właśnie zauważyłam,że maseczki z jednej strony ludzi dzielą,a z drugiej łączą.Łączą dlatego,bo mamy wspólny problem.Nikt się nie śmieje z tego że są osoby które noszą w czasie gdy inne już nie noszą maseczek.Całościowo ten problem który powstał na świecie zbliżył do siebie.Tak to odbieram.Jedziemy na tym samym wózku,bez wyjątku.To nam daje do myślenia,że jesteśmy wszyscy tacy sami.

 2. ReplyKazimiera

  Maseczki bez względu na istatus społeczny,charakter człowieka,religie,czy narodowość.Bezdomny i ten co jest krölem.A ci co chcą uciec od tego przyjmą szczepionkę,łapiåc ją jak tonący brzytwy.Nie musi być ta sytuacja na stałe,tylko do momentu ,jak Pani pisze,że ludzie już zauważają co jest najważniejsze.Czyli miłość,poköj i wolność.

 3. ReplyEB

  Pani Agnieszko, ja cały czas suplementuję się i to może być tajemnica mojego zdrowego i świetlistego wyglądu 🤩 witaminy + suplementy + ostatnio cytryniec chiński 🌱🌿 sprawdzałyśmy te preparaty i powiedziała Pani że są bardzo dobre, dobrze wchłaniają się …

 4. ReplyEB

  Pani Agnieszko, ja cały czas suplementuję się i to może być tajemnica mojego zdrowego i świetlistego wyglądu 🤩 witaminy + minerały + ostatnio łykam cytryniec chiński 🤔 sprawdzałyśmy te preparaty i powiedziała Pani że są bardzo dobre, dobrze wchłaniają się …

 5. Replyfanka z pałacu

  Pani Agnieszko świetny wpis,a Pani wygląda kwitnąco,co Pani ma za tajemniczy eliksir ,który pozwala Pani wyglądać tak świetnie jak by czas dla Pani stanął w miejscu. Fanka to pisze.


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziekuje 🙂 Jak kazdy lat mi przybywa i ostatnio z 5 kg hahahh
   Nie mam eliksiru to moze Milosc i Nadzieja, ktora jest w srodku, to pewnie ta Moc tak dziala 🙂

 6. ReplyIlonka Mag 😊😇🌷⚘

  dziękuję za bardzo ciekawy wpis 🙂🔮👍
  Pani Aggusiu, piękne zdjęcie, lubię patrzeć na Panią taką uśmiechniętą. Od Pani bije taka pozytywną energią 😃💞😇❤

 7. ReplyAgnieszka J

  Dziękuje za wpis, oddaje to co na tą chwile jest bardzo ważne. ♥️Odbierajmy na poziomie intuicji, umysłu, serca, swojego wnętrza. Tak jak Pani napisała duchowość… to nie jest łatwe, ale bardzo potrzebne, ażeby iść dalej… Potrzebna jest ta przestrzeń wokół siebie samego, aby dokonać właściwego rozpoznania… Jesteśmy…. Jesteśmy po coś…. 💕

 8. ReplyILonka Mag💞🌈🧡💜

  Pani Aggusiu, choć już rozlaczylo to
  Ślicznie dziękuję za cudowną rozmowę,za cenne informacje…😃😇🔮 uwielbiam pania🥰😘😘😘😘🌺🌺🌺🌺

 9. ReplyMonka

  Dziękuję już nie udało mi sie po raz kolejny dodzwonić. Ale to pewnie przez burzę którą jest u mnie dlatego mi tak przetrwało. . Ja z chęcią gdyby była taka możliwość skozystalabym i z drugiego tel tak jak Pani powiedziała.do usłyszenia caluski


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Ja rowniez dziekuje 🙂 Niee, odpukac oby tak nie bylo. To opcja , ktora mam nadzieje nie nastapi. Chcialam tym powiedziec, ze cokolwiek by nie bylo to bede dostepna i bede dla Was 🙂

    1. ReplyIlonka Mag 😊😇💕❤

     Wow,super już nie mogę się doczekać horoskopu na Nowy rok numerologiczny 🙂💚💞💕❤🙂

 10. ReplyBetti

  Pani Aggo rozlaczylo zadzwonię po mgiełke jutro ,( karty koniec ) do południa, bo tylko mam taką możliwość pozdrawiam cieplutko do usłyszenia 😘😘😘

 11. ReplyBetti

  Dziękuję za mgiełke i horoskop numerologiczny 😘 idę do przodu to jest ważne. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko do usłyszenia w krótce. Czekam na tą kobietę… ,dam Pani znać 🤗🤗🤗🌼🌼🌼🌼

 12. ReplyDoraaa

  Pani Aggo spędziliście co to minuty
  Odezwał się co tak Pani widziała w kartach 40 minut i tak było 😂naprawdę
  Jestem w szoku 😂😊😘
  Pozdrawiam 😍

 13. ReplyDoraaa

  Ale jak Pani to widziała haha co do minuty jestem pod wielkim wrażeniem 😍
  Mgiełka robi cuda ❤️❤️❤️
  Buziaki jest Pani Mega 😍😘❤️

 14. ReplyEB

  wszystkie koszule poszły ale koleżanka napisała do tej dziewczyny która dostarcza jej te ciuchy i jeżeli będzie miała to przyniesie mi 😊 udało mi się połączyć ale nie słyszała mnie Pani a ja Panią słyszałam …szkoda , próbuję jeszcze raz🥴🥴

 15. Replygosia

  Dziękuje za rozmowę przerwało minuty się skończyły próbuję ponownie się dodzwoinć jak nie dziś to może jutro wiem ze tylko Pani rozumie to co mówię i to co czuje i myślę wiem ze nie jestem z tym sama dziękuje i jestem pod wielkim wrażeniem i z szacunkiem Małgosia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *