38887151_914610542072489_2244218921529901056_n

Rój Perseidów w 2018 roku czyli spadające Gwiazdy. Wykorzystaj to!

Rój Perseidów w 2018 roku czyli spadające Gwiazdy. Wykorzystaj to!

Przed Nami bardzo ekscytujące zjawisko astronomiczne, a mianowicie z 12 na 13 sierpnia będziemy mogli obserwować ogromne ilości spadających Perseidów, które nazywane też są spadającymi Gwiazdami.  Od początku sierpnia przy czystym Niebie, mogliście obserwować spadające Perseidy, ale po 12 sierpnia zobaczycie ich całe lawiny. Rój Perseidów będzie się  przemieszczał  przez gwiazdozbiory Kasjopei, Perseusza i Żyrafy. Perseidy w 2018 r. będą zadziwiająco fenomenalne. Będzie można zaobserwować wyjątkowe deszcze meteorytów. Ten deszcz meteorytów jest w 2018 roku bardzo specjalny i wyjątkowy, ponieważ przypada po Nowiu Księżyca. Noc będzie wyjątkowo ciemna jak na tą porę roku, ale przez to będziemy mogli doskonalej widzieć spadające Gwiazdy.

 

 

To juz dzisiaj! Noc spadających Gwiazd. Już teraz możecie skorzystać z Gwiazd i ich energii do przeprowadzenia zmian w swoim Życiu. Dotknij Magii w ten wyjątkowy czas spadających Gwiazd. Porozmawiaj z moimi Kartami Tarota, aby dokonać zmian w swoim Życiu. Karty będą znacznie bardziej naenergetyzowane i otwarte na Ciebie i Twoje nurtujące Cię pytania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyspieszenie zdarzeń, przyciągniecie tego na co czekasz, otworzenie wielu Bram Szans, które do tej pory były dla Ciebie zamknięte oraz Moc Magii Gwiazd w połączeniu z moim Darem i moimi Kartami Tarota mogą odmienić Twoje Życie. Nie czekaj! Wykorzystaj Moc Perseidów!

Możecie pomyśleć życzenie, gdy Gwiazda będzie spadała , ale pamiętajcie, aby to co pomyślicie pozostało w tajemnicy. Mam Nadzieje, ze pamiętacie mój post odnośnie Gwiazd i że trzeba mieć tak naprawdę swoją Gwiazdę  przewodnią, post jest dostępny tutaj https://aggasoyala.pl/magia-gwiazd/

Możecie dzisiejszej Nocy oddać swoje problemy i bolączki Gwiazdom. Wystarczy, że skupicie się mocno na danej sprawie, wyrzucicie  wszelkie obawy z rozstrzygnięciem problemu i wyślecie wszystko do Wszechświata. Wyobrażajcie sobie siebie przy tym, jako osobę radosną i spokojną, bez obciążeń i problemów. Postarajcie się być zrelaksowani i odprężeni. Wszystko w Waszych rękach więc działajcie

Na Magicznej linii będę dostępna

tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *