f8a8827d-d1ad-48b6-9d39-50a6f6419bc1

Prawdziwa uczta po Nowiu Księżyca, to Twój Czas!

Prawdziwa uczta po Nowiu Księżyca

Wczorajszy Nów Księżyca w Zodiaku Lwa przyniósł bardzo wiele korzystnych wibracji. Lew w korespondencji ze Słońcem niesie ze sobą dużo miłości, zadowolenia. Oczywiście w dużej mierze większość zależy od Nas samych i Naszego nastawienia, aczkolwiek przy odrobinie wysiłku wszystkie sprawy będą szły dobrze. Sprzyjający Czas bedziecie mogli dostrzec na każdym kroku, i to w sferze zawodowej, emocjonalnej czy też zdrowotnej. Energia Lwa ze Słońcem wzmacnia Nas oraz pcha do działania. Warto pamiętać o tym, że nastawienie na przyjęcie Dobra jest bardzo ważne.

 

 

Słońce koresponduje z Żywiołem Ognia. Ogień pochodzi z Nieba. Ma podwójne działanie Magiczne, ponieważ może szkodzić jak i pomagać. Wykorzystując jego silną Magiczną Moc, należy być bardzo ostrożnym. Najbliższe tygodnie są czasem, w którym towarzyszy Nam energia Żywiołu Ognia, który Nas wzmacnia , dodaje wigoru, a także oczyszcza.

Naładuj się tą energią i zrób „zapasy” na chłodniejsze Dni Jesienne i Zimowe. Za chwile rozpocznie się czas zbiorów i robienia zapasów ,zarówno na poziomie fizycznym (wekowanie itp) jak i na poziomie energetycznym (czerpanie energii z ciepłych Dni, korzystanie ze Słońca )itp. Nawet jeśli mieszkasz w wielkim mieście i nie masz zbyt dużo okazji, aby nacieszyć się zielenią i otwartą przestrzenią , to i tak zrób co w Twojej mocy….Idź chociaż na chwilkę do parku, na skwer, usiądz obok pięknych kwiecistych klombów czy szumiącej fontanny. Wszystko czego potrzebujesz , aby się wzmocnić jest tuż obok Ciebie i w większości wszystko jest za darmo: piękne Niebo, Słońce, zieleń traw i drzew. Wykorzystaj tą Magiczna Moc Przyrody 🙂

 

 

Dzisiejsza energia jest nadal pod wpływem wczorajszego Nowiu Księżyca w Lwie. Jest to prawdziwa uczta, ponieważ pozwoli Ci ta mieszanka energetyczna, rozpoznać prawdziwą Siłę i drzemiący w Tobie potencjał. Można powiedzieć, że proces Przebudzenia rozkręca się i wszystko, co jest dla Nas ważne i wszystko co nie należy do Nas, jednak należy do Nas, czyli jest świadome. Właśnie tą Prawdę wiele osób odkryje w ciągu najbliższych tygodni. Ta silna i gwałtowna zmiana może doprowadzić nawet do lekkiego osłabienia organizmu. W takim Czasie należy pić więcej wody i więcej przebywać na otwartym powietrzu.

 

Magiczna linia

tel.708 788 222 i 708 888 688

oraz  227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *