Pokochaj swój Świat taki jaki jest i wymagaj więcej!

Pokochaj swój Świat taki jaki jest i wymagaj więcej!

Bardzo trudno jest dokonywać wyborów, a szczególnie bardzo trudno jest dokonywać wyborów tych związanych z uczuciami. Dobrze jest jeśli mamy jakiś wybór, aczkolwiek jestem zdania, ze przeważnie ten wybór jest. Nie chodzi nawet o to, czy na horyzoncie pojawia się jakaś nowa osoba, ale o to, że wiele osób ma wybór między tym, czy być z daną osobą czy nie. To nie jest prosta decyzja, ale przeważnie decyzje nie są proste. Z drugiej strony należy dogłębnie się zastanowić co wnosi dana osoba do związku, czy nie jest to przypadkiem tylko pójście na łatwiznę, manipulacja i wykorzystywanie.

 

 

Słowa miłości można wypowiedzieć łatwo, ale przecież liczą się czyny nie słowa. Przez czyny można o wiele bardziej okazać miłość. To właśnie czyny, powinny wszystkich utwierdzać w tym, czy danej osobie zależy na związku czy nie. Mówić można wiele, ale dopiero w kryzysowych sytuacjach wiele osób przekonuje się czy tak naprawdę są ważne i bliskie sercu.

 

Zadaj sobie pytanie czy możesz polegać na partnerze, co daje Ci ta relacja i jak ją widzisz za kolejne pięć lat. Możesz też przemyśleć ostatnie pięć lat i zobaczysz jak relacja się zmieniła. Spytaj samego siebie jakie to były lata, a będziesz miał odpowiedź jakie będą kolejne. Bardzo rzadko się zdarza, aby po wielu latach związek zacieśniał się, dzieje się wręcz przeciwnie, zainteresowani oddalają się od siebie. Brak szczerych i otwartych rozmów, brak czasu i chwili spokoju, a także często brak chęci zrozumienia partnera, doprowadza do rozluźnienia więzi emocjonalnej, a potem więzi fizycznej.

 

 

Moja Babcia zawsze podkreślała, że miłość jest chlebem Duszy, ale mówiła też, że więź fizyczna jest bardzo ważna. Tam gdzie nie ma bliskości fizycznej, prędzej czy później związek może zostać przerwany. Natomiast tam gdzie jest więź fizyczna prawie zawsze są szanse na to, że powstanie więź emocjonalna i pojawi się miłość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście w dzisiejszych czasach często jest więź fizyczna tzn seks, a miłość nie pojawia się. Szczególnie jest to powszechne u mężczyzn, aczkolwiek nie u wszystkich. Niektórzy mężczyźni z łatwością potrafią oddzielić więź fizyczną od emocjonalnej. Nakładają maski i jest im wtedy łatwiej. Szukają usprawiedliwienia dla siebie samych, a niejednokrotnie całą winę zwalają na partnerkę.

 

Jeśli u Ciebie tak jest, zastanów się czy, aby ten mężczyzna traktuje Cię poważnie, czy wręcz przeciwnie chce być z Tobą jedynie dla przyjemności cielesnych. Nawet jeśli w głębi serca czujesz, że On nigdy się nie zaangażuje uczuciowo to i tak pewnie nie wiesz, czy dalej pozwalać na taki związek czy nie. Oczywiście decyzja należy do Ciebie.

 

Jeśli natomiast partner mówi, że Cię bardzo kocha i nawet ta więź fizyczna jest udana, ale coś wewnętrznie Ci podpowiada, że to nie jest to, że chcesz czegoś innego, że dusisz się w tym związku albo masz już dość jego fochów i napadów złości, to też się dogłębnie zastanów czy chcesz być z nim.

 

Nie musisz podejmować decyzji od razu, ale też  nie dopuść do tego, aby podjęcie jej przekładało się na kolejne lata. Należy zrozumieć, że Jesteś osobą bardzo wartościową, że zasługujesz na kogoś kto w pełni będzie Ci odpowiadał. Wiadomo, każdy ma jakąś wadę, aczkolwiek jeśli jest ich za dużo to nie jest dobre. Nie musisz się zgadzać na kłótnie, czepialstwo, brak szacunku i ciągłe oczekiwanie czy on napisze do Ciebie, czy też będzie miał ciekawsze zajęcia. Nie musisz się zgadzać na nieakceptowanie Twojego stylu życia, Twojej rodziny czy Twojej urody.

 

Jeśli czujesz się przytłoczona relacją i czujesz, że ona Cię osłabia zamiast dodawać siły, przemyśl to na spokojnie. Zastanów się jakiego związku oczekujesz, czym chcesz się cieszyć. Zastanów się o co chodzi w tym wszystkim i czego chcesz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo wiele osób obawia się samotności, że gdy zakończą relacje, beda całkiem same. Obawiają się, że już nikogo nie poznają i że nikogo nie pokochają. A gdyby nawet już miałabyś nikogo nie poznać, ani nie być z nikim w związku to co, co by wtedy się stało?? Nic. Może czułabyś się trochę samotna, aczkolwiek jeśli obecna relacja też nie daje Ci tego, czego potrzebujesz, to też możesz czuć się samotna, a dodatkowo zdenerwowana i popadająca w depresje.

 

Statystycznie rzecz ujmując, po rozstaniach bardzo mały procent osób pozostaje bez partnera. Oczywiście znalezienie kogoś nowego wcale nie jest łatwe, a znalezienie kogoś odpowiedniego graniczy wręcz z czymś niemożliwym.

To fakt, aczkolwiek ta cała otoczka miłości, związku, samotności i tego wszystkiego co Cię spotyka jest po to, abyś wzrastała, abyś poznała bardziej siebie, swoje wnętrze i swój Świat. Abyś nauczyła się wzrastać i doceniła , że wszystko jest „po coś”, że wszystko ma swój sens, a przede wszystkim abyś zrozumiała, że Jesteś kimś bardzo wyjątkowym.

 

Jeśli podejmiesz decyzje o rozstaniu, to nie zamykaj się w sobie, nie izoluj od świata, ale Żyj. Znajdź nowe pasje albo odkop stare, zacznij robić to o czym zawsze marzyłaś, zmień styl ubierania się, pojedź gdzieś gdzie wypoczniesz, a także nie obawiaj się innych ludzi. Wiem, może już Ci się nie chce poznawać nikogo innego, może masz już dość pakowania się w złe związki, ale spróbuj. Nie musisz od razu chodzić na randki. Sprobuj cieszyć się sama sobą, spróbuj być dla siebie dobra i wyrozumiała.

 

Pokochaj swój Świat taki jaki jest i wymagaj więcej! Wymagaj aby Twój Świat był TAKI JAK CHCESZ! Nie zadowalaj się małostkami, nie zadowalaj się czymś, co nie sprawia Ci satysfakcji, co nie przynosi Ci radości. Wymagaj więcej od Wszechświata i poproś o więcej. Jeśli masz jakieś dylematy i nie wiesz co dalej zrobić ze swoją relacją, decyzji nie musisz podejmować pochopnie, ponieważ wiele relacji można uratować. Można krok po kroku naprawić i odbudować na nowo. Tam gdzie jest miłość zawsze warto dać nowa szansę.

 

Jeśli nie wiesz jak postąpić śmiało dzwoń. Zobaczę w Kartach Tarota oraz w moim jasnowidzeniu co należy zrobić , co będzie najlepsze dla Ciebie i czy warto inwestować w tą znajomość kolejne sekundy, dni i lata. Nie obawiaj się, zrobimy abyś znalazła swoje szczęście.

Jestem dla Ciebie i pamiętaj: Nich Skrzydła Cię niosą, bo Jesteś warta pięknego lotu , nie upadku!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Magicznej linii bede dostepna w godzinach popołudniowych do wieczora

tel 708 788 222 i 708 888 688

pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

51 comments

 1. ReplyNowa

  Każdy znajdzie coś dla siebie w Pani przesłaniu…
  osobiście zgadzam się w 100% że osoba nie będąca w partnerstwie również może być zadowolona w życiu, albo w końcu jest zadowolona w życiu, żyje spokojnie bez szarpaniny i „swojego króla lwa” (nieco wyliniałego i szczerbatego ale wciąż ryczącego jak lew. Nie ma we mnie strachu przed samotnością, ale lęk przed utratą wolności…

 2. ReplyAnia E-S

  Witam Wszystkich, Witam Pani Aggo, piękny wpis , jak potrzebny na chwile zwątpienia, które chyba wszystkim się zdarzają. Trzeba skopiować i umieścić w notatkach telefonu i w trudnych chwilach czytać i czytać i czytać . Dziękuję ❤
  Dziękuję też za zestaw bransoletek. Cudne, piekne, naturalne. Mam tylko pytanie,czy mogę je razem nosić na jednej ręce. Mam z awenturynu, labradorytu i kwarcu różowego. Razem pięknie wyglądają, ale czy się nie blokują ? Dziękuję z góry za odpowiedź . Pozdrawiam Panią i Wszystkich .?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Wpis można kopiować i rozpowszechniać i nosić przy sobie. Wyrażam na to zgodę:)
   Bransoletki jak najbardziej można nosić razem. Są dobrze zabezpieczone:)

 3. ReplyMagda

  Pani Aggo czy można zamówić u Pani specjalną bransoletkę dla mnie z kamieniem słonecznym?

 4. ReplyMonka

  Może Pani napisać w jakich godz będzie Pani jutro?
  Bo jakoś ostatnio nie mogę się wstrzelic

 5. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,kiedyś koleżanka z pracy wybrała się sama na wczasy i potem powiedziała nam ze już więcej sama nie pojedzie.Chciała tam przyłączyć się do kogoś, ale to się nie udało.Natomiast inna koleżanka zpracy też postanowiła pojechać sama aby pokazać nam że jest to możliwe.I tak,było to dla niej możliwe,ale nie roztawała się z telefonem.Nawet nam przez słuchawkę puszczała szum morza.Więc czy taka sama była ,to tego bym nie powiedziała. 🙂

 6. ReplyZagubiona

  Pani Aggo, czy udziela Pani także porad w formie mailowej? Bede wdzieczna za odpowiedż.

 7. ReplyAneta Namietna?

  Dostałam bransoletkę,jest piękna odrazu założyłam.Labradoryt cudo poprostu ,i nosić, nosić,a w torebce tez można?

 8. ReplyMonia

  Dziekuje bardzo za rozmowe?cieszs sie,ze udalo mi sie pania zlapac odrazu jak tylko pokazalo,ze pani jest wolna?bardzo potrzebowalam z pania porozmawiac i co karty maja do przekazania??dziekuje,jutro bedzie lepiej taj jak pani powiedziala

 9. ReplyMonka

  Dziękuję za odpowiedź niestety na razie nie mogę bo dom pełen ludzi….ale bardzo bardzo naprawdę dziękuję

 10. ReplyAnia E-S

  Witam Pani Aggo, o której można się Pani spodziewać na zielonej linii, dziękuję pozdrawiam 🙂

 11. ReplyMagda

  Pani Aggo, nie wiem jak to się stało ale rozmowa z menager wyszła całkiem pozytywnie 🙂
  Dużo mówiła i faktycznie ciężko się było przebić przez jej słowa… od razu przypomniały mi się Pani słowa.
  Wyjaśnienie pozytywne całej sytuacji :)))

 12. ReplyRenata

  Pani Aggo, napisałam maila z zapytaniem o rytuał, proszę zerknąć w wolnej chwili:) Miłego dnia!

 13. ReplyMonika z L.

  Pani Aggo właśnie dostałam bransoletkę z Awenturynu zielonego. Bardzo dziękuję, jest piękna. Mam nadzieję, że od tej pory będzie to mój amulet ochronny i pozwoli mi wiele zmienić na jeszcze lepsze.Przepraszam, ale w mailu napisałam Pani moją datę urodzenia, tak szybko, że zastanawiam się czy była dla Pani czytelna informacja, że tyczy mojej osoby. Bardzo Panią pozdrawiam

 14. ReplyWeronika :*

  Witam Pani Aggusiu będzie pani dzisiaj na magicznej Lini i o której dziękuję i pozdrawiam :***

 15. Replyhana

  Pani Aggo !!!!WOW. spełnia mi się to o czym ostatnio mi pani mówiła 🙂 może to najważniejsze dla serca tez kiedyś przyjdzie ?

 16. ReplyEDUSIA

  Pęknie to Pani napisała… dosłownie opis mojego życia… Pani wie o co chodzi…To wszystko prawda co tu czytam i myślę sobie, że lepiej być samemu niż się męczyć… Każdemu tutaj i sobie życzę pięknej i prawdziwej miłości już na zawsze ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *