14907838_1124513934299841_221841179_o

Nawet pies

Nawet pies

Przepraszam Was najmocniej, ale ostatnio dopadło mnie jakieś przeziębienie. Zresztą osoby, które ze mną rozmawiały to wiedzą o tym. Z tego powodu trochę mniej jestem na Magicznej Linii, aczkolwiek będę dostępna już niebawem.

 

Bardzo się cieszę, że dopytujecie o mnie i na mnie czekacie. Przeziębienie nie wybiera, też jestem Człowiekiem.

Muszę Wam jednak powiedzieć, że nawet Nasz pies husky zaziębił się i kaszle…. Myślałam, że ta rasa jest odporna na tego typu sprawy, ale widocznie nie Nasz Brian. Weterynarz też jest zdziwiony i sam nie wiedział co powiedzieć….

Brian kaszle i kicha…pierwszy raz coś takiego widzę. Od swoich kumpli się raczej nie zaraził, bo nie ma ich. No może ma jednego na podwórku….Ma też koleżankę… hmm nie wiem jak to się u psów mówi, bo to chyba raczej Rodzina jest niż koleżanka, ponieważ jest to Naszej czternastoletniej byłej suni córka…

Nie wiem czemu tak się przeziębił. Zwierzęta upodabniają się do swoich właścicieli, ale żeby aż tak! Łyka syropek i powinno mu przejść.

Ja natomiast leczę się gorącym mlekiem z czosnkiem, miodem i masłem. To jest fantastyczny specyfik. Podobno lubią go Czarownice 😉 Pomaga rewelacyjnie. Czosnek jest naturalnym antybiotykiem. Każdy powinien zjadać jeden ząbek Dziennie.

Coraz więcej lekarzy powraca do naturalnych metod leczenia. Ostatnio nawet w szpitalach stawiają tradycyjne bańki. U Nas w Rodzinie bańki się stawia od pokoleń. Osobiście tylko kilka razy stawiałam te ogniowe, ale te na powietrze stawiam jak trzeba. Ogniowych się trochę boję stawiać… Za to mój Tata robi to rewelacyjnie. Lubię ten specyficzny zapach. Jeśli ktoś miał stawiane bańki musi conajmniej przez trzy Dni leżeć w ciepłym łóżku a na Powietrze może wyjść dopiero po jakimś Tygodniu, albo i dłużej. W szpitalu tej zasady jakoś nie przestrzegają….

Ehhh mam Nadzieję, że Wy Jesteście bez żadnych przeziębień:) Piszcie dużo komentarzy, to mnie stawia na nogi 😉

Magiczna Linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

105 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *