3 (1)

Potężna ostatnia Pełnia Księżyca w 2018 roku

Dzisiaj o godz 18.50 rozpoczęła się ostatnia w 2018 roku Pełnia Księżyca. Jest to bardzo potężna Pełnia zamykająca ten Rok. Patronuje jej Zodiak Raka a więc będziemy skupieni na emocjach i uczuciach.
 
Możemy być trochę wycofani z Życia rodzinnego, aczkolwiek bardzo dużo o rodzinie i związkach będziemy myśleć. Zastanowimy się nad swoimi emocjami a także nad zachowaniem i emocjami innych do Nas. Bardzo istotną kwestią jest przeanalizowanie swojego własnego Życia uczuciowego i związków, relacji. Pełnia Księżyca pomoże Nam zrozumieć innych a także poprawić łączące Nas więzi z bliskimi. Oczywiście mogą też wystąpić jakieś nieporozumienia, aczkolwiek będą trwały jedynie chwilę.
 
Jest to Pełnia Księżyca Złota. Podsumowuje cały 2018 rok do chwili obecnej. Zamyka to co było i otwiera na nowe. Przypominam, że Pełnia i jej energie będą działały przez najbliższe dwa dni więc warto dotknąć Magii.
 
Można porozmawiać ze mną i z moimi Kartami, aby dobrze zakończyć obecny 2018 rok i wejść w pozytywnych wibracjach w kolejny. Podczas tej Pełni najlepiej palić złote świece. Otaczać się kolorem złotym, można też „nacierać” się złotą biżuterią, aby dobrze zamknąć ten rok i zapewnić sobie wszelką Obfitość w 2019 roku.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna do 23.00 albo i dalej, aż się wszyscy dodzwonią
tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

14 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *