Prawdziwa uczta po Nowiu Księżyca, to Twój Czas!

Prawdziwa uczta po Nowiu Księżyca, to Twój Czas!

Prawdziwa uczta po Nowiu Księżyca

Wczorajszy Nów Księżyca w Zodiaku Lwa przyniósł bardzo wiele korzystnych wibracji. Lew w korespondencji ze Słońcem niesie ze sobą dużo miłości, zadowolenia. Oczywiście w dużej mierze większość zależy od Nas samych i Naszego nastawienia, aczkolwiek przy odrobinie wysiłku wszystkie sprawy będą szły dobrze. Sprzyjający Czas bedziecie mogli dostrzec na każdym kroku, i to w sferze zawodowej, emocjonalnej czy też zdrowotnej. Energia Lwa ze Słońcem wzmacnia Nas oraz pcha do działania. Warto pamiętać o tym, że nastawienie na przyjęcie Dobra jest bardzo ważne.

 

 

Słońce koresponduje z Żywiołem Ognia. Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne, ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc, należy być bardzo ostrożnym. Najbliższe tygodnie są czasem, w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru, a także oczyszcza.

Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca )itp. Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idź chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądz obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny. Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczna Moc Przyrody 🙂

 

 

Dzisiejsza energia jest nadal pod wpływem wczorajszego Nowiu Księżyca w Lwie. Jest to prawdziwa uczta, ponieważ pozwoli Ci ta mieszanka energetyczna, rozpoznać prawdziwą Siłę i drzemiący w Tobie potencjał. Można powiedzieć, że proces Przebudzenia rozkręca się i wszystko, co jest dla Nas ważne i wszystko co nie należy do Nas, jednak należy do Nas, czyli jest świadome. Właśnie tą Prawdę wiele osób odkryje w ciągu najbliższych tygodni. Ta silna i gwałtowna zmiana może doprowadzić nawet do lekkiego osłabienia organizmu. W takim Czasie należy pić więcej wody i więcej przebywać na otwartym powietrzu.

 

Magiczna linia

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

9 comments

  1. ReplyKazimiera

    Pani Aggusiu,tak zastanawiałam się niedawno nad tym,że w kosmosie nie ma tlenu.Słońce to ogień,a do spalania się ognia potrzebny jest tlen.Dlatego ciekawe jest ,jak to się dzieje że ten wielki ogień pali się bez końca(na szczęście)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *