IMG_5270

Pozwól sobie na „nic nie myślenie”

Pozwól sobie na „nic nie myślenie”

 

Letnie połączenie Letnie zniewolenie przez myśli mrugnięcie i jedno westchnięcie. Ten cały Świat myśli Twoich nie jest wart. Nie Lekkość ciała, ale lekkość Duszy niech Tobą całym poruszy. Niech wzniesie Cię wysoko, abyś mógł przekonać się że patrzysz szeroko, że Twoje Słowa są Twoimi Myślami, są sygnałami, częstotliwościami przekazującymi informację o Tobie do Wszechświata.

 

Twoje Myśli są Twoje i Ty sam za nie odpowiadasz. Jeśli dbasz o to CO myślisz to możesz być spokojny, jeśli nie kontrolujesz swoich Myśli to możesz miewać niewielkie problemy.

 

Niekontrolowane Myśli są jak zaraza i rzadko się zdarza, aby można było szybko z tego wyjść. Powstają bardzo szybko u osób nieśmiałych i niepewnych siebie. Tworzą się błyskawicznie. Jedna po drugiej zaczynają plątać Twoje prawdziwe Myśli. Jeśli w porę tego nie odkryjesz Twoje Życie po pewnym Czasie, będzie przypominało pole walki o dobre Zdrowie, o pieniądze a także o Miłość.

 

Twoje niekontrolowane Myśli mogą też wytwarzać w Tobie pewnego rodzaju lęki. np. że nie otrzymasz pracy, że będziesz biedna, że Jesteś brzydka, że nikt Cię nie pokocha itp. Im bardziej będziesz pozwalał na te niekontrolowane Myśli, tym bardziej będziesz popadał w zwątpienie, smutek, ogólnie mówiąc w mniejsze lub większe kłopoty. Niekontrolowane Myśli możesz rozpoznać po lęku,strachu, uczuciu smutku i bezradności, które ze sobą niosą. Potocznie można je nazwać martwieniem się na zapas. Pozwól sobie na nic nie myślenie. Nie analizuj wszystkiego co Ci się przydarza, wszystkiego co widzisz dookoła.

 

 Pozwól sobie na Myślenie o przyjemnych sprawach. Postaraj się w ciągu Dnia wygospodarować dla siebie odrobinę Czasu, aby nic nie Myśleć. Możesz w tym celu usiąść w swoim ogrodzie, na balkonie czy w parku. Usiądź lub połóż się wygodnie i obserwuj Niebo, ptaki, drzewa, Gwiazdy. Poczuj więź z Przyrodą. Poczuj się małym przy tym ogromnym Świecie, ale też poczuj , że masz w sobie Siłę.

 

To obserwowanie Nieba pomoże Ci się zrelaksować, wyciszyć, otworzyć na pozytywne energie, pomoże Ci chociaż na moment, o niczym nie Myśleć. Poddaj się Letniej fali świeżego wiatru, poddaj się promykom Słońca, chociaż raz pozwól sobie, aby zmoknąć na deszczu. Po prostu wypoczywaj! Zaledwie kilka minut dziennie poprawi Twoje samopoczucie, Twój układ nerwowy będzie wyciszony a co za tym idzie Twoje krążenie, praca wszystkich narządów się ustabilizuje. Ciągły stres bardzo niekorzystnie wpływa na Zdrowie.  Tego Lata zadbaj o siebie. 

 

Jeśli nie wiesz co dla Ciebie jest korzystne, co zadziała, zapytaj.

 

Na Magicznej linii będę dostępna  do 21.00

 

tel 708 788 222 i 708 888 688

Wydłużyłam swój Czas pracy, aby każdy z Was mógł się bez problemu do mnie dodzwonić.

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

22 komentarze

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *