DSC_0066

Reguły przyciągające Miłość

Droga do nowej Miłości może być trudna, ale skoro wiesz , że gdzieś tam czeka na Ciebie ta upragniona osoba, to warto czekać i pokonywać przeszkody. O ironio …w Życiu przeważnie tak jest, ze Miłość zjawia się u tych , którzy na nią nie czekają. Na czym to wszystko polega??? Dlaczego tak się dzieje???

Każdy Człowiek myśląc o Miłości i pragnąc jej wysyła energie z nią związaną. Wysyła energie i zaraz chce, aby ta energia powróciła w postaci Miłości….aby się zmaterializowała . Myśli o tym bez przerwy , zastanawia się i w końcu denerwuje i traci nadzieję. Ta energia wbrew pozorom wcale nie została puszczona w Wszechświat…..ta energia cały czas pozostaje przy tej osobie ( być  może Ty Jesteś tego przykładem ) a co za tym idzie Miłość nie może przyjść, bo Wszechświat, nie wie o tym , że czekamy na kogoś. Co należy zrobić w takiej sytuacji?? Nie martw się i na to są  sposoby , ale musisz je zastosować i trzymać się reguł.

REGUŁY PRZYCIĄGAJĄCE MIŁOŚĆ

Po pierwsze musisz zaakceptować swoje wady i dostrzec a wręcz uwypuklić swoje zalety.

Po drugie musisz bezwarunkowo pokochać siebie i swoje ciało.

Po trzecie musisz mieć wewnętrzną pewność , że przyjdzie czas gdy Miłość otoczy Ciebie i stworzysz szczęśliwy związek – wystarczy , że dostatecznie długo na to poczekasz i kategorycznie nie myśl w stylu „ czekam i czekam a Miłości nie mam” lub „to nie działa a ja DSC_0041jestem coraz starsza“. Widocznie jeszcze nie jest miejsce i Czas na to, abyś mogła zacząć tworzyć relacje o jakiej marzysz od dawna. Wiesz co….w Życiu wszystko ma swój porządek. Czasami musi wydarzyć się coś….musisz coś przepracować, aby na to przygotowane przez Ciebie „podłoże” mogło zostać zasiane uczucie…to jest tak jak z roślinką……sadzimy ją i czekamy aż wykiełkuje , aż wzrośnie i wyda owoc….ciągłe wyciąganie ziarenka z Ziemi nie przyspieszy jej wzrostu a wręcz przeciwnie, ziarenko może obumrzeć. Bądź cierpliwa i pewna swojego wielkiego zbliżającego się Szczęścia i czytaj znaki jakie daje Ci każdego Dnia Życie.

Uwierz w siebie i zaakceptuj swoje Życie. Ciesz się tym co masz i ciesz się samą sobą. Nie poddawaj się stresom i przeciwnościom , które czyhają na każdym rogu. Nie musisz obawiać się wcale , że nie dasz rady, że do końca Życia będziesz już sama, bo jeśli zastosujesz się do tego co przed chwila przeczytałaś – Miłość przyjdzie szybciej niż się spodziewasz.

Ja sama też miałam wiele przejść w Miłości …..szczególnie jedna historia utkwiła mi w pamięci….nie , nie …..nie myśl, że teraz opiszę swoją Miłość …..chciałam tylko przedstawić Ci pewien fakt z mojego Życia….Otóż było to kilka lat temu ….byłam po nieudanym  związku…..jeździłam do pracy na programy ….czasami byłam bardzo przemęczona, ale mimo to, nie dawałam tego po sobie poznać….nie miałam nikogo oprócz swoich dzieci (wytrwale czekających na mnie, aż wrócę z wyjazdu do Domu…..) a mimo to, byłam ass kielichowzawsze uśmiechnięta i radosna. Cieszyłam się każdą chwilą ze swojego Życia , uśmiechałam się do ludzi i byłam im życzliwa. Któregoś Dnia w pracy było bardzo nerwowo ….a ja nadal miałam dobry humor…..znajoma zapytała mnie „Agga z czego Ty się cieszysz przecież jest ciężko“ ….ja na to uśmiechnęłam się i nic nie powiedziałam, aczkolwiek w Sercu , w Duszy wiedziałam , że już za moment coś wyjątkowego i dobrego spotka mnie w Życiu…Miałam tą wewnętrzną pewność, tą wewnętrzną Moc i nieugiętą siłę , że będzie ok!! I nie myliłam się wcale, bo już za jakiś Czas na mojej drodze stanęła osoba, która całkowicie wywróciła mój Świat do góry nogami….która pokazała mi jak, może być pięknie!!!  Wiesz co, to działa !!! Naprawdę działa gdy Jesteśmy pewni swego, gdy ufamy samym sobą i dostrzegamy drobne chwile i właśnie z nich czerpiemy Radość. Każda drobna chwila i każda nawet najmniejsza Radość przybliża do Nas Szczęście i daje Nam Moc do dalszego działania. Skoro mi się udało to wiem , że i Tobie też się uda. Nie zrażaj się długością oczekiwania, bo to co jeszcze przed Tobą warte jest dobrego przygotowania i czasu który musi upłynąć.

Każdy Dzień przybliża Cię do Życia pełnego Radości i Szczęścia, do Życia w Miłości , przybliża do Ciebie osobę z którą będziesz kroczyła po krętych ścieżkach Życia. Ważne jest abyś wstając rano miała uśmiech na twarzy …abyś z Radością i ufnością otworzyła się na nowa szansę jaką otrzymujemy gdy się budzimy ze Snu. I w tym miejscu pewnie myślisz…“ tak….łatwo mówić…ale jak to zrobić ….mam tyle problemów..” Nie martw się !!

Jest na to bardzo prosty i skuteczny  sposób, aczkolwiek wymaga ćwiczeń i wytrwałości, DSC_0557bo nie ma na Świecie recepty , która od razu wszystko uleczy. Czytaj uważnie co należy uczynić.

Otóż,  Wieczorem , gdy kładziesz się spać …..gdy wydaje Ci się, że już śpisz a Ty tymczasem zatapiasz się miedzy Jawą a Snem (jest to takie przesympatyczne, błogie uczucie), pomyśl sobie o tym, że Jesteś osoba Szczęśliwą, pomyśl o tym, że przed Tobą jest calutki Nowy Dzień i już nie możesz się doczekać, gdy on nastanie. Z tą myślą zaśnij ( na pewno będziesz miała piękne Sny!) . Rano tuż po przebudzeniu  uśmiechnij się do całego Świata, uśmiechnij się do siebie. Pomyśl „suuuper przede mną Nowy Dzień !!! Bardzo się cieszę i mam wspaniały humor!!!“ . Uwierz mi, że początek może być trudny i dziwny …..ale wiem , że dasz radę i w miarę upływu kolejnych poranków będzie coraz lepiej. Co ja mówię – już pierwszego Dnia zauważysz zmianę i będziesz jej chciała w kolejnym czasie też!!!  To działa !!! Sama na sobie dawno temu  wypróbowałam. Zresztą przekazuje Tobie tylko osobiście sprawdzone przeze mnie recepty bo przecież o to chodzi ☺ .

Skoro już wiesz jak otworzyć się na samą siebie i na Miłość to do dzieła!!! Już lada chwila nowa Miłość zapuka do Twojego Serca i do Twojej Duszy!!!! Powodzenia!!!!

12119195_986008068122208_1095332706329450155_nJeśli jednak masz blokady,lęki, czujesz się naprawdę jakoś dziwnie, to najpierw należy te blokady zdjąć przez oczyszczenie,przez np.Rytuał,abyś ogólnie mogła pójść do przodu. Jeśli nie wiesz czy u Ciebie przyczyną niepowodzeń uczuciowych są właśnie jakieś ograniczenia, zapytaj. Sprawdzę jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie.

Na Magicznej Linii będę dostępna do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

50 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *