Horoskop Numerologiczny 2016

Horoskop Numerologiczny 2016

Jak obliczyć swoją Drogę Życia tzn. mówiąc potocznie jakim się jest numerem 🙂 Są trzy sposoby :

1 sposób :

data urodzenia 14.05.1972 1+1+0+5+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

2 sposób :

14+05+1972=1991=1+9+9+1=2

3 sposób :

1+4 =5 +0+5=10+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

Tak więc Drogą Życia przy wskazanej dacie urodzenia jest liczba mistrzowska 11 z 29 co w sumie daje liczbę 2 aczkolwiek 11 jest nieco inna niż typowa 2.

Nowy Rok Numerologiczny 2016

Gdy już wiecie jaką liczba Jesteście należy do tej liczby dodać wibracje Roku tzn. Rok   2016 =9 ,do Liczby Życia dodajemy 9 a więc 2+9=11=2

tzn.Liczba Roku Numerologicznego dla daty urodzenia 14.05.1972 jest liczba 2.

Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym:

Rok Numerologiczny 1:

Jest to czas rozpoczynania wszystkiego od nowa, Będziesz tworzył plany na przyszłość odnośnie spraw biznesowych i uczuciowych. W tym Roku musisz być otwarty na wszelkie nowe propozycje , które będą się pojawiały. Doskonały czas na otworzenie działalności gospodarczej ,zmianę pracy. Jeśli masz problemy finansowe, Los podsunie Ci propozycje wyjścia z kłopotów. Ważne jest , abyś wykorzystał maksymalnie szanse jakie będą się pojawiały. Zdobądź się na częstsze wychodzenie z domu w celu poznawania nowych osób, nawiązuj nowe kontakty . Żyj pełną piersią . Będzie bardzo dużo się działo co należy wykorzystać.

Rok Numerologiczny 2 :

będzie znacznie spokojniejszy niż poprzedni aczkolwiek zaczniesz  się więcej zastanawiać nad sobą samą. Twoja wrażliwość bardzo mocno się uwypukli . Zapragniesz spokoju i wyciszenia oraz ogromu miłości. Rok dość spokojny a czasami nawet nudny. W tym czasie powinnaś skoncentrować się na życiu rodzinnym i swoim otoczeniu. Zaplanuj wszystko co dotyczy Twojej przyszłości. Kieruj się intuicją i swoim sercem. Nie podejmuj pochopnych decyzji odnośnie spraw finansowych aczkolwiek możesz inwestować na giełdzie i w nieruchomości. Uczucia ustabilizują się przez co, poczujesz przypływ miłości do swojego partnera.

Rok Numerologiczny 3 :

Bardzo energiczny Rok pod każdym względem i bardzo imprezowy. Otrzymasz wiele propozycji wyjazdów, spotkań a także propozycji miłosnych. Twoje życie będzie płynęło w zawrotnym tempie. Czasami będziesz miał wrażenie, że żyjesz od imprezy do imprezy. Jest to Rok najbardziej sprzyjający ze wszystkich lat numerologicznych. Poznawanie nowych osób stanie się dla Ciebie wręcz rutyną . Niektóre znajomości przerodzą się w wieloletnie przyjaźnie. Osoby samotne w końcu znajdą swoją upragnioną miłość z którą będą rozumiały się bez słów.

Rok Numerologiczny 4 :

No niestety po czasie zabaw i wspaniałości pora oprzytomnieć i zacząć traktować wszystkie sprawy bardziej poważnie. Jest to Rok skupienia i koncentracji na pracy i zarabianiu pieniędzy. Nie będziesz mógł bujać w obłokach , ponieważ okoliczności na to nie pozwolą. Zdyscyplinowanie, porządek zdecydowanie przewyższą Twoją chęć do marzycielstwa. Jeśli w poprzednich latach nie wyprostowałeś pewnych spraw , to teraz będziesz nimi przyciśnięty. Więcej pracy w sferze zawodowej co okaże się sukcesem finansowym i więcej pracy w sferze uczuciowej. Warto popracować nad relacjami z bliskimi ,ponieważ budowanie w tym Roku domu, jest bardzo istotne. Nie podejmuj żadnych decyzji odnośnie zmian pracy .

Rok Numerologiczny 5 :

będzie bardzo energiczny i bałaganiarski. Bardzo dużo spraw do załatwienia od których będziesz czasami bardzo przemęczony. Myśląc , że coś już załatwiłeś, będziesz w błędzie , ponieważ 5 nie pozwoli Ci się nudzić. Rok pracy, natłoku spraw urzędowych , ale i śmiechu z radością. Powinieneś rozwinąć swoje talenty artystyczne ,pasje . Jeśli podejmiesz się tego wyzwania będziesz bardzo zadowolony już w następnym Roku. Jest to najlepszy moment na zmiany . Będą one procentowały z podwójną siłą. Szybkość zdarzeń wprawiać Cię będzie w zakłopotanie a niekiedy w szampański nastrój. czarnykotNiewykluczone nagłe zakochanie w osobie ,która jest gdzieś blisko Ciebie.

Rok Numerologiczny 6 :

jest skoncentrowaniem się na domu ,zapragniesz stabilizacji uczuciowej . Daj z siebie wszystko aby otoczenie odbierało Twoje poczynania jako wzniosłe i szlachetne. Spędzisz wiele czasu na rozmowach z ukochanym i rodziną bo teraz oni staną się najważniejsi. Zapragniesz dokonać remontów w mieszkaniu, zajmiesz się wymianą sprzętów codziennego użytku i mebli. W tym Roku warto dokonać zamiany mieszkania , zainwestować w budowę domu lub kupno działki.Sprzyjający okres na zajmowanie się dziećmi lub zajście w ciążę. Generalnie zajmiesz się sprawami rodzinnymi.  

Rok Numerologiczny 7 :

skłoni Cię do ogólnych przemyśleń. Będziesz szukał samotności i spokoju aby przeanalizować swoje dotychczasowe przeżycia. Ucieczka w głąb siebie pozwoli Ci na podjęcie nowych decyzji odnośnie miłości a także życia zawodowego. Nie spiesz się. Wszystko będzie działo się swoim rytmem . Twoje finanse mają szansę wzrosnąć pod warunkiem, że podejdziesz do nich na spokojnie. Zanim coś zrobisz , przeanalizuj wszystko dokładnie ,rozważ wszelkie za i przeciw a Los okaże się korzystny. Rozwój duchowy będzie kluczowym aspektem tego Roku.

Rok Numerologiczny 8 :

da Ci siłę do zarabiania pieniędzy. Masz okazję pomnożyć swój majątek , otrzymać kuszącą propozycję pracy czy awans. Skoncentrujesz się na biznesach i inwestycjach . Korzystna ósemka będzie gnała do przodu w grach liczbowych i loteriach. Twoja kariera mocno się rozwinie przez co zapewnisz sobie i swoim najbliższym dostatek. Warto zainwestować w obligacje , grunty rolne czy lokale użytkowe. Poczujesz się zabezpieczony finansowo. Zapragniesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Możliwe zapisanie się do szkoły , kursy językowe czy sportowe.

 Rok Numerologiczny 9:

Ostatni Rok z palety Cyklu. Jest czasem kończenia wszystkiego co nie jest dla Ciebie tak naprawdę dobre. Jeśli sam nie będziesz miał odwagi zmienić pracy, okoliczności zrobią to za Ciebie. Toksyczne i trudne związki rozpadną się . Jest to czas robienia porządków i zmian. Nie obawiaj się tego i przyjmij je z pokorą oraz ufnością. Nie podejmuj w tym Roku żadnych nieprzemyślanych decyzji. Na zimno przeanalizuj co tak naprawdę jest dla Ciebie 11947619_974718929251122_2875811184797436522_ndobre a co Cię ogranicza. Cykl 9 zamyka, kończy dziewięcioletni proces abyś wszystko mógł zacząć od nowa. Nie rozpaczaj nad stratami, które poniesiesz, one są konieczne abyś mógł z czystą kartą wejść w kolejny Cykl Numerologiczny bogatszy o nowe doświadczenia.

Jeśli chcesz osobistej porady numerologicznej zapraszam do rozmowy. Dowiedz się ze szczegółami jaki będzie to dla Ciebie Rok. Możesz zapytać też o poradę numerologiczną (horoskop numerologiczny) dla bliskich osób lub całej Rodziny.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 18.00 tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

 

151 comments

 1. ReplyIlona(S)

  Ja jestem 6
  Życzę wszystkim szczęśliwego, spełnionego i radosnego Nowego Roku Numerologicznego !!!! 🙂 🙂 🙂
  Pozdrawiam ciepło ! 🙂
  Buziaki dla wszystkich 🙂

  1. ReplyJustyna

   Witam Cię Ilonko i wszystkich Blogowiczów 🙂
   Ja również jestem 6
   Mam nadzieję że w końcu życie się ułoży tak jak każdy z nas tego pragnie 🙂 czego wszystkim i sobie życzę z całego serca 🙂 🙂 🙂
   Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich 🙂 🙂 🙂
   Pani Aggusiu pozdrawiam serdecznie Panią , mocno przytulam i całuję 🙂 🙂 🙂
   Zyczę wszystkim cudownej niedzieli 🙂

   1. ReplyIlona(S)

    Edytko Kochana!!! Zyczę tobie spełnienia w… 😀 i niech ten Nowy Rok numerologiczny bedzie dla Ciebie wyjątkowy i spełniony !!! 🙂
    buziaki 🙂

 2. ReplyAneta

  Witam,

  Dziękuję bardzo za nasze wczorajsze rozmowy 🙂 Przytłaczające wieści z jednej strony. Z drugiej zaś dające nadzieję na poprawę i spełnienie.

  Pani Aguniu, chciałabym zapytać o coś odnośnie wpisu, a raczej interpretacji sytuacji.
  Mogę tutaj zapytać, czy lepiej, żebym wysłała mail’a?

  Pozdrawiam,
  A.

 3. ReplyAneta

  Czytam dzisiejszy wpis i jest on tym, co chodzi mi po głowie od roku. Mianowicie – ja i Jacek, oboje jesteśmy 11. I niby rok, który dziś się kończy, był dla nas obojga 1. rokiem.
  On swój związek z W. zakończył w swoim 9. roku, czyli w roku, kiedy robimy porządki i kończymy wszystko co niewygodne i nas ogranicza.
  Natomiast my (myślę, że rozstaliśmy się) zakończyliśmy naszą relację w 1. roku.
  I moje pytanie, czy pod względem numerologicznym to było rozstanie (wydaje mi się, że w pierwszym roku nie dochodzi do rozpadu)?
  Jak w ogóle mogę interpretować naszą sytuację biorąc pod uwagę Jego zachowanie i całą otoczkę z Jego kontaktem i relacją z W. włącznie?


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Jeśli nie zrobiliśmy gruntownych porządków w Roku 9 to przechodzą one na kolejny Rok lub wręcz ,kolejne lata i stąd biorą się nieszczęśliwe wieloletnie związki. Natomiast Wy się nie rozstaliście.

 4. ReplyLilla

  Pani AGGO:) 🙂 🙂 dziękuję za wspaniały wpis numerologiczny jestem 4 i nie chcę robić żadnych zmian,.
  Pozdrawiam panią i wszystkie panie na blogu. 🙂 🙂 🙂

 5. Replykamila

  Życzę wszystkim by spełniło się to na co czekamy…????? serdecznie pozdrawiam, a w tym dniu szczególnie Panią Aggunie za nadzieję, którą wniosla do mego życia i choc trudno jest czasami, to i tak bardzo dziękuję ?????

     1. kamila

      Dziękuję Wam serdecznie i życzę by juz od jutra nastąpiły zmiany na jakie kazda z nas czeka ??? ps.specjalnie dla Edusi ?

  1. ReplyJustyna

   Ja również czekam na spełnienie i mam nadzieje że w nowym Roku Numerologicznym nadejdzie i wiem jak czasem bywa trudno bo sama złapałam od jakiegoś czasu doła. Kamilo życzę szczęścia i spelnienia marzeń 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

   1. Replykamila

    Justynko damy radę, tez ostatni czas mialam bardzo trudny….non stop w poczekalni zycia….mam nadzieję, że to juz mamy za sobą i będzie lepiej.Pozdrawiam ?????

   1. ReplyMira

    No racja. To chyba ze zmeczeczenia. Rok pierwszy juz minal, a dla Pani Aguni- matematyczki naszej- kwiatuszki:???????????? i muszelki znad morza ?????

 6. ReplyMaria

  Witam Pani Aggusiu oraz wszystkie Blogowiczki i Blogowiczów 🙂
  Życzę aby nowy Rok Numerologiczny był lepszy, szczęśliwszy we wszystkich dziedzinach życia 🙂
  Aby przyniósł więcej, jeszcze więcej uśmiechu i powodów do radości 🙂 🙂 🙂
  Jestem 9 i w 9 roku, więc koniecznie muszę z Panią, Pani Aggusiu porozmawiać.
  Poprzedni rok przyniósł mi duże zmiany związane z pewną stratą – tak niestety musiało być. Może wszystkie straty skumulowały się w ósmym roku i rok 9 nie będzie taki zły ? Mam wielką nadzieję, że właśnie tak będzie 🙂

  1. ReplyJustyna

   Witam Pani Mario 🙂
   Dla Pani również szczęścia w Nowym Roku Numerologicznym i spełnienia 🙂 🙂 🙂
   Pozdrawiam gorąco 🙂

 7. ReplyKazimiera

  Witam Pani Aggusiu, 🙂 to znaczy że Nowy Rok Numerologiczny oblicza się już z wibracji Roku 2016-stego,który zaczyna się we wrześniu 2015-stego roku?Jak to dobrze że Pani to napisała. 🙂 Właśnie nie byłam pewna od którego roku to się oblicza i ostatnio obliczyłam sobie dodając moją liczbę do roku bieżącego i Liczba Roku Numerologicznego wyszła mi sześć .Dzięki Pani teraz wiem, że moją Liczbą Roku Numerologicznego jest liczba 7 🙂 ,tak zresztą jak moją liczbą Drogi Życia jest siedem z dwudziestu pięciu.Pani Aggusiu, 🙂 bardzo jestem ciekawa dlaczego już we wrześniu bieżącego roku zaczyna się Nowy Rok Numerologiczny który oblicza się z wibracji przyszłego roku? 🙂 Pozdrawiam. 🙂 🙂 🙂

 8. Replyeb

  Pani Agguniu, ja po tym niedzielnym poranku zrobię porządki …… :(, oczywiście porozmawiam z Panią i kartami zanim to zrobię ale moja cierpliwość skończyła się ….. jestem wściekła chyba sama na siebie

  DO MIŁEGO USŁYSZENIA 🙂

  Ewa B

 9. ReplyMagda

  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku Numerologicznym 2016 🙂 Spełnienia marzeń, samych radości i uśmiechu. Ja jestem 5 w 5 roku 😉

 10. ReplyEDUSIA

  ? Kochana Pani Agguniu ?

  Sprawdziło się, że we wrześniu sprzedam kobiecie kanapę! Właśnie kupiła ja ciotka dla córki i jej chłopaka. Lubiłam ja i miałam sentyment ale robię zmiany w pokojach po malutki a ona była za duża i kolor już nie pasował. Robię synonim wielkie zmiany! Dzisiaj bałagan duży więc mam pełno roboty ale dam radę ☺.Kraty widziały jaka będę zabiegana! A dzisiaj czekam na rozmowę z Panią wieczorem ?.
  Buziaczki i szczęścia w Nowym Roku NUMEROLOGICZNYM dla Pani i całej Rodziny i dla wszystkich Blogowiczów ?????????????????????????????????

   1. ReplyEDUSIA

    Tak Pani Agguniu a po regał mieli też przyjść i wczoraj wieczorem przyszło małżeństwo z synem jak karty widziały!!! Dzisiaj go zabierają !!! Wielka trafność 😉 Mam remont i zmiana mebli troszkę i bałagan okropny ale dam radę 🙂 Synowie się ciesze a co się nie robi dla dzieci!!!
    Pani Agguniu starszego syna po okresie próbnym właśnie przyjęli jak Pani mówiła! Teraz mi napisał 🙂 🙂
    Ale się cieszę!!! Chyba 3 jest szczęśliwym rokiem z tego co Pani mówiła 🙂 🙂 Ściskam mooocno Pani Agguniu 😉 🙂

  1. ReplyIlona(S)

   Aniu ty jesteś 6, do swoje daty urodzenia, dodajesz 9
   (to wynika z wibracji Nowego Roku 2016=9)
   Tak więc 6 + 9=15, a 1+5=6
   Wiec od dzisiaj znajdujesz się w 6 roku Numerologicznym 🙂
   Życzę szczęscia 🙂

 11. Replyeb

  Dla mnie to będzie rok ciężkiej pracy – tak będzie, wiedziałam że czeka mnie praca, więc wszystko zgadza się 🙂

  pozdrawiam ciepło 🙂

  EB.

 12. ReplyKasia B

  A ja może będę miała swoje 5 minut bo jestem 8⃣w 8⃣roku własnym????????????????????kochana Agguniu przesyłam buziaczki?????????i różyczkę ????dla Edusi, a dla Marii❤️❤️❤️, Kazimiery????no i dla wszystkich blogowiczów i blogowiczek????????

   1. ReplyIlona(S)

    Kasiu B pozdrawiam, piękne są te twoje obrazki 🙂 🙂 🙂
    Zyczę dużo radości i takich pięknych niespodziewanych prezentów od losu 🙂 🙂 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Generalnie lubie wrzos , ale w lesie. Noszenie przy sobie wrzosu zapobiega napasciom . W samym mieszkaniu nie jest za bardzo sprzyjajacy….
   szczegolnie ten fioletowy. Najlepiej zasadzic bialy wrzos kolo Domu aby go chronic, ale nie zabierac do wnetrza.

 13. ReplyLilla

  Muszę przyznać, że ta niedziela jest dla mnie wyjątkowa i cudowna bardzo się z tego cieszę 🙂 🙂 🙂 Całuję wszystkie blogowiczki <3 <3 <3

  1. ReplyLilla

   Dziękuję ILONKO 🙂 Życzę wszystkim Panią samych wspaniałych i radosnych dni to jest miłe jak serce się raduje 🙂 🙂 🙂 Zwłaszcza jak się jest w tak wspaniałym towarzystwie na blogu Pani AGGI 🙂 🙂 🙂
   Pozdrawiam i całuski dla wszystkich Pań oraz Panów.

 14. Replyiwona

  witam cieplutko Pani Aggo bardzo prosze napisac o wrzosach tak bardzo mi sie podobaja ale niektorzy mnie od nich odciagaja …

  1. ReplyKinga

   Pani Aggo,czy to sie w koncu poprawi?bo ja tego nie przezyje-jestem wykonczona,myslalam ze jak wtedy dzieki pani wygralam,to i teraz bedzie dobrze i w koncu bede miala rodzine???pozdrawiam serdecznie

 15. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu, moi mili,
  Na tym blogu jest prawdziwy gejzer ciepełka, życzliwości, sympatii, ogromnego poczucia humoru i wzajemnego wspierania się.
  Po prostu fantastyczna atmosfera, wręcz unikatowa.
  Serdeczne buziaki dla wszystkich i każdego z osobna. 🙂

  1. ReplyMaria

   Elu z lasu – dzięki za buziaka 🙂 Serdeczności nigdy nie za dużo 🙂
   Atmosfera na blogu Pani Aggusi jest taka dlatego, gdyż same dobre „dusze” tutaj się spotkały. Ludzie o wrażliwym sercu, rozumiejący problemy i troski innych.
   To Pani Aggusia – Nasz Anioł – jest twórcą naszej gromadki 🙂 🙂 🙂

     1. Lilla

      Najlepsze życzenia z okazji 8 rocznicy Pani AGGO 🙂 🙂 🙂 Dziękuję za stworzenie tak wspaniałego blogu cudowne karty dnia i wszystkie wspaniałe wpisy bardzo inspirujące 🙂 🙂 🙂 Całuję najmocniej 🙂 🙂 🙂

 16. ReplyIlona(S)

  Zgadzam się w 100% z tym co napisała Ela 🙂 🙂
  To wszytsko dzięki Pani Aggusi 😀 , która wnosi do naszego życia tak wiele….,
  że bez względu na wszystko, umiemy dzielic się tym dobrem z innymi 🙂 🙂 😀

  Pozdrawiam bardzo bardzo bardzo ciepło Pani Aggusiu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
  oraz wszytskich wspaniałych blogowiczów!!! 🙂 🙂 🙂


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   hhahaha Dziekuje 🙂 Najbardziej jestem dumna z tego, ze ogrom osob dzieki blogowi zmienilo swoje podejscie do otaczajacej rzeczywistosci i do samych siebie 🙂 🙂 🙂

     1. Kinga

      Pani Aggo dla mnie to dramat,to wszystko to jakis dramat,jestem bez kasy,bez milosci nawet nie bede miala za co zagrac,pozdrawiam

    1. ReplyEDUSIA

     Kingo trzymaj się kochana, dasz radę, wiem co mówię bo u mnie też jest raz z górki a częściej pod górkę ale trzeba dać radę, nie można stale płakać… pozdrawiam Ciebie bardzo ciepło 🙂

 17. ReplyEDUSIA

  Pani Agguniu czytając wszystkie cyferki z roku numerologicznego to moja mi się podoba trójeczka 😉 3 🙂
  Sprawdziło się z meblami a teraz remont ale się cieszę 🙂 Tamta sprawa nic Pani wie o co chodzi, już różne mam myśli… Buziaczki dla Pani 😉

 18. ReplyEB-)

  Pani Aggo, czy to ma jakieś znaczenie specjalne jeżeli ja jestem 4 i jestem w 4 roku numerologicznym.Czy jest tu jakaś magia dla tej sytuacji ?

  pozdrawiam ciepło 🙂

  EB-)

 19. ReplyJustyna

  jestem dwójką.. hmm 1 dekada była imprezowa i zawierająca nowe znajomości.
  teraz idzie to różnie ale ogrom nadwrażliwości bo się skupiam tylko na uczuciach
  zamiast na pracy.. Xd to jest prawda biedne te 2 chciałabym być już 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *