asja

Przesłanie na nowy Tydzień

„Balon ogranicza powietrze, które się w nim znajduje. Dopiero wypuszczone, może złączyć się ze Wszechświatem. Tak samo i jaźń nie połączy się z wszechobecną Boskością, jeśli świadomie nie przekroczy granicy ego” Sathya Sai Speaks,Vot.10

To jest dla Was wybrane przeze mnie przesłanie na nowy Tydzień.

Zacznijcie ten Czas z otwartą głową i otwartym Sercem. Odepchnijcie od siebie wszelkie Myśli, które wprowadzają Was w zły nastrój. Zapomnijcie o swojej, często trudnej Przeszłości.

Przestańcie na zapas zamartwiać się tym, czego nie ma. Sprawy, które macie do załatwienia przy odrobinie Waszego wysiłku w ten czy inny sposób zostaną załatwione, aczkolwiek zmartwienie i nerwy w tych sprawach nie pomogą.

 

Puśćcie wolno swoje Myśli, aby mogły przeniknąć do Wszechświata i aby mogły zacząć się realizować. Uważajcie na to co Myślicie, ponieważ jeśli będziecie koncentrować się na sprawach ciężkich, trudnych to pamiętajcie, że one zaczną się realizować. Powinniście wyzbyć się podpowiedzi swojego ego, które ciągle Wam podpowiada, dyryguje Waszymi Myślami i działaniami.

 

Spróbujcie być ponad to, a wtedy poczujecie się lepiej a także spokojniej. Postarajcie się w tym Tygodniu mieć więcej optymizmu w sobie na zewnątrz, ale także w środku. Postarajcie się zmienić swoje podejście do współpracowników, znajomych oraz najbliższych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Myśli, które sprawiają, że czujecie strach i lęk oddalają Was od Radości i tego czego oczekujecie od Życia. Oddalają Was od Źródła Boskości, która jest dla każdego z Nas. Przez te Myśli odbieracie sobie możliwość spełnionej Miłości, powodzenia finansowego i dobrego zdrowia. Jak rozpoznać, że oddalacie się od Źródła ć Wystarczy , że wnikliwie będziecie obserwować to, jak się czujecie w danej chwili. Jeśli przez jakąś Myśl poczujecie się smutni, zagubieni, zranieni to możecie być pewni, że oddalacie się od Źródła.

 

Musicie obserwować swoje emocje, aby wiedzieć w którą stronę się kierować, aby osiągać swoje cele. Myśli, które wyzwalają w Was Radość, błogość prowadzą Was do wyciszenia oraz spełnienia tego, czego oczekujecie.

W obecnym Tygodniu puśćcie wolno wszelkie emocje, oczyście się z nerwów i udręczenia. Zaczerpnijcie świeżego powietrza i dajcie sobie nową Szansę na nowy Czas.

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin popołudniowych do 19.00

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

39 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *