Randka z Tobą ?

Randka z Tobą ?

Randka z Tobą ?

Na koniec roku, weź Czas w swoje ręce :

? co udało Ci się osiągnąć w tym roku?

? czego się nauczyłeś?

? kto cię spotkał?

? co puściłeś?

? co było dobre w tym roku?

 

 

Zrób to na piśmie, stwórz spokojną i piękną atmosferę. Zapal ulubione świece, kadzidełka, włącz wyciszającą muzykę i zastanów się. Spisz wszystko i przemyśl. 

 

Będziesz zaskoczony, jak dobrze to robi i Cię wzmacnia.

 

Informacja:
“W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego, operatorzy nałożyli miesięczny limit na wszystkie osoby dzwoniące na numery o podwyższonej płatności. W przypadku problemów z połączeniami proszę o kontakt ze swoim operatorem z prośbą o “wyłączenie limitu na usługi o podwyższonej płatności”

 

Na Magicznej linii będę dostępna

tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099 (pod tym nr rozmowa jak długo chcecie)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

15 comments

  1. ReplyMarta J.

    Pięknie Pani napisała ? dobrze jest napisać pewne rzeczy bo wtedy jakoś łatwiej do nas docierają:) dziękuję za rozmowę, mam nadzieję że będzie dobrze…. chociaż przerwało połączenie i usłyszałam tylko ” myślę że sobie poradzicie” ( chodziło o finanse moje i Sylwka) ? pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego Nowego roku, żeby nigdy nie znikał uśmiech z Pani twarzy, zdrowia i radości z rozmów z nami?

  2. Replyhana

    dziękuje ? nie nastawiam się tylko tak bym chciała żeby ktoś mnie powaznie traktował, zaangażował się, żeby zależało mu. A od jakiegoś czasu mam tylko do czynienia z mężczyznami którzy obiecują rozkochują i … wyplątują się, czasem zupełnie nieladnie. Co ze mna nie tak … ?. Teraz się nie nastawiam, nauczyłam się studzić emocje. Po prostu przykro mi … , No i w tym roku raczej nie poznam już tego nowego ? pozdrawiam . W polskich górach piękna zima. Chłonę ?❄️?

  3. ReplyAnia

    Pani Aggo jak to wszystko się zmienia…. gdy już z Panią ustalę plan działania to ten mój Radek wszystko psuje i musimy znowu coś ustalic? ważne by osiągnąć cel i z Pani pomocą napewno mi się uda!!!! Dziękuje za to co Pani mi daje??? ściskam mocno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *