IMG_0415

Potężna energia Obfitości już Dzisiaj!

Potężna energia Obfitości już Dzisiaj!

Właśnie Dzisiaj jest centrum Mocy Obfitości. Tłusty Czwartek to nie tylko objadanie się pączkami i faworkami, ale też w tym Dniu panuje bardzo potężna energia Obfitości.

 

Możecie czerpać z niej ile chcecie, pod warunkiem, że dotkniecie Magii. To jest podobnie jak z jedzeniem pączków: stare powiedzenie głosi, że należy w Tłusty Czwartek zjeść chociaż jednego pączka, a kto tego nie zrobi nie będzie mu się wiodło w Życiu.

Natomiast, kto w tym Dniu nie dotknie Magii, energia Obfitości opuści go na cały Rok.

Nie można odwracać się od tego co niesie Wszechświat , raczej niewskazane jest odrzucanie Dobra, ponieważ wtedy oddalacie od siebie Miłość, powodzenie finansowe i materialne a także dobre zdrowie. Każdy powinien zdecydować czy gotów jest zaryzykować i odrzucić Obfitość, która jest ofiarowana.

 

Dodatkowo w tym Roku Liczbą Dnia w Tłusty Czwartek jest 8.

Jak pamiętacie 8 jest Liczbą Nieskończoności, wszelkiego powodzenia, a także przyciąga pieniądze. Więc jeśli chcecie zapewnić sobie dobrobyt na kolejne Miesiące dotknijcie Magii.

Możecie zapalić czerwone świece oraz zielone, a także porozmawiać ze mną i moimi Kartami Tarota.

 Każda osoba, która będzie ze mną rozmawiała w Tłusty Czwartek otrzyma Przesłanie Anielskie na Kolejne sześć Miesięcy.

Po rozmowie ze mną będziesz wiedział jak postąpić w nurtującej Cię sprawie, na co zwrócić uwagę w swoim Zdrowiu, czy osoba o której myślisz stworzy z Tobą stały związek i wiele innych.

Nie czekaj, bo kolejna taka szansa zdarzy się dopiero za Rok! Nie warto marnować kolejnych Miesięcy na smutki, natomiast warto ŻYĆ!

 

Dziękuję Wam za ogromne ilości telefonów, za ciepłe aczkolwiek czasami trudne rozmowy, za to że doskonale rozumiecie podpowiedzi płynące z moich Kart oraz za przepiękne komentarze na blogu. Każdy komentarz jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ wtedy wiem, że moje umiejętności oraz blog jest potrzebny.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 13 do 23.00 z małymi przerwami na kawę. W Piątek będę dostępna w godz popołudniowych do 22.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam słodko!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

110 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *