280384847_1035751007325629_7898894254167239568_n

Rozmowa na poziomie Ducha

 

Ogólnie jest tak, że ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać. Pewnie większość z Was o tym wie. Pewnie większość osób ma takie doświadczenia, że mówi do kogoś w pewnej sprawie, a ta osoba w ogóle go nie rozumie. Możecie mieć wtedy wrażenie, że mówicie dwoma różnymi językami. I mimo, iż jest to ten sam język mowy, to faktycznie możecie się nie dogadać. Jest to zupełnie normalne, jest to zupełnie naturalne.
 
Jednak chciałam dzisiaj trochę napisać o tym jak rozmawiać na poziomie ducha. Ogólnie większość osób nawet nie wie, że można rozmawiać na poziomie ducha, nie wie też co to znaczy rozmawiać na poziomie ducha.
 
Należy zacząć od tego, o czym mówiłam Wam, pisałam, wielokrotnie, że Jesteśmy Istotami Świetlistymi. Jesteśmy Światłem czy o tym wiemy czy też nie, ale Jesteśmy Światłem co jest zresztą bardzo cudowne i wspaniałe. Słowa na to są za małe aby określić tą radość, którą Jesteśmy, a niestety o której nie wiemy, nie pamiętamy nie chcemy wiedzieć, o której zapomnieliśmy.
 
 
 
Należy też przypomnieć i podkreślić, że wszystko co jest, wszystko co Nas otacza jest energią, nawet zdawało by się w pustej przestrzeni są atomy czyli nie jest to pusta przestrzeń bo jest wypełniona atomami. Na to, że wszystko jest energią są już bardzo dokładne badania naukowe. Skoro wszystko co nas otacza jest energią o mniejszej lub większej gęstości to tym bardziej My też Jesteśmy energią. Jeżeli powiększyli byśmy nasze ciało pod specjalnymi aparaturami mikroskopami to dojrzelibyśmy, że wszystko się porusza.
 
Jednak wracając do tego, co to znaczy rozmawiać na poziomie ducha, czy też niektórzy  nazywają to na poziomie serca.
 
Otóż, gdy rozmawiamy z kimś kto nawet nie ma o tym pojęcia nie wie o tym, że można rozmawiać na poziomie ducha i nie musimy mu też tego mówić, że my chcemy z Nim rozmawiać na poziomie ducha, ale co to co wtedy robimy.
 
Jeżeli chcesz z kimś porozmawiać właśnie na tym poziomie w myślach, mentalnie trzeba powiedzieć: Ty Jesteś moim bratem, Jesteśmy jednym, chce rozmawiać z Tobą na poziomie ducha. chce rozmawiać z Tobą na poziomie Duszy.”
 
 
 
 
Wystarczy gdy o tym pomyślimy dość intensywnie, dość mocno, oczywiście tutaj możemy rozmawiać z tą osobą itd. ale gdzieś z tyłu głowy czy na początku głowy, powiedzieć, że Ty Jesteś moim bratem, chce rozmawiać z Tobą na poziomie ducha.
 
I poprzez dość mocno koncentrację, być może nie uda to Wam się za pierwszym raz razem, może z daną osobą w ogóle nie da się rozmawiać na poziomie ducha, bo też tak się może zdarzyć. Ale to tylko wynika z tego, że ta osoba jest za grubą kurtyną, że ta osoba jest tak pozamykana, tak dotknięta różnymi zabetonowanymi energiami, że może być ciężko Nam dotrzeć żeby rozmawiać z nią na poziomie ducha. Tak się też może zdarzyć, także tutaj nie zrażajcie się z tym.
 
Ale rozmowa na poziomie ducha oznacza, że jest to głębszy poziom rozmowy. To znaczy, że Duch w tej osobie rozmawia z Duchem w Tobie, a jak wiemy wszyscy Jesteśmy połączeni ze sobą. Wszyscy Jesteśmy tak naprawdę jedną Duszą, która jest w każdym z Nas.
 
 
Rozmowa na poziomie Duszy to jest połączenie się z tą drugą osobą. Rozmowa jest wtedy rozmowa zupełnie inna. Wtedy rozmowa jest otwarta, szczera.  Wtedy możemy tej osobie pomóc.  Rozmowa na poziomie ducha często umożliwi Nam pozytywne załatwienie wielu spraw, ponieważ  wtedy nie ma przeszkód, wtedy nie ma tych barier. Jesteśmy otwarci i tym docieramy do tej osoby.
 
 Rozmawiając w ten sposób przypominamy Naszemu rozmówcy, że też jest Światłem, że też jest energią, że może wyjść poza ten cały schemat, stereotyp, tą całą skamieniałość w którą został wdrożony. Nie musimy mu tego wcale mówić na głos, nie musimy w ogóle na ten temat rozmawiać, możemy rozmawiać nie wiem np. o bigosie czy o czymkolwiek innym, a i tak Mu pomożemy.
 
 
Dlaczego? Dlatego, że rozmowa na poziomie ducha czy też na poziomie serca jest rozmową, która pomaga tej osobie otworzyć kanał energetyczny. Zostają pobudzone, jakby odkopane odgruzowane i przez te odgruzowane kanały energetyczne w większej ilości dociera Światło.
 
 
 
 
 
 
Szczera rozmowa na poziomie ducha, jest to rozmowa, która może temu człowiekowi faktycznie pomóc, może Mu dać jakieś wskazówki, podpowiedzi. On może poczuć to Nasze ciepło, może poczuć to Nasze Światło. Ten rozmówca może potem się zastanawiać nad tym, iż fajnie się z Tobą rozmawiało, że coś było w tej rozmowie takiego innego co przyniosło Mu coś specyficznego, On może to chcieć, chociaż On nie będzie potrafił na pewno tego nazwać. Jednak Jego Dusza nieśmiało przypomni sobie , że skądś TO zna, że wydaje Jej się to znajome i bliskie. Jednak sam rozmówca nie będzie o tym wiedział, ponieważ umysł i ego będzie temu się opierało. 
 
Kiedyś ktoś mi zadał pytanie, bo rozmawiałam na temat rozmów na poziomie ducha z wieloma osobami i kiedyś ktoś mi zadał pytanie: „Aga czy Ty rozmawiasz na poziomie ducha?” Ja trochę się zastanowiłam.Pomyślałam, że w sumie dobre pytanie, ale tak, odpowiedziałam, że tak  ja rozmawiam na poziomie ducha. Ja nie potrafię chyba przynajmniej nie wiem o tym, ale nie potrafię rozmawiać bez poziomu ducha, jeżeli rozmawiam poza poziomem ducha, w sumie raczej nie rozmawiam poza poziomem ducha, po prostu wtedy milczę. Po prostu wtedy nic nie mówię, no zdarzają się chwile kiedy nawet potrafię być zła, to się zdarza bardzo rzadko, ale nie umiem rozmawiać bez poziomu ducha. Tak sobie teraz myślę, że właśnie odpowiedziałam, że  jak mam rozmawiać poza poziomem ducha, to ja po prostu wtedy nic nie mówię. Jednak u mnie z tymi rozmowami to nie jest tak, że za każdym razem mówię : ” Ty Jesteś moim bratem, Jesteśmy jednym (i chcę),  albo rozmawiam z Tobą na poziomie ducha”. Ja tego tekstu nie mówię. Nie potrzebuję już od dawien dawna tego mówić.
 
 
 
 
Jeśli tak naprawdę uświadomisz sobie i zrozumiesz, przyjmiesz do siebie to, iż Jesteśmy jednym ze wszystkim CO JEST to będziesz potrafił rozmawiać na poziomie ducha. Wtedy Twoje Światło, które masz w sobie połączy się ze Światłem drugiej osoby. Teraz właśnie jest czas, gdzie Planeta potrzebuje bardzo dużej ilości Naszego Światła. Nie po to czekaliśmy tyle trylionów lat albo i więcej, aby nadal się bać i nie wiedzieć kim Jesteśmy. Teraz mamy możliwość rozmowy na poziomie ducha. Ta możliwość była od zawsze Nam dana, aczkolwiek zapomnieliśmy o niej, wyparliśmy ją. Czekaliśmy właśnie na ten czas, który mamy obecnie i możemy działać po prostu świecąc swoim Światłem.
 
 
Jeśli chcesz wiedzieć jak wyglądają Twoje rozmowy,  czy inni Ciebie rozumieją, chcesz się nauczyć rozmawiać na poziomie ducha a nie wiesz jak to zrobić, zapytaj. A może chcesz wiedzieć, czy rozmowy na poziomie ducha pomogą Tobie np w relacjach z innymi, załatwieniu spraw itp też zapytaj. Teraz wszyscy mówią, na Fb mówią dużo, są przecież relacje dostępne na każdy temat, w innych mediach społecznościowych też mówią dużo. Rozmowa na poziomie ducha może pomóc naprawdę w każdej sytuacji i każdemu
 
 
A i jeszcze jedno już Jesteśmy w energiach potężnego Nowiu Księżyca w Zodiaku Bliźniąt a kumulacja energetyczna nastąpi w poniedziałek. Już można pytać co ten Nôw wniesie dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

 

Do rozmów na Magicznej linii zapraszam od godz 12 do 22 z przerwami na kawe 😘 😘 😘 😘

tel. 708 788 222

 i  708 888 688

227 184 099 6,99 zł  /min. z vat /rozmowa bez limitu/

Wasza Agga Soyala

 

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *