Przekaz Anioła

Przekaz Anioła

Już spałam, prawie spałam, ale wierciłam się i nie mogłam zasnąć. Czułam Obecność, wołanie. Więc poszłam do kuchni, wlałam sobie wody do szklanki i siedzę. Wzięłam zeszyt i pióro. Czekałam.

 

No i potem stało się to:

I spotkałam Anioła, który przysiadł na mym zeszycie. Spojrzał na mnie i powiedział: „Czemu się martwisz skoro tak piękne jest Życie. Odłuż zmartwienia troski dnia codziennego i spójrz Sercem daleko tam gdzie masz ostoje czegoś delikatnego. Nie roztrwaniaj myśli niepotrzebnych tylko spójrz daleko gdy uścisk miłości jest Ci potrzebny. Nie bój się decyzji swoich bo to jest zmiana, a z każdą decyzją czeka Ciebie wielka radości przemiana.”

 

Przysiadł na mym zeszycie i mówi dalej: „Zastanów się skrycie, czego pragniesz najbardziej co da Ci Serca ukojenie i nie obawiaj się, że nie dasz rady, bo jeśli tego nie zrobisz czeka Cię ułudy co krok przypomnienie. Idź za głosem Duszy swojej, bo to ona jest Twoim wielkim spokojem. Czego pragniesz, więc to realizuj i nie smuć się co będzie, ponieważ to jest Twój wybór.

 

 

Każda myśl przybliża Cię do Twojej decyzji i mimo smutnych Twoich wizji będziesz miała zadziwienie ogromne i dasz sobie rade ze wszystkim, gdyż zaczniesz swoje nowe Życie spokojnie. Bo cóż jest więcej warte niż Serca utulenie? Nigdzie nie znajdziesz odpowiedzi jeśli nie będziesz w zgodzie ze swoim sumieniem. Złamałaś się już dawno temu i przeciw sobie stanęłaś, ale jest już czas, bo to odpracowałaś i prawie dna rozczarowania sięgnęłaś. Już dobrze. Już spokojnie i bez obaw w końcu się zdecyduj i nie myśl na opak. Możesz wszystko jeszcze naprawić i wynagrodzić sowicie, gdy tylko na nowo zaczniesz dostrzegać na czym polega prawdziwe Życie. Znajdź siłę w sobie, a ja Cię poprowadzę byś wróciła do tego, co jest Twoim szczęścia obrazem. Już starczy tego wszystkiego i tej niepewności przez lata oszukanej. Nie obawiaj się, że nie dasz rady, ponieważ Pan Bóg chce Twojej miłości wygranej. Nie poddawaj się już próbie, bo przeszłaś ich już wiele i wiele szans dawałaś, ale to dalej nie ma sensu, ponieważ oznaki zmęczenia widać już nawet w Twoim ciele. Odszukaj siłę miłości i trzymaj ją przy sobie, bo czasu już niewiele. Jeśli nie teraz to kiedy będziesz swoim najlepszym przyjacielem? Dawniej byłaś, ale to wszystko gdzieś przez swoje wybory zatraciłaś. Teraz już wiesz o tym wiec na co czekasz, bierz się odważnie do roboty. Nikt nie podejmie decyzji tej trudnej za Ciebie. TY Jesteś jedynym kreatorem co zmiany może dokonać przez siebie.”

 

 

Ten Anioł to mych próśb i rozterek wołanie na pytanie: co będzie i co się stanie. Będzie tak jak ma być, bo tak jest zapisane, ale na pewno jeszcze masz swoje Życie wygrane, bez smutku i serca rozdartego na strzępy, bez strachu i lęku jakby każdy dzień był od Ciebie wyjęty. Odzyskaj swoje dni z pięknem słońca wschodzącego i tą radość tańczącą na Ziemi, którą masz blisko Serca swojego. Nie praca, nie polityka i wszelkie ustroje, ale liczy się Twoje Serce i Życie z wielkim spokojem, wszystko inne jest niczym do tego wielkiego, wiec nie myśl za dużo tylko szukaj spokoju swojego. Ty już wiesz, gdzie go odnajdziesz i wiem że to zrobisz. Dasz radę ze wszystkim bo spotkasz ludzi tak w pomocy oczywistych jak poranna rosa.

 

A poniższą Modlitwą, którą otrzymałam możecie też się Modlić i dziękować swojemu Aniołowi, oto ona:

 

„Dziękuje Ci Aniele za te słowa pomocy i proszę bądź przy mnie gdybym z tej ścieżki swojego wyboru chciała zboczyć. TY wiesz najlepiej jak się czuję codziennie, więc proszę Ciebie poprowadź mnie za rękę i utul me serce wzajemnie. Nie pozwól na krzywdy mojej stanie, ale wręcz przeciwnie pomóż mi pokonywać jakże ciężkie dla mnie wyzwanie.Tak pokieruj mymi wyborami, abym mogła być radosna przy najbliższych jeszcze latami.”

 

Wielkie przemyślenia z małego strachu Istnienia, to jest to co ludzi na zawsze przemienia. Anioł przysiadł na mym zeszycie i na koniec rzekł: „Czy już rozumiesz czym jest radosne Życie? Czy już wiesz dokąd masz iść po radości spełnienie i czy teraz cieszysz się na to nowe Życia Przebudzenie/ Istnienie?”

 

 

Wielki i potężny przekaz w Dniu Matki jakby oświeconej, gdy piosenka dotarła do Serca od pociechy wyproszonej. Duże i małe Anioły tańczące z Miłości są przy Tobie cały czas, a tym bardziej gdy smutek w Twoim Sercu gości. Dusza sobie przypomniała, Dusza się obudziła gdy dźwięków rytm zapomnianych do swojego Serca wpuściła. Oczyszczenie wielkie i jakże zaskakujące, bo sobie przypomniała co jest Jej śpiewu słońcem. Im więcej lat, tym więcej decyzji i wyborów, przemyśleń i niewypowiedzianych smutku humorów. Masz jeszcze szanse to wszystko zmienić i uśmiechać się codziennie jeśli odważysz się swój los w naprawie Miłości odpromienić.

 

Przekazujcie i udostępniajcie niech ten Przekaz i ta Modlitwa dotrze do wszystkich, którzy tego potrzebują.

 

 

Do rozmów na magicznej linii zapraszam  od godz 13.50 do wieczora

tel.708 788 222 i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

 

32 comments

 1. ReplyMonika z L

  Pani Aggo, dziękuję za dobre słowo i garść nadziei, które dodały mi skrzydeł.☘️
  Pozdrawiam gorąco😉🥰

  1. ReplyBetti

   Dzień dobry kiedy będzie Pani na magicznej lini ??? Czy dziś? Mam takie małe pytanko 😀 pozdrawiam . Miłej niedzieli

 2. ReplyIlona Wesoła 😊🧜‍🌞

  Ale u Pani goraca linia
  Mam nadzieję,że uda mi się z Panią teraz kiedy jestem jeszcze sama w domku🙂

 3. ReplyAnecia

  P. Agusiu przepraszam że rozlaczylo ale chcialam dokonczyc ze pomimo ze teraz nam praktycznie codziennie kontakt z nia w pracy i niestety muszę z nia współpracować i rozmawiać to w srodku nie denerwuj sie, czuje spokoj, opanowanie a to wszystko dzieki pani i mojemu kamykowi jaspis oraz talizmanowi rozowej energii oraz gwiazdy ochronnej. A ten blask ktory widzi M . to zasluga cudownych i magicznych bransoletek mam ich chyba 10 i każda oczywiscie spelnia swoja rolę . Dziękuję p Agusiu za wszystko co pani dla mnie zrobiła i robi , jest pani moim aniołem, cudowną czarodziejka , która przeprowadziła mnie przez bardzo trudny okres w miom życiu. Mialam tyle zlych osob wokol siebie i źle mi zyczacych ale dzieki pani to wszystko udało się przezwyciężyć . Dzieki pani podpowiedziom wiedzialam jak pastapic co zrobic. Teraz jestem spokojna, pelna optymizmu z wielką nadzieją patrząca w przyszłość.
  Dziękuję za wszystko 💖💖💖💖💝💝💝💝💞💞💞💞💜💜💜💜💜💗💗💗💗


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo dziękuję. Tak, talizmany i bransoletki, które robię są mega Magiczne i cieszę się, że czuć ich wielką Moc i działanie. Kryształ Różowej Energi jest jednym z moich ulubionych:)
   Cieszę się na te słowa, że mogłam pomóc, ponieważ wtedy wiem, że to co robię, mój Dar sprawia, że ludzie się uśmiechają i odnajdują radość oraz samych siebie, nowych siebie 🙂 🙂 Dziekuje!

 4. ReplyMonia

  Pani Aggo🙂w końcu mam uśmiech na twarzy i w sercu🤗wrócił dzięki pani,dziękuję za rozmowę i za to co karty przekazały jak zawsze dokładnie i dużo.

 5. ReplyKimi

  Pani Ago a co to za korek 🤭🤭🤭
  No dzwonie i dzwonie i nicccc 🙈🙈
  Ale może sie uda😘😘

 6. ReplyMonka

  Dziękuję że Pani JEST ❤dziękuję za otuche…. i cenne wskazowki….za dodanie nadzieji ❤niestety karta mi sie skończyła, do uslyszenia w krotce ❤❤❤😍❤

 7. ReplyEB

  Pani Agnieszko, jestem cały czas atakowana i to bardzo niemiło 🙁 czepialstwo powiedziałabym 🙁

 8. ReplyBetti

  Pani Aggo znów sprawdzalnosc 100% jest Pani niesamowita o której jutro Pani będzie????? Pozdrawiam cieplutko


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Proszę nie nakręcać się tym co O pisze. Najlepiej niech tego Pani nie czyta. Zapraszam jutro to zobaczymy co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *