Ręce które wróżą…

Ręce które wróżą…

Ręce które wróżą…

 Dzisiaj poruszę temat na który już wielokrotnie się wypowiadałam czy tu na blogu,  w moich programach telewizyjnych czy w wywiadach a mianowicie chodzi o świat ezoteryczny o osoby zajmujące się wróżbami , rytuałami. Nie przyglądam się temu zbyt często, ponieważ mam dużo klientów i nie mam czasu na zajmowanie się głupotami. Jednak od czasu do czasu dochodzą mnie informacje , które podnoszą mi ciśnienie. Raz po raz napisze lub zadzwoni do mnie jakaś osoba, która na samym wstępie Naszej rozmowy płacze do słuchawki telefonu , że została oszukana, że nic jej sie nie sprawdziło i ma wyrzuty sumienia, że skorzystała z położenia kart czy rytuału przez inną osobę niż ja. Drodzy Państwo macie do tego prawo, aby zasięgać porady u kogoś innego, ale potem nie przychodźcie do mnie i nie płaczcie mi, że ktoś Was oszukał, albo że coś u tej innej osoby Wam się nie sprawdziło. To nie moja sprawa i macie wolny wybór. Ja tak i tak od wielu lat mam bardzo dużo zadowolonych klientów więc mi to bez różnicy. Chodzi mi o to, że ja absolutnie nie chcę wiedzieć z czyich usług korzystaliście i co dana osoba Wam powiedziała, mnie to nie obchodzi. Nie biorę i nie chcę brać absolutnie żadnej odpowiedzialności za to, że ktoś namieszał Wam w energiach i nie umiecie sobie z tym poradzić. Czasami położenie kart przez osobę niekompetentną może zrujnować komuś Życie. Naprawić skutki takiego postępowania często wymaga bardzo wielu miesięcy wspólnej pracy. Jeśli korzystacie z osób, które tylko pięknie i wdzięcznie nazywają się wróżkami to jest Wasza sprawa. Nie płaczcie mi do słuchawki i nie narzekajcie na te osoby bo to nie jest moja sprawa. Ja odpowiadam jedynie za siebie.

 

 

 

 W ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo osób wróżących, są to osoby znikąd. Po prostu stwierdziły, że bycie wróżbitą jest dla nich łatwym zarabianiem pieniędzy a tak naprawdę nie mają o niczym bladego pojęcia. Znam sytuacje gdzie takie osoby odpowiadają klientom na pytania czytając z książeczki z opisami kart lub gadają byle co , byle aby zatrzymać przy sobie osobę dzwoniącą. Takie osoby bardzo często krążą wokół zadanego pytania, nie potrafią powiedzieć nic konkretnego, a także często mówią to co klient chce usłyszeć.  Nie mówią konkretnie, ponieważ nie znają się na tym czym się zajmują, ale też boją się odpowiedzialności. Nie zdają sobie sprawy, że zajmowanie się Kartami Tarota czy Rytuałami jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Klienci pod wpływem chwili załamania bardzo często trafiają właśnie na takich oszustów. Zrozpaczona osoba nie potrafi rozpoznać kto zna się na swoich fachu a kto nie. Jednak wystarczy odrobina cierpliwości, należy poczytać o tej osobie, w jakiś sposób sprawdzić ją. Naciągacze często na swoich profilach czy stronach internetowych mają przepiękne opisy o sobie samych lecz gdy się bardziej temu przyjrzycie są to wiadomości całkowicie zmyślone i napisane w taki sposób, aby przyciągnąć klienta. Często tacy cwaniaczkowie nie pokazują swojej twarzy, nigdzie nie można znaleźć ich zdjęć.

 

 

 

 Weźmy chociażby pod lupę kanał youtube. W ostatnim czasie pojawiło się na nim bardzo wiele osób, które stawiają przeróżne horoskopy. Znajdziecie tam co tylko chcecie. Zwróćcie uwagę, że większość tych kanałów wróżbitów, nie ma ani zdjęcia, ani osoby te nie pokazują swoich twarzy. Kiedyś były „recę które leczą” Pana Kaszpirowskiego teraz jest coś w rodzaju „ręce, które wróżą”! Przejrzałam kilka kanałów i co jest pokazane? Przepiękne karty, zapalone świece i cała ta „magiczna” niby otoczka, ale nie ma twarzy. Są w filmikach pokazane same ręce osób niby wróżących. Z jakiś przyczyn nie chcą się pokazać. Może boją się, że ktoś ich rozpozna, że ktoś będzie miał pretensję lub będą wyśmiane, że stawiają karty. Jednak jeśli podjęły decyzję, aby doradzać osobom potrzebującym to powinny wziąć też na siebie pełną odpowiedzialność ze wszystkimi konsekwencjami a nie ukrywać się za kamerką. Trzeba wziąć pełną odpowiedzialność za to co się mówi bo nie wszystkie osoby przychodzące po poradę rozumieją, że Tarot na nic Nas nie skazuje, że to One same kreują swoją rzeczywistość a przepowiednia jest jedynie podpowiedzią, wskazówką na dany moment w Życiu. Przez te niekompetentne osoby cierpi cały krąg prawdziwych ezoteryków, których w Polsce jest niewielu. Klient nie rozróżnia i nauczony złym doświadczeniem przykleja etykietkę wszystkim, którzy zajmują się kartami, rytuałami czy ogólnie Magią. Drodzy Państwo zanim zdecydujecie się na pójście po poradę do jakiejkolwiek osoby, przemyślcie to i rozejrzyjcie się czy faktycznie ta osoba zna się na tym co robi. Nie wydawajcie tysięcy złotych na rytuały! To jest jakiś absurd, aby za takie coś płacić grubo ponad dwa tysiące złotych czy nawet więcej!

 

 

 

 

I jeszcze  jedno. Bardzo proszę zgłaszać mi wszelkie przejawy podszywania się pode mnie. Nie udzielałam i nie udzielam kursów Tarota, nie ma więc żadnych moich uczennic ani uczniów. Nie uczyłam nikogo, więc jeśli ktoś Wam mówi, że Kart nauczył się ode mnie to jest kłamcą. Na chwilę obecną zostały już wyciągnięte konsekwencje prawne wobec jednej takiej osoby.

 

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz 13.00 do 21.00 tel 708 788 222 i 708 888 688 oraz 227 184 099

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala 

23 comments

 1. ReplyMonia

  Dziekuje bardzo za rozmowe?pani Aggo,uwielbiam z pania rozmawiac i co pani przekazuje z kart?ja sie trzymam tylko pani,do innych nie dzwonie bo nie mam potrzeby bo u pani wszystko mam tego co potrzebuje?

 2. ReplyAnia

  Super artykuł!!!!
  Nie wszyscy rozumieją karty….. my się zmieniamy i układ kart również, wszystko ma na to wpływ. Dlatego ja wole być z Pania w stałym kontakcie ? i na bieżąco pytać o nurtujący mnie problem. Dziękuje za wszystko!!!! I mocno ściskam!!!


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Tak porady krótkoterminowe są najlepsze, ponieważ Karty pokazują konkretniej i więcej. Można bardzo szybko wyciągnąć wnioski i działać 🙂 Buziaki!

 3. ReplyDanka

  Pani Agusiu jestem w sieci Orange mam zdjete wszystkie limity… Nie mogę się do Pani dzwonić na linię VIP, bo jest ciągle zajęte pomimo, że Pani jest wolna z koleji z linią normalną nie mam problemu. Nie wiem, czy to problem u Pani? Pozdrawiam ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Prosze podac Pani nr telefonu (nie upublicznie go) i dokladnie godzine i dzien kiedy to sie zadzialo. Sprawdze u operatora. Wszyscy inni jakos normalnie sie dodzwaniaja

 4. ReplyDidender

  Czy będzie Pani dostępna na nr na doładowanie? Też mam pozdejmowane wszystkie limity w Orange, pomimo to nie chce mnie polaczyc:'(


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Przerwalo bo ten limit uslug premium jednak nie jest u Pani odblokowany. Teraz juz jestem wolna 🙂 Tez dziekuje

 5. ReplyDanka

  Pani Agusiu po wielokrotnym dzwonieniu do biura obsługi klienta w Orange w końcu trafiłam na ogarniętego chłopaka, który powiedział mi, że nie można usunąć blokady na usługi premium jest to na stałe. Poradził mi, że mam napisać wniosek do biura reklamacji o zdjęcie tego limitu itd. Dla mnie to normalnie porażka,że nie będę mogła korzystać z rozmów z Panią tak często jakbym chciała jak ja to przeżyje to nie wiem po 8 latach rozmów z Panią ? napisze ten wniosek i zobaczymy. Jeszcze raz dziękuję za dzisiejszą rozmowę którą nam w brutalny sposób przerwali. Pozdrawiam ?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Pani Danusiu : „Niezależnie od powyższych ustawień od 20 grudnia wszyscy operatorzy Unii Europejskiej uruchamia dodatkowy limit uniemożliwiający przekroczenie w skali miesiąca kwoty około 1200zł (300 Euro)”

   Oni się nie znają, muszą zdjąć do kwoty 1200 zł bo takie są przepisy. Tylko, że co miesiąc chyba trzeba to od nowa zgłaszać… tego jeszcze nie wiem. Osobiście trzeba tam pójść i limit na usługi muszą zdjąć, wiem bo klientki dzwonią i rozmawiają jak dawniej po 29 minut, albo z drugiego Panitelefonu też można . Coś Pani wymyśli 😉 Albo tez na doładowanie gdzie rozmawia się bez limitu pod mój nr tel 227 184 099

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *