Zaproszenie na program Moc Magii w Tvn i Tvn 7

Po upadku programu telewizyjnego Kosmica tv, zasypano mnie ofertami współpracy oraz zapraszano mnie do różnych telewizji ezoterycznych, abym prowadziła tam programy.

Przez te dwa Lata, co jakiś Czas otrzymywałam przeróżne propozycje od telewizji, które są już długo na rynku oraz tych, co dopiero powstawały. Jak sami wiecie z żadnej propozycji nie skorzystałam, ponieważ te programy po prostu mi nie pasowały z różnych względów. Chyba jestem bardzo wymagającym doradcą 😉

 

Pytaliście i prosiliście, abym ponownie gdzieś wystąpiła, a ja zawsze Wam odpowiadałam, że nie ma jeszcze takiego programu ezoterycznego w Polsce w którym zdecydowałabym się i chciała wystąpić.

 

Tak było do tej pory. Jednak na początku Lutego, otrzymałam ponownie zaproszenie do prowadzenia programu ezoterycznego. Jest to nowy program, całkiem świeży, miły i konkretny.

 

Postanowiłam przyjąć zaproszenie. Mam nadzieję, że się cieszycie i będziecie ze mną i z moimi Kartami Tarota podczas mojego występu. Będziecie mogli zobaczyć mnie i Karty, które dla Was stawiam podczas Naszych rozmów tu na moim blogu. Znacie te Karty doskonale, bo każdego Dnia Wam podpowiadają oraz rozwiązują kręte Ścieżki Waszych Historii.

 

Zapraszam Was serdecznie na mój program na żywo w Moc Magii na kanale telewizyjnym TVN i TVN 7 w Nocy z 11 na 12 Marca. Program Moc Magii rozpocznie się około godziny 1:30 w Nocy.

 

Ciekawa jestem czy się cieszycie  Oczywiście nadal będziecie tak jak do tej pory, mogli ze mną rozmawiać na mojej osobistej linii telefonicznej.

 

Obecny weekend mam wolny. Muszę pojechać nad morze i trochę wypocząć. 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od Poniedziałku od godz.12.00 do 22.00 z małymi przerwami na kawę. tel. 708 788 222 i 708 888 688

 

 Piszcie dużo komentarzy. Bardzo je lubię, ponieważ wtedy cały Czas Jesteście blisko mnie i tej Różowej Energii.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

86 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *