Potężna ostatnia Pełnia Księżyca w 2018 roku

Potężna ostatnia Pełnia Księżyca w 2018 roku

Dzisiaj o godz 18.50 rozpoczęła się ostatnia w 2018 roku Pełnia Księżyca. Jest to bardzo potężna Pełnia zamykająca ten Rok. Patronuje jej Zodiak Raka a więc będziemy skupieni na emocjach i uczuciach.
 
Możemy być trochę wycofani z Życia rodzinnego, aczkolwiek bardzo dużo o rodzinie i związkach będziemy myśleć. Zastanowimy się nad swoimi emocjami a także nad zachowaniem i emocjami innych do Nas. Bardzo istotną kwestią jest przeanalizowanie swojego własnego Życia uczuciowego i związków, relacji. Pełnia Księżyca pomoże Nam zrozumieć innych a także poprawić łączące Nas więzi z bliskimi. Oczywiście mogą też wystąpić jakieś nieporozumienia, aczkolwiek będą trwały jedynie chwilę.
 
Jest to Pełnia Księżyca Złota. Podsumowuje cały 2018 rok do chwili obecnej. Zamyka to co było i otwiera na nowe. Przypominam, że Pełnia i jej energie będą działały przez najbliższe dwa dni więc warto dotknąć Magii.
 
Można porozmawiać ze mną i z moimi Kartami, aby dobrze zakończyć obecny 2018 rok i wejść w pozytywnych wibracjach w kolejny. Podczas tej Pełni najlepiej palić złote świece. Otaczać się kolorem złotym, można też “nacierać” się złotą biżuterią, aby dobrze zamknąć ten rok i zapewnić sobie wszelką Obfitość w 2019 roku.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna do 23.00 albo i dalej, aż się wszyscy dodzwonią
tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

14 comments

 1. ReplyMarta

  To już wiem dlaczego jestem tak emocjonalnie rozbita 🙁 to między innymi przez zbliżającą się Pełnię Księżyca…

 2. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,hi,a ja właśnie zanim przeczytałam obecny Pani wpis nałożyłam na bukiet choinkowy jeszcze złotej błyszczącej wstążki i trochę przemeblowałam z ilością bąbek.

 3. ReplyEla z lasu

  Dobry wieczór Pani Aggusiu,
  Zdrowych, bo to najważniejsze ;
  Pełnych miłości, bo to sens życia;
  Wiary, bo to pozwala przetrwać trudne chwile,
  Nadziei, bo wtedy niemożliwe jest możliwe
  Życzę wspaniałych tradycyjnych Świąt Bożego Narodzenia.

 4. ReplyMonia

  Dzien dobry pani Aggo😊ja rowniez dolanczam sie do zyczen Eli,wszystkiego dobrego zycze 🎄i wszystkim tu piszacym🎄Wesolych spokojnych zdrowych Swiat🎄🎄🎄🎄😍😍

 5. ReplyIlona Wesoła 😊🌟💫

  ⭐Zdrowych spokojnych i pelnych rodzinnego ciepla swiat Narodzenia Panskiego. 🎄✨🔔
  Wszelkiej pomyslnosci na kszdym kroku, obfitego
  Mikołaja🎁 i spełnienia dla Pani Aggusi
  i dla wszystkich czytających i zaglądajacych na tego bloga 🎅☃❄🎄
  WESOLYCH SWIAT!!!✨💫⛄🌟🌠🎀

 6. ReplyEB

  🎄🎄🎄 Radości Radości Radości ! w te najpiękniejsze na Świecie Święta dla Pani i wszystkich blogowiczów 🎄🎄🎄

 7. ReplyGusia

  Ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie, Zawsze wtedy, jest Boże Narodzenie. Matka Teresa z Kalkuty … WESOŁYCH ŚWIĄT Pani Agusiu

 8. ReplyAneta Zołza😉

  Przepraszam że tak późno….. Wszystkim z Bloga, pani Agguniu, rodzinie. Wszystkiego dobrego, ale najważniejsze to chyba zdrowia, bo z resztą damy radę, z pomocą Nowonarodzonej Dzieciny, wiarą, Naszą Aggunia i nadzieją, pozytywną energią w ten świąteczny czas NIECH SIĘ SPEŁNIĄ NASZE MARZENIA
  🎄🎄🎄🎄🎄💖💖💖💖💖💖💖

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *