Przesłanie na Środę Sai Baba

Przesłanie na Środę Sai Baba

Przesłanie na Środę Sai Baba

 

“Jeśli oddając koszulę do prania, zostawisz cukierek w jej kieszonce, materiał poplami się. Jeśli Twoje myśli są złe, Umysł także zostanie zabrudzony.”

 

Przemyślcie to wnikliwie i napiszcie o swoich wnioskach. Mam ostatnio jeszcze wiecej spotkań osobistych z Wami i w Polsce i w Niemczech dlatego trochę mniej jestem na linii.

Dziękuję Wam za cierpliwość

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jutro mam wolne aczkolwiek do rozmów zapraszam już w czwartek od godz.11.50 do 15.00 i potem w godzinach wieczornych

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

45 comments

 1. ReplyMonka

  Nie wiem czy dobrze kombinuje , ale wydaje mi się że chodzi tu o nasze czarnowictwo” .widzenie wszystkiego w ciemnych barwach.ze napewno się nie uda.ze nie zasługujemy na to by być szczęśliwi. Że wszyscy mają lepiej tylko nie my. Że wydaje nam się że jest coś dla nas nieosiągalne.i wtedy nasze myśli zrobia taka “nieprzepuszczalna galarete ” i oblepia nas i nie możemy się ruszyć i to jest ta plama.
  A wystarczy trochę dekierdentow i wszystko możemy z siebie zmyć a w praktyce myślę że chodzi o to aby odrzucić myśli które nas ograniczają.zapomniec o przeszłości bo nie mamy i tak na nią wpływu i spojrzeć śmiało w przyszłość która kreujemy właśnie w tej chwili .i “wyjąć tego cukierka z kieszeni aby plama się nie zrobila” poprostu wyciągnąć wnioski z przeszłości i mieć odwagę sięgać po wszystko co tylko chcemy czego pragniemy.

 2. ReplyJustyna

  Ale Pani trafiła z tym przesłaniem. Strzał w 10!
  Od kilku dni zalewa mnie fala złych myśli, lęków, obaw, strachu przed tym, że nie jestem kochana i ważna dla mężczyzny, który wiele dla mnie znaczy. Choć nasza relacja nie jest szablonowa to chciałabym wierzyć, że jestem dla niego bardzo ważna. A tu ciągłe wątpliwości, obawy, strach, lęki, nieufność… On nie jest wylewny, zachowawczy, zdystansowany. Jak do takiego faceta dotrzeć?
  Nie chcę tych myśli. Jak je odpędzić?

 3. ReplyAga🍀

  Złe myśli to złe energie, znam osoby które pławią się w okrucieństwie psychicznym, żyją tylko tym, że mogą kogoś podręczyć i czerpią w ten sposób siłę, planują nawet co do godziny kiedy komuś sprawią przykrość bo wtedy odniesienie to najlepszy sukces w ich “chorym poczuciu sprawiedliwości”, mają tendencję do Makiawelizmu, tym samym zmierzają do samozagłady, bo te złe energie które wysyłają wracają i rujnują ich życie. Z moich obserwacji wynika, że ich ofiary szybko się uodparniają, natomiast oni nieustannie planują jak zatruć życie swojej ofiary.
  …i po co to wszystko???
  co ma być to i tak będzie…, zatem starajmy się myśleć dobrze, nie złorzecząc i nie wymierzając wszystkim wkoło sprawiedliwości, według “własnego kodeksu etyki”
  zatem życzę Wszystkim “pięknego umysłu”, wolnego od zła ❤❤❤


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak. Trzeba pozybac sie Zla czyniac Dobro. I jak mowil Nasz Papierz “Zlo Dobrem zwyciezaj ” To dziala na maksa

 4. Replybetti

  Pani Aggusiu tak jak zawsze Pani mówi trzeba pozytywnie myśleć i będzie dobrze a wracając do wczorajszej rozmowy 100% sprawdzalnosci jednak dalej jest zablokowana 😊 ukradkiem sprawdziłam ❤Pozdrawiam i miłego dnia życzę. Kochamy Panią

 5. ReplyMagda

  Myśle, że chodzi tutaj o kontrolę nad swoimi myślami. To o czym myślimy staje się naszą rzeczywistością. Jeśli nasze myśli i intencje są dobre to dobro powraca i w naszym życiu nawet czasem mimo niepowodzeń dobro jest obecne wokół nas gdy nasze myśli i intencje są destrukcyjne to przede wszystkim uderza to w nas, nasze życie, samopoczucie, sytuacje.
  Pozytywne myślenie i brak lęku. Można się tego nauczyć.
  P.S. Pani Aggo gratuluje spotkań osobistych i czekam na naszą kolejna rozmowę jutro 🙂

 6. Replynieznana

  czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz z maila siedze na szpilkach 😂😊😎
  pozdrawiam !!
  Dobra wlosow nie bede rozjasniala 🙂 (jak Pani to robi, przeciez ja chcialam odswiezyc swoj kolor blond)


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Wiem wiem z tymi mailami, mam ich bardzo duzo ale jeszcze troszke prosze wszystkich o cierpliwosc.

   Natomiast odnosnie wlosow itp skad wiem? Jestem jasnowidzaca tarocistka chociaz jasnowidzeniem nie lubie sie chwalic 😉

 7. ReplyA. N😘

  Tak ,bardzo mądre i dotyczy też mnie.W horoskopie na 2018 motto moje że to ja mam kontrolować umysł,a nie on mnie.I to jest prawda kiedy nie myślę o złych rzeczach,sytuacjach jestem szczęśliwa,pogodna i wszystko idzie w dobrym kierunku.Takze odpuszczam aby się nie zapętlić w ten mój umysł i odganianie myśli źle…niech się dzieje.
  Lecz co jeśli to inna osoba nas psychicznie wykańcza,i to ona nie potrafi odpuścić i prowokuje te myśli i zachowania.Co jeśli mimo że udaję że nic nie robi to tak naprawdę świetnie manipuluje ,gra.Bo chce być góra jak pozbyć się tej osoby,pomimo że jest daleko od nas,a tak mieszka w życiu rodzinnym i uczuciowym.
  Może poprosić wymazać ja ze swojej świadomości….

 8. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌺

  A u mnie ostatnio jakiś zwariowany czas…🙇 Przychodzę z pracy bardzo zmęczona , dużo się dzieje , a to Pani Aggusia widziała.. 🤔😔
  Mimo wszystko się nie poddaje choć jestem ostatnio trochę niespokojna😒😬😩

 9. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌺

  Widziała Pani też kłótnie z kobietą… Wtedy sobie pomyślałem tylko nie ta co z nią pracuje …i to nie była ona lecz inna która mnie bardzo zdenerwowala..😐
  Pani Aggusiu jeśli takie rzeczy się sprawdzaja, niech Pani coś zrobi żeby i te dobre sprawy jakoś ruszyły😉🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Rusza, ja nie moge nic zrobic. Na razie Rytualy nie sa u Pani wskazane. Sama musi Pani popracowac nad soba. Da Pani rade!

   1. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌺

    Wierzę w to mocno że wszystko się zmieni, ciągle uczę się czegoś nowego czasami mnie to wszystko przerasta… Nieraz sobie myślę kurcze jaka jestem naprawdę ?bo już niechcenia być tą Iloną niepewną, tylko bardziej wiedzącą czego chce i co mogę zrobić aby wkoncu co niektóre “wampiry e.”dały mi spokoj. Wiem że dzięki wewnętrznej sile mogę pokonać to wszystko

 10. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌺

  Ach skończyły mi się minuty usłyszałam tylko słowo ten Now….
  Chyba jakiś ten czas jest dziwny ale dziękuję za tą rozmowę😊😊😊

 11. ReplyIlona Wesoła🌹🌹🌺

  Tak czulam że ktoś coś wysyła w moją stronę bo nie mogłam przestać myśleć głowę miałam pełnią myśli, ale dzięki Pani wskazówkom wie co było” jest i będzie”😉🙂

 12. ReplyIlona Wesoła🌹🌹☀☀

  Oj Pani Aggusiu ale u mnie się dzieje w pracy tak jak Pani mówiła jest nerwowo i dynamicznie, i jak tu się nidenerwowac, widziała Pani odejscie z pracy jakiś czas temu pewnej osoby i to zaczyna się dziać…🤔😒

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *