Przygotuj się do możliwości wędrowania między czasami

Przygotuj się do możliwości wędrowania między czasami

Przygotuj się do możliwości wędrowania między czasami

Nadal trwa ciężka wibracja. My nadal też trwamy. Ciężkie energie mogły ostatnio wywoływać w Was przeróżne emocje i stany bycia. Większość osób czuła ogromne przytłoczenie i uczucie bezradności. Było wiele niespodziewanego płaczu bez wyrażnego powodu. Rozchwiane emocje na pewno dały się mocno we znaki. Był również czas beznadziejności w podejmowaniu decyzji a sprawy, które mieliście nadzieje pozałatwiać, albo nie udały się, albo przesunęły w czasie. Nie spieszcie się i nie wybiegajcie z planami zbyt daleko. Skoncentrujcie się na drobnych krokach i tymi krokami idzcie do przodu. Przyjdzie jeszcze czas na ogromne przeskoki, ale to nie jest jeszcze ten czas. Teraz należy skoncentrować się na najbliższych sprawach i je rozwiązać, bez pośpiechu i bez nacisku należy iść do przodu.

Jesteśmy powoli zanurzani w całkiem nowej energii. która dotąd była nieznana i poznajemy ją oraz reakcje naszego organizmu oraz Duszy na tą właśnie nową energię. Jeszcze nie potrafimy się w niej odnależć, jeszcze możemy czuć się bardzo zagubieni. Nasze ciała nadal są poddawane wielkiemu przeobrażeniu i reagują płaczem, bólami głowy, kości oraz przemęczeniem nawet po długim nocnym snie. To wszystko jest normalne, aczkolwiek bardzo wyczerpujące.

 

Nie denerwujcie się jeśli jakieś sprawy nie idą tak jakbyście chcieli. Dajcie sobie jeszcze odrobinę czasu, aby zobaczyć co będzie za chwilę. Jeśli coś Wam się nie układa, coś się opóżnia to tak musi być, widocznie coś ma się jeszcze zadziać, aby potem zadziało się to czego oczekujecie. Oczywiście jak najbardziej zapytajcie mnie i moich Kart czy Wasze oczekiwania co do Waszych spraw się zrealizują i w jaki sposób oraz czy idziecie właściwą ścieżką na Waszej Drodze Życia. ale postarajcie się mieć w sobie spokój. Nawet dla mnie obecny czas jest, że tak powiem dziwaczny. Bardzo dużo się dzieje a mam wrażenie, że stoję w miejscu i nic się nie dzieje.

 

Czas przyspieszył, wszystko szybciej się dzieje, aczkolwiek dzieje się wolniej. Zaczynamy zauważać, że znane Nam do tej pory pojęcie czasu jest złudne, że coś się dzieje, iż ten czas nie jest taki jak do tej pory. To nowa energia uwalnia Nas powoli ze starej skorupy wymiaru 3D gdzie czas był płaski i liniowy. To powoli odchodzi a przychodzi wielowymiarowość czasowa.

 

 

Zaczniecie dostrzegać, że dzieją się u Was rzeczy i sprawy, które działy się dokładnie rok temu. Jeśli właśnie wtedy czegoś nie dokonaliście, czegoś nie rozpoczeliście, nie dokończyliście czy nawet nie kupiliście, to teraz dostajecie drugą możliwość wyboru. Być może dokładnie rok temu mieliście np. kupić lodówkę, pralkę czy telewizor i tego z jakichś przyczyn nie zrobiliście, to gwarantuję Wam iż tego fizycznego zakupu dokonacie właśnie w tym roku i w tym samym miesiącu oraz zbliżonym dniu lub nawet tym samym, co mieliście dokonać rok temu. Lustrzane odbicia zeszłego roku będą bardzo widoczne i trudno ich nie zauważyć. Dotyczą i sfery uczuciowej i materialnej, z naciskiem na sferę materialną.  To jest niesamowite.Te same okoliczności a jednak inne bo już mamy inny rok, a jednak jest tak samo.

 

 

Lustrzane odbicia decyzji i jeśli te zeszłoroczne decyzje zobaczycie teraz, to  zróbcie wszystko inaczej niż rok temu, ponieważ skoro pojawiły się ponownie to znaczy, że rok temu albo nie wykorzystaliście szansy, albo że macie zadziałać zupełnie inaczej niż wtedy. To jest bardzo dziwne i niespotykane zjawisko, ale tak teraz jest. Jestem tym bardzo zaintrygowana, ponieważ to są bardzo nowe doświadczenia.

 

Poszliśmy o rok do przodu a jednak wiele zdarzeń jest z wtedy. Te zdarzenia są bardzo pomieszane, bo dotyczą zeszłego roku, ale u niektórych nawet zdarzeń z przed wielu, wielu lat. Czas lustrzanego odbicia i wręcz fizycznego czucia, jakby przeniesienia się do przeszłości jest bardzo namacalny i rzeczywisty. Stare emocje, wrażenia przez to cofniecie się w czasie, zostają oczyszczone, rozpuszczone.

 

My przez to cofniecie się w czasie, My tacy jacy Jesteśmy teraz oczyszczamy tamtych siebie z przeszłości oraz siebie tych z teraz. Nie wiem czy dość jasno potrafię to wszystko opisać, ale tak właśnie teraz się dzieje. Jesteśmy przygotowywani do możliwości wędrowania między czasami, między przeszłościa i przyszłością. Między kilkoma warstwami wymiarów w których Jesteśmy. Jesteśmy tu, ale też Jesteśmy na wielu poziomach jednocześnie w tym samym czasie. Jesteśmy również w przeszłości na wielu poziomach i w przyszłości również. Zaczynamy to wszystko dostrzegać i czuć, a także widzieć namacalnie w swoim świecie fizycznym. Nowe energie napływają a wraz z nimi szersze postrzeganie oraz odkrywanie Prawdy. Za chwilę będziemy mieli możliwość namacalnego i rzeczywistego wyboru w której rzeczywistości i w którym równoległym czasie chcemy przebywać. Od Nas będzie zależało gdzie będziemy się znajdować. Ważne jest, aby pamiętać, że Jesteśmy Wielkimi i Fantastycznymi Istotami połączonymi ze Żródłem oraz  że mamy ogromną Siłę i Moc przetrwania. Nie poddawajcie się. Jeszcze trochę i ten cały bałagan, który się dzieje opadnie. Róbcie swoje i obserwujcie to co się dzieje dookoła, ale i w Was samych, ponieważ to w Was jest wszelka Moc.

Jeśli nie wiesz czy właściwie interpretujesz to co dzieje się u Ciebie, jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz jaką decyzję podjąć oraz co przed Tobą, śmiało pytaj. Nie obawiaj się, ponieważ razem znajdziemy odpowiedż i rozwiązanie 

 

 

 

 Magiczna linia

tel 708 788 222

i 708 888 688

227 184 099 6,99 zł/min. z vat /rozmowa bez limitu/

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

42 comments

 1. ReplyEB

  Dzień dobry 🌞🌞

  widzę że dzisiaj jest szansa na rozmowę – cieszę się bardzo 😊 do usłyszenia 😘

 2. ReplyOla

  Piękny, mądry post Pani Aggo, czekałam z niecierpliwością. Dzięki takim przekazom łatwiej żyć w tej trudnej dziwnej rzeczywistości. Zgłoszę się w tym tygodniu na rozmowę, bo chcę po raz kolejny potwierdzić, że Pani przekazy w rozmowach telefonicznych, są zawsze trafne i dzieją się naprawdę. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

  1. ReplyMonka

   Piękny wpis🤗… koniecznie odnośnie wpisu właśnie muszę Pani coś opowiedzieć… tak jak EB cieszę się że będzie mozliwosc polaczyc się z Pania😘 zaglądam i czekam z utesknieniem😘😘😘😘

    1. ReplyDidender

     Dzień dobry! Próbowałam się dziś dodzwonić z n-ru na doladowanie i na wolnej linii jest komunikat, że „osoba jest niedostepna”- czy da się coś z tym zrobić? Ostatnio dawno rozmawiałam i trochę się pytan nazbierało 😅Pozdrawiam!💚😊🌼


     1. Author
      Agga Soyala

      Poproszę o wskazanie konkretnych połączeń (data, godzina, numer z którego połączenie było wykonywane), w przypadku których ma Pani zastrzeżenia, przekażemy operatorowi do weryfikacji

 3. ReplyKatharina

  Zgadzam się z tą treścią, bo dokładnie to wszystko teraz przechodzę. Mimo to, jest ok. Ten dołek minął i mam więcej wiary, że jeszcze trochę i to zamieszanie minie. Pozdrawiam i dziękuję.

 4. ReplyŁukasz

  Zgadzam się z Panią Aggą, poprzez świadome wybory znajduję się w sytuacjach z przeszłości, ale podejmuję odwrotne decyzje – np. nie rezygnuję z czegoś, albo nie daję się krzywdzić itp. Czuję że uzdrawiam tym siebie i że dzięki temu będzie mi lepiej i łatwiej żyć. Polecam porady Pani Aggi.

 5. ReplyILonka Mag ❣🌈🧡💜

  Pani Aggusiu
  Strasznie stesknilam się za Panią 😏 jeszcze dzisiaj miałam taki glupi sen…😔 ach, śniło mi się, że wstawiła Pani post, że już Pani nie będzie na magicznej linii, bo wraca Pani do tv , a to oznacza, że rzadziej Pani będzie dostępna.
  Tak się tym snem przejęłam, ,że sprawdzałam Pani dostępność i jakoś tak smutno mi.
  Od wczoraj Pani nie ma i smutno jest tak bez Pani tutaj na blogu….
  Już nie mogę się doczekać, aż zbedzie pani dla nas dostepna i znów usłysze Panią 😏😏😏

 6. ReplyMonika z L

  Dzień dobry, Pani Aggo czy Pani będzie dzisiaj na linii
  a jeżeli tak to o której można się spodziewać?
  Pozdrawiam

   1. ReplyAgnieszka

    Niestety wczoraj nie udało mi się dodzwonić i trafić na Energię Pełni Księżyca, ale mam nadzieję że dzisiaj uda mi się dodzwonić po Horoskop urodzinowy. Pozdrawiam serdecznie

 7. ReplyAgnieszka

  Coś Nas niestety rozłączyło…. Ale i tak dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam serdecznie 🤗


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bo po 29 minutach roazlacza . Jeszcze wszystkiego co Najlepsze z okazji urodzin 🙂 🙂

 8. ReplyEB

  Oj ! tamten na siłowni znowu naburmuszony 🙈 nie wiem o co chodzi ale nawet nie odpowiedział na pożegnanie, nic nie widział i nic nie słyszał 🤣😂 co za facet 🙈

 9. ReplyMonka

  Pani Agusiu może nowy post …dzis czwartek czwartunio, czwarteczek…przydałby się na dzisiejszy dzionek…tęsknię za nim😘

 10. ReplyEB

  Dzień dobry , pozdrawiam weekendowo 🌞🌞

  o której będzie Pani na linii ? nie mogę doczekać się rozmowy 😊😉

 11. ReplyAgnieszka J

  To jest jak odrodzenie na nowo. Śmierć starego, narodziny nowego. Przejście w całkiem nową rzeczywistość. Zaczynam naprawiać to co wydarzyło się wieki temu. Człowiek musi przejść wiele dróg, by móc stać się prawdziwym człowiekiem. Każdego dnia odkrywamy coś nowego, więcej rozumiemy. Należy ciągle i wytrwale uczyć się zdrowego myślenia, doświadczać. Kochać i słuchać siebie. Ściskam mocno Pani Aguniu♥️♥️♥️Dziękuje😘

 12. ReplyEB

  O rany 🤭 całe szczęście że napisałam Pani o tej komorze tlenowej – wpakowałabym się z tymi moimi zatokami że hej 🙈

  dziękuję za ostrzeżenie 🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *