IMG_5034

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota

Przychodząc czy dzwoniąc do mnie o poradę przepowiednię należy liczyć się z tym, że ja nie upiększam, nie pocieszam. Zawsze przekazuję Wam to co pokazują Karty Tarota. Nawet jeśli ktoś płacze podczas Naszej rozmowy to i tak zawsze przekazuję to co płynie z moich Kart.

 

Należy być przygotowanym na to, że otrzymacie jedynie prawdziwy przekaz, prawdziwą wróżbę, przepowiednię czy jak tam to wszystko nazywacie. Niekiedy Karty Tarota pokazują to, czego nie chcecie wiedzieć, albo udajecie przed sobą, że tego nie wiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota otwiera Was na samych siebie. Poznajecie swoje reakcje, uczycie się siebie samych od nowa, zmieniacie się wewnętrznie i jeśli dobrze wykorzystacie poradę wzrastacie. Rozwijacie się wewnętrznie, ale też przez Nasze rozmowy zaczynacie rozwijać się w Świecie zewnętrznym tzn. fizycznym. Dostrzegacie sprawy, rzeczy o których nie mieliście pojęcia. Uczycie się nowych reakcji na swoje emocje. Zmieniacie postrzeganie relacji damsko męskich, przyjacielskich czy rodzinnych. Stajecie się innymi osobami.

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota jest w istocie rozmową  Was samych ze sobą.

 

Niektórym udaje się bardzo szybko dokonać przemiany a inni pewnie nigdy nie będą w stanie tego dokonać. Wszystko zależy od Was i Waszego nastawienia i zrozumienia podpowiedzi płynących z moich Kart.

 

Nie zawsze odpowiedź Kart Tarota jest przychylna jednakże należy przyjąć ją i przemyśleć, wyciągnąć wnioski. Należy zastanowić się czy można coś zrobić aby do danej sytuacji nie doszło, jak można to zrobić i odpowiedzieć sobie na pytanie czy właśnie tego chcesz. Wtedy podpowiedź powinna przyjść sama. Dlatego pytamy o Przyszłość, aby wiedzieć na co się przygotować, aby wiedzieć czy decyzje które podjąłeś będą dla Ciebie korzystne, co możesz zrobić aby poprawić swoją sytuację materialną, uczuciową i zdrowotną. Po to pytacie o Przyszłość, aby wiedzieć którą Drogą iść i która Ścieżka na tej Drodze będzie dla Was najlepsza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli Karty Tarota pokażą, że dana relacja jest dla Was niedobra to tak faktycznie jest. Jeśli Karty pokażą, że dana relacja jest dla Was dobra, to znaczy , że faktycznie tak jest, ALE to nie znaczy, że weźmiecie ślub. Tarot na pytanie czy relacja jest dobra, może odpowiedzieć, że jest dobra, ponieważ przez tą znajomość doświadczycie wielu emocji nie wykluczając płaczu. Pamiętajcie, że przeżywanie ciężkich relacji jest ogólnie bardzo dobre dla rozwoju Duszy. Należy bardzo dokładnie słuchać co do Was mówię i co przekazują Karty.

Wiem, że niekiedy mówię krótkimi urywanymi zdaniami, ale takie akurat w danej chwili daje mi przekazy Tarot. W rozmowach ze mną należy być skoncentrowanym a jednocześnie na luzie. Jeśli proszę Was o koncentrację to należy to zrobić. Wtedy przekaz jest pełniejszy i łatwiej umiejscawia się w Czasie np na pytanie kiedy podejmiesz pracę. Chcę, aby każda osoba która się do mnie zgłasza była otwarta i nie bała się moich Kart.

 

Nawet jeśli Tarot pokaże coś trudniejszego to i tak przeważnie pokazuje też coś dobrego. Nie należy obawiać się moich przepowiedni, ponieważ jestem zdania, że lepiej jest wiedzieć. Karty Tarota nie są wyrocznią, one jedynie podpowiadają i ostrzegają. Od Was zależy jak wykorzystacie poradę i od Was zależy jakie decyzje podejmiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi na to i jak sami mówicie, mam Dar jasnowidzenia moje porady są obszerne, wyczerpujące i widzę więcej niż inni. Szczegóły z Waszego Życia są dla mnie dostępne. Jesteście zadziwieni i często śmiejecie się, że np widzę iż ktoś ma niebieski lakier na paznokciach, czerwone ubranie czy właśnie dzisiaj kupował buty i jakiego koloru. Widzę więcej i to jest fajne. Pamiętajcie również, że ja nikogo nie oceniam. Każdy z Was jest dla mnie bardzo ważny i jedyny, bo każda Historia jest ważna i niepowtarzalna.

 

Chodź do mnie i opowiedz mi swoją Historię. Jeszcze tego nigdy nie mówiłam ani w programach telewizyjnych ani nigdzie, ale jestem ciekawa Historii każdego z Was i jej dalszych Losów. Bardzo się cieszę gdy powracacie do mnie i opowiadacie co tam u Was się zadziało i pytacie „Pani Aggo co dalej?”

 

Nie bójcie się Świata, nie bójcie się Życia, nie bójcie się partnerów, że uciekną i nie bójcie się siebie samych.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz.12.30 do 20.00 z małymi przerwami na kawę tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

61 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *