pewnkart

Horoskop Numerologiczny 2016

Jak obliczyć swoją Drogę Życia tzn. mówiąc potocznie jakim się jest numerem 🙂 Są trzy sposoby :

1 sposób :

data urodzenia 14.05.1972 1+1+0+5+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

2 sposób :

14+05+1972=1991=1+9+9+1=2

3 sposób :

1+4 =5 +0+5=10+1+9+7+2=29=2+9=11=1+1=2

Tak więc Drogą Życia przy wskazanej dacie urodzenia jest liczba mistrzowska 11 z 29 co w sumie daje liczbę 2 aczkolwiek 11 jest nieco inna niż typowa 2.

Nowy Rok Numerologiczny 2016

Gdy już wiecie jaką liczba Jesteście należy do tej liczby dodać wibracje Roku tzn. Rok   2016 =9 ,do Liczby Życia dodajemy 9 a więc 2+9=11=2

tzn.Liczba Roku Numerologicznego dla daty urodzenia 14.05.1972 jest liczba 2.

Jeśli Jesteś w Roku Numerologicznym:

Rok Numerologiczny 1:

Jest to czas rozpoczynania wszystkiego od nowa, Będziesz tworzył plany na przyszłość odnośnie spraw biznesowych i uczuciowych. W tym Roku musisz być otwarty na wszelkie nowe propozycje , które będą się pojawiały. Doskonały czas na otworzenie działalności gospodarczej ,zmianę pracy. Jeśli masz problemy finansowe, Los podsunie Ci propozycje wyjścia z kłopotów. Ważne jest , abyś wykorzystał maksymalnie szanse jakie będą się pojawiały. Zdobądź się na częstsze wychodzenie z domu w celu poznawania nowych osób, nawiązuj nowe kontakty . Żyj pełną piersią . Będzie bardzo dużo się działo co należy wykorzystać.

Rok Numerologiczny 2 :

będzie znacznie spokojniejszy niż poprzedni aczkolwiek zaczniesz  się więcej zastanawiać nad sobą samą. Twoja wrażliwość bardzo mocno się uwypukli . Zapragniesz spokoju i wyciszenia oraz ogromu miłości. Rok dość spokojny a czasami nawet nudny. W tym czasie powinnaś skoncentrować się na życiu rodzinnym i swoim otoczeniu. Zaplanuj wszystko co dotyczy Twojej przyszłości. Kieruj się intuicją i swoim sercem. Nie podejmuj pochopnych decyzji odnośnie spraw finansowych aczkolwiek możesz inwestować na giełdzie i w nieruchomości. Uczucia ustabilizują się przez co, poczujesz przypływ miłości do swojego partnera.

Rok Numerologiczny 3 :

Bardzo energiczny Rok pod każdym względem i bardzo imprezowy. Otrzymasz wiele propozycji wyjazdów, spotkań a także propozycji miłosnych. Twoje życie będzie płynęło w zawrotnym tempie. Czasami będziesz miał wrażenie, że żyjesz od imprezy do imprezy. Jest to Rok najbardziej sprzyjający ze wszystkich lat numerologicznych. Poznawanie nowych osób stanie się dla Ciebie wręcz rutyną . Niektóre znajomości przerodzą się w wieloletnie przyjaźnie. Osoby samotne w końcu znajdą swoją upragnioną miłość z którą będą rozumiały się bez słów.

Rok Numerologiczny 4 :

No niestety po czasie zabaw i wspaniałości pora oprzytomnieć i zacząć traktować wszystkie sprawy bardziej poważnie. Jest to Rok skupienia i koncentracji na pracy i zarabianiu pieniędzy. Nie będziesz mógł bujać w obłokach , ponieważ okoliczności na to nie pozwolą. Zdyscyplinowanie, porządek zdecydowanie przewyższą Twoją chęć do marzycielstwa. Jeśli w poprzednich latach nie wyprostowałeś pewnych spraw , to teraz będziesz nimi przyciśnięty. Więcej pracy w sferze zawodowej co okaże się sukcesem finansowym i więcej pracy w sferze uczuciowej. Warto popracować nad relacjami z bliskimi ,ponieważ budowanie w tym Roku domu, jest bardzo istotne. Nie podejmuj żadnych decyzji odnośnie zmian pracy .

Rok Numerologiczny 5 :

będzie bardzo energiczny i bałaganiarski. Bardzo dużo spraw do załatwienia od których będziesz czasami bardzo przemęczony. Myśląc , że coś już załatwiłeś, będziesz w błędzie , ponieważ 5 nie pozwoli Ci się nudzić. Rok pracy, natłoku spraw urzędowych , ale i śmiechu z radością. Powinieneś rozwinąć swoje talenty artystyczne ,pasje . Jeśli podejmiesz się tego wyzwania będziesz bardzo zadowolony już w następnym Roku. Jest to najlepszy moment na zmiany . Będą one procentowały z podwójną siłą. Szybkość zdarzeń wprawiać Cię będzie w zakłopotanie a niekiedy w szampański nastrój. czarnykotNiewykluczone nagłe zakochanie w osobie ,która jest gdzieś blisko Ciebie.

Rok Numerologiczny 6 :

jest skoncentrowaniem się na domu ,zapragniesz stabilizacji uczuciowej . Daj z siebie wszystko aby otoczenie odbierało Twoje poczynania jako wzniosłe i szlachetne. Spędzisz wiele czasu na rozmowach z ukochanym i rodziną bo teraz oni staną się najważniejsi. Zapragniesz dokonać remontów w mieszkaniu, zajmiesz się wymianą sprzętów codziennego użytku i mebli. W tym Roku warto dokonać zamiany mieszkania , zainwestować w budowę domu lub kupno działki.Sprzyjający okres na zajmowanie się dziećmi lub zajście w ciążę. Generalnie zajmiesz się sprawami rodzinnymi.  

Rok Numerologiczny 7 :

skłoni Cię do ogólnych przemyśleń. Będziesz szukał samotności i spokoju aby przeanalizować swoje dotychczasowe przeżycia. Ucieczka w głąb siebie pozwoli Ci na podjęcie nowych decyzji odnośnie miłości a także życia zawodowego. Nie spiesz się. Wszystko będzie działo się swoim rytmem . Twoje finanse mają szansę wzrosnąć pod warunkiem, że podejdziesz do nich na spokojnie. Zanim coś zrobisz , przeanalizuj wszystko dokładnie ,rozważ wszelkie za i przeciw a Los okaże się korzystny. Rozwój duchowy będzie kluczowym aspektem tego Roku.

Rok Numerologiczny 8 :

da Ci siłę do zarabiania pieniędzy. Masz okazję pomnożyć swój majątek , otrzymać kuszącą propozycję pracy czy awans. Skoncentrujesz się na biznesach i inwestycjach . Korzystna ósemka będzie gnała do przodu w grach liczbowych i loteriach. Twoja kariera mocno się rozwinie przez co zapewnisz sobie i swoim najbliższym dostatek. Warto zainwestować w obligacje , grunty rolne czy lokale użytkowe. Poczujesz się zabezpieczony finansowo. Zapragniesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Możliwe zapisanie się do szkoły , kursy językowe czy sportowe.

 Rok Numerologiczny 9:

Ostatni Rok z palety Cyklu. Jest czasem kończenia wszystkiego co nie jest dla Ciebie tak naprawdę dobre. Jeśli sam nie będziesz miał odwagi zmienić pracy, okoliczności zrobią to za Ciebie. Toksyczne i trudne związki rozpadną się . Jest to czas robienia porządków i zmian. Nie obawiaj się tego i przyjmij je z pokorą oraz ufnością. Nie podejmuj w tym Roku żadnych nieprzemyślanych decyzji. Na zimno przeanalizuj co tak naprawdę jest dla Ciebie 11947619_974718929251122_2875811184797436522_ndobre a co Cię ogranicza. Cykl 9 zamyka, kończy dziewięcioletni proces abyś wszystko mógł zacząć od nowa. Nie rozpaczaj nad stratami, które poniesiesz, one są konieczne abyś mógł z czystą kartą wejść w kolejny Cykl Numerologiczny bogatszy o nowe doświadczenia.

Jeśli chcesz osobistej porady numerologicznej zapraszam do rozmowy. Dowiedz się ze szczegółami jaki będzie to dla Ciebie Rok. Możesz zapytać też o poradę numerologiczną (horoskop numerologiczny) dla bliskich osób lub całej Rodziny.

Na Magicznej Linii będę dostępna od godz. 18.00 tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

 

 

Tags: No tags

151 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *