Potężna ostatnia Pełnia Księżyca w 2018 roku

Potężna ostatnia Pełnia Księżyca w 2018 roku

Dzisiaj o godz 18.50 rozpoczęła się ostatnia w 2018 roku Pełnia Księżyca. Jest to bardzo potężna Pełnia zamykająca ten Rok. Patronuje jej Zodiak Raka a więc będziemy skupieni na emocjach i uczuciach.
 
Możemy być trochę wycofani z Życia rodzinnego, aczkolwiek bardzo dużo o rodzinie i związkach będziemy myśleć. Zastanowimy się nad swoimi emocjami a także nad zachowaniem i emocjami innych do Nas. Bardzo istotną kwestią jest przeanalizowanie swojego własnego Życia uczuciowego i związków, relacji. Pełnia Księżyca pomoże Nam zrozumieć innych a także poprawić łączące Nas więzi z bliskimi. Oczywiście mogą też wystąpić jakieś nieporozumienia, aczkolwiek będą trwały jedynie chwilę.
 
Jest to Pełnia Księżyca Złota. Podsumowuje cały 2018 rok do chwili obecnej. Zamyka to co było i otwiera na nowe. Przypominam, że Pełnia i jej energie będą działały przez najbliższe dwa dni więc warto dotknąć Magii.
 
Można porozmawiać ze mną i z moimi Kartami, aby dobrze zakończyć obecny 2018 rok i wejść w pozytywnych wibracjach w kolejny. Podczas tej Pełni najlepiej palić złote świece. Otaczać się kolorem złotym, można też „nacierać” się złotą biżuterią, aby dobrze zamknąć ten rok i zapewnić sobie wszelką Obfitość w 2019 roku.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna do 23.00 albo i dalej, aż się wszyscy dodzwonią
tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

14 comments

 1. ReplyMarta

  To już wiem dlaczego jestem tak emocjonalnie rozbita 🙁 to między innymi przez zbliżającą się Pełnię Księżyca…

 2. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,hi,a ja właśnie zanim przeczytałam obecny Pani wpis nałożyłam na bukiet choinkowy jeszcze złotej błyszczącej wstążki i trochę przemeblowałam z ilością bąbek.

 3. ReplyEla z lasu

  Dobry wieczór Pani Aggusiu,
  Zdrowych, bo to najważniejsze ;
  Pełnych miłości, bo to sens życia;
  Wiary, bo to pozwala przetrwać trudne chwile,
  Nadziei, bo wtedy niemożliwe jest możliwe
  Życzę wspaniałych tradycyjnych Świąt Bożego Narodzenia.

 4. ReplyMonia

  Dzien dobry pani Aggo?ja rowniez dolanczam sie do zyczen Eli,wszystkiego dobrego zycze ?i wszystkim tu piszacym?Wesolych spokojnych zdrowych Swiat??????

 5. ReplyIlona Wesoła ???

  ⭐Zdrowych spokojnych i pelnych rodzinnego ciepla swiat Narodzenia Panskiego. ?✨?
  Wszelkiej pomyslnosci na kszdym kroku, obfitego
  Mikołaja? i spełnienia dla Pani Aggusi
  i dla wszystkich czytających i zaglądajacych na tego bloga ?☃❄?
  WESOLYCH SWIAT!!!✨?⛄???

 6. ReplyGusia

  Ilekroć pozwolisz by Bóg pokochał innych przez Ciebie, Zawsze wtedy, jest Boże Narodzenie. Matka Teresa z Kalkuty … WESOŁYCH ŚWIĄT Pani Agusiu

 7. ReplyAneta Zołza?

  Przepraszam że tak późno….. Wszystkim z Bloga, pani Agguniu, rodzinie. Wszystkiego dobrego, ale najważniejsze to chyba zdrowia, bo z resztą damy radę, z pomocą Nowonarodzonej Dzieciny, wiarą, Naszą Aggunia i nadzieją, pozytywną energią w ten świąteczny czas NIECH SIĘ SPEŁNIĄ NASZE MARZENIA
  ????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *