IMG_8963

Rok 1978 i Twoja Wolność w 2017 Roku

Rok 1978 i Twoja Wolność w 2017 Roku

Od samego Poniedziałku chcę zabrać Was w Przeszłość.

Przeglądając moją starą bibliotekę, natknęłam się na kalendarz a może raczej nie kalendarz, a czasopismo go przypominające.

W tym Roku ten kalendarz ukończył 39 Lat. Jak sami widzicie na zdjęciu jest na 1978 Rok.

Dzisiaj mamy 20 Lutego 2017 Roku. Dzisiaj Wschód Słońca był o godz 6:41 a trzydzieści dziewięć Lat temu, 20 Lutego 1978 Roku Słońce wzeszło o godz 7:42 Przez te 39 Lat wszystko się zmieniło, nawet Słońce wstaje wcześniej, aby zdążyć Nas obudzić.

 

W 1978 Roku ja miałam zaledwie sześć Lat. W sumie nie wiem co dokładnie wtedy robiłam, ale pamiętam początek Roku szkolnego w klasie tzw „zerówka”. Nie lubiłam do niej chodzić 😛

Wyobraźcie sobie, że cofacie się do 1978 Roku. Nie ma internetu, telefonów komórkowych, a stacjonarne są tylko dla wybranych. W sklepach ciężko kupić coś ciekawego i oryginalnego. Same musicie kombinować, aby ubrać się inaczej niż wszyscy, ponieważ nie ma wyboru nawet w zakupie piżam.

Nie pamiętam za bardzo tamtych Lat, aczkolwiek wydaje mi się, że wtedy Ludzie byli jakby mniej kreatywni, mniej pomysłowi aczkolwiek mimo wszystko byli spokojniejsi. Nie musieli być poddawani w każdej sekundzie informacjom, które obecnie zalewają Nas jak gorąca lawa.

 

W 1978 Roku Świat też pędził do przodu. Weszliśmy w epokę cementu, plastyku, nylonu, płyt pilśniowych i laminatów. Domy a raczej drapacze chmur powstawały jak grzyby po deszczu.

Mimo wiadomych w tamtym Czasie trudności Ludzie byli jednak spokojniejsi i pewniejsi siebie. Nie zamykali się na drugą osobę. W 1978 Roku spotykali się na prywatkach, rozmawiali ze sobą i mieli prawdziwych znajomych, a nie tak jak obecnie jedynie znajomych z portali społecznościowych. Nie liczyły się „lajki” i sztywny Świat udawanej przyjaźni.

Obecnie niby mamy wszystko super samochody, nieograniczony dostęp do całego Świata, a tak naprawdę nie mamy nic. Nie mamy nic prócz osób, które jeszcze z Nami wytrzymują i wspierają Nas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mamy WOLNOŚCI siebie. Coraz więcej osób nie potrafi być wolnymi. Jesteśmy kontrolowani na każdym kroku. Nieświadomie sami na to pozwalamy , ponieważ inaczej nie moglibyśmy funkcjonować w tym wolnym, a zarazem ograniczającym, obecnym Świecie. Kontrolują Nas banki, przeglądarki internetowe, Jesteśmy też obserwowani co robimy, gdzie Jesteśmy, co jemy itp. przez telefony komórkowe. Nie ma prawdziwej Wolności, jest jedynie jej złudzenie.  Ci, którzy się zorientowali jak wielkie ograniczenia, kontrola na każdym kroku jest potężna, starają się ją zminimalizować.

 

Mam wielu znajomych, którzy nie posiadają np. telefonu, nie mają konta bankowego, a z internetu korzystają jedynie wtedy kiedy muszą. Te osoby są spokojniejsze, są pogodniejsze i nie pędzą nie wiadomo dokąd. One korzystają z uroków Natury. Potrafią wypoczywać i cieszyć się każdym Dniem. Też mają swoje problemy, ale mają większe poczucie Wolności niż ogół.

 

Przez te 39 lat Świat bardzo dużo się zmienił i Ludzie też, lecz każdy Człowiek gdzieś w swoim wnętrzu, potrzebuje ciszy i spokoju. Dla mnie Wolność jest stanem umysłu. Jest Wolnością samą w sobie. Można być Wolnym jedynie wtedy, gdy na to pozwolimy, gdy na to się zgodzimy i pokonamy wszelkie ramy w które inni chcą Nas włożyć.

 

Można mieć miliony ograniczeń płynących ze Świata zewnętrznego, ale jeśli Jesteśmy Wolni w środku samych siebie, to nic nie jest w stanie tego pokonać. Powinniście nauczyć się bycia wolnymi. Odrzucić wszelkie nakazy i zakazy. Oczywiście trzeba też stosować się do przepisów Życia w społeczeństwie, ale należy podchodzić do tego z rezerwą i bez przesadnego zdenerwowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nic nie jest w stanie Was ograniczyć, jeśli Wy na to nie pozwolicie. Wolność jest stanem umysłu, a wszelkie ograniczenia zaczynają się też w Naszych umysłach. Są one tworzone przez Nasze Myśli na które pozwalamy i które  się potem krok po kroku realizują.

Obecnie jest ogromny nacisk na to, aby MIEĆ. Zobacz, ciągle się spieszysz, ciągle mówisz, że z czymś nie zdążysz… Gdzie się śpieszysz, dokąd pędzisz…. gdzie się zatrzymasz? Wydaje się, że w ostatnich Latach mamy mniej Czasu na wszystko, jakby Doba miała mniej godzin niż trzydzieści dziewięć Lat temu. Tak nie jest. Sami kreujemy sobie te krótsze Dni. Sami narzucamy sobie tak wiele spraw z którymi potem trudno jest sobie poradzić.

 

W 1978 Roku Ludzie też mieli problemy, obowiązki itp, ale potrafili Żyć. Teraz mało kto potrafi Żyć. Tak, wiem, że jest ciężko bo wszystko jest drogie , ale nie można ograniczać lub wręcz rezygnować z Życia przez ograniczenia zewnętrzne. Można nie mając ani grosza cieszyć się każdym Dniem.

Materia, te wszystkie domy, mieszkania, samochody, zobowiązania finansowe kierują, a często wręcz zabraniają Ludzim Żyć. Człowiek nie potrafi wyzbyć się natrętnych Myśli, które często są Myślami smutku, lęku i strachu przed Jutrem.

Możesz to zmienić i nie pozwolić, aby sprawy urzędowe, zawodowe czy każde inne, ograniczały Twoją Wolność, która Ci się należy. Nie przyszedłeś na ten Świat w kajdanach. Te kajdany narzuciło społeczeństwo i Ty sam. Dlatego tak ważna jest Twoja Wolność wewnętrzna. Jeśli ją osiągniesz łatwiej pokonasz swoje trudne sprawy, zobowiązania i przeszkody z którymi obecnie się zmagasz. Pamiętaj, że nie Jesteś sam , ponieważ jest wiele osób koło Ciebie, które też nie ma tej wewnętrznej Wolności. Może nawet one same o tym nie wiedzą, że nie są wolne. Trudno, może kiedyś się obudzą z tego letargu a może nie.

 

Jeśli popracujesz nad sobą, będziesz potrafił odciąć się chociaż na chwilę od obowiązków, smutku i tego wszystkiego co masz jeszcze do załatwienia. Nie chodzi o to, abyś nagle stał się nieodpowiedzialny, ale o to, abyś w końcu przestał przejmować się 24 godziny na Dobę tym, co masz zrobić. Ty nawet jeśli śpisz, to zamartwiasz się. To nie jest normalne i to nic nie zmieni.

 

Naucz się być Wolnym od wszystkiego, od przytłaczających scenariuszy, które tworzysz w swojej głowie. To rewelacyjnie pomaga, aby nabrać świeżości, znaleźć rozwiązanie nurtujących Cię spraw oraz znacznie poprawia stan zdrowia fizycznego i psychicznego.

 

Gdy osiągniesz stan wolności wszystko będzie jakby łatwiejsze, chociaż problemy tak czy inaczej mogą potrzebować odrobiny Czasu na zakończenie. Jeśli pozwolisz sobie na tą swobodę bycia wolnym, znajdziesz Szczęście na każdym poziomie.

Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zapytaj. Jestem zawsze wtedy gdy najbardziej mnie potrzebujesz i czekam na Ciebie na swojej linii. Razem znajdziemy rozwiązanie krępujących i ograniczających Cię sytuacji.

Pamiętaj, że nie wszystko jest stracone. Wszystko się zmienia, ale Ty stracony nie Jesteś, dopóki masz Siłę i Wiarę.

Za kolejne 39 Lat ponownie Świat będzie inny, a Ludzie będą całkiem ograniczeni, jeśli My teraz, nie pokażemy, nie nauczymy Młodych, co jest ważne i czym mają się kierować przy swoich wyborach.

 

Napiszcie jak wspominacie 1978 Rok, co wtedy robiliście, jak to wtedy było. Jest wiele osób Tu na blogu, które wtedy czekały dopiero gdzieś tam w Niebie, aby przyjść na ten Świat i nie znają Roku 1978 😉

 

Przypominam, że 20.02 wchodzimy w ostatni pełny Tydzień Lutego. Czeka też nas Tłusty Czwartek. Energie będą bardzo obfite i sprzyjające wszelkim początkom. Wszechświat ma dla Nas Tłusty Tydzień powodzenia i dostatku.

Jeśli chcecie zaprosić energię Obfitości do swojego Życia dotknijcie Magii przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota, Kartami Przeznaczenia czy Anielskimi.

Daj sobie szansę na to, aby energia Obfitości towarzyszyła Tobie i Twoim najbliższym przez kolejne Miesiące.

 

  Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 14.00 do 23.00 z małymi przerwami na kawę.

Pozdrawiam moje Stokrotki

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

65 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *