Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota

Przychodząc czy dzwoniąc do mnie o poradę przepowiednię należy liczyć się z tym, że ja nie upiększam, nie pocieszam. Zawsze przekazuję Wam to co pokazują Karty Tarota. Nawet jeśli ktoś płacze podczas Naszej rozmowy to i tak zawsze przekazuję to co płynie z moich Kart.

 

Należy być przygotowanym na to, że otrzymacie jedynie prawdziwy przekaz, prawdziwą wróżbę, przepowiednię czy jak tam to wszystko nazywacie. Niekiedy Karty Tarota pokazują to, czego nie chcecie wiedzieć, albo udajecie przed sobą, że tego nie wiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota otwiera Was na samych siebie. Poznajecie swoje reakcje, uczycie się siebie samych od nowa, zmieniacie się wewnętrznie i jeśli dobrze wykorzystacie poradę wzrastacie. Rozwijacie się wewnętrznie, ale też przez Nasze rozmowy zaczynacie rozwijać się w Świecie zewnętrznym tzn. fizycznym. Dostrzegacie sprawy, rzeczy o których nie mieliście pojęcia. Uczycie się nowych reakcji na swoje emocje. Zmieniacie postrzeganie relacji damsko męskich, przyjacielskich czy rodzinnych. Stajecie się innymi osobami.

Rozmowa ze mną i moimi Kartami Tarota jest w istocie rozmową  Was samych ze sobą.

 

Niektórym udaje się bardzo szybko dokonać przemiany a inni pewnie nigdy nie będą w stanie tego dokonać. Wszystko zależy od Was i Waszego nastawienia i zrozumienia podpowiedzi płynących z moich Kart.

 

Nie zawsze odpowiedź Kart Tarota jest przychylna jednakże należy przyjąć ją i przemyśleć, wyciągnąć wnioski. Należy zastanowić się czy można coś zrobić aby do danej sytuacji nie doszło, jak można to zrobić i odpowiedzieć sobie na pytanie czy właśnie tego chcesz. Wtedy podpowiedź powinna przyjść sama. Dlatego pytamy o Przyszłość, aby wiedzieć na co się przygotować, aby wiedzieć czy decyzje które podjąłeś będą dla Ciebie korzystne, co możesz zrobić aby poprawić swoją sytuację materialną, uczuciową i zdrowotną. Po to pytacie o Przyszłość, aby wiedzieć którą Drogą iść i która Ścieżka na tej Drodze będzie dla Was najlepsza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli Karty Tarota pokażą, że dana relacja jest dla Was niedobra to tak faktycznie jest. Jeśli Karty pokażą, że dana relacja jest dla Was dobra, to znaczy , że faktycznie tak jest, ALE to nie znaczy, że weźmiecie ślub. Tarot na pytanie czy relacja jest dobra, może odpowiedzieć, że jest dobra, ponieważ przez tą znajomość doświadczycie wielu emocji nie wykluczając płaczu. Pamiętajcie, że przeżywanie ciężkich relacji jest ogólnie bardzo dobre dla rozwoju Duszy. Należy bardzo dokładnie słuchać co do Was mówię i co przekazują Karty.

Wiem, że niekiedy mówię krótkimi urywanymi zdaniami, ale takie akurat w danej chwili daje mi przekazy Tarot. W rozmowach ze mną należy być skoncentrowanym a jednocześnie na luzie. Jeśli proszę Was o koncentrację to należy to zrobić. Wtedy przekaz jest pełniejszy i łatwiej umiejscawia się w Czasie np na pytanie kiedy podejmiesz pracę. Chcę, aby każda osoba która się do mnie zgłasza była otwarta i nie bała się moich Kart.

 

Nawet jeśli Tarot pokaże coś trudniejszego to i tak przeważnie pokazuje też coś dobrego. Nie należy obawiać się moich przepowiedni, ponieważ jestem zdania, że lepiej jest wiedzieć. Karty Tarota nie są wyrocznią, one jedynie podpowiadają i ostrzegają. Od Was zależy jak wykorzystacie poradę i od Was zależy jakie decyzje podejmiecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z uwagi na to i jak sami mówicie, mam Dar jasnowidzenia moje porady są obszerne, wyczerpujące i widzę więcej niż inni. Szczegóły z Waszego Życia są dla mnie dostępne. Jesteście zadziwieni i często śmiejecie się, że np widzę iż ktoś ma niebieski lakier na paznokciach, czerwone ubranie czy właśnie dzisiaj kupował buty i jakiego koloru. Widzę więcej i to jest fajne. Pamiętajcie również, że ja nikogo nie oceniam. Każdy z Was jest dla mnie bardzo ważny i jedyny, bo każda Historia jest ważna i niepowtarzalna.

 

Chodź do mnie i opowiedz mi swoją Historię. Jeszcze tego nigdy nie mówiłam ani w programach telewizyjnych ani nigdzie, ale jestem ciekawa Historii każdego z Was i jej dalszych Losów. Bardzo się cieszę gdy powracacie do mnie i opowiadacie co tam u Was się zadziało i pytacie „Pani Aggo co dalej?”

 

Nie bójcie się Świata, nie bójcie się Życia, nie bójcie się partnerów, że uciekną i nie bójcie się siebie samych.

 

Na Magicznej linii będę dostępna od godz.12.30 do 20.00 z małymi przerwami na kawę tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

61 comments

 1. ReplyEB-)

  Pani Agguniu, proszę przeczytać mojego ostatniego maila …. podjęłam decyzję, zobaczymy czy to dobry pomysł ….czy pofrunę czy rozsypię się?

 2. ReplyAneta Namiętna ?

  Bardzo fajnie ,ciekawie i obszernie napisane wyjaśnienie jak rozumieć, pojmować Karty Tarota.Super.
  A teraz o mnie tzn. tłumacze sobie to tak że w piątek zadziało się u mnie Coś czego niechcialam jak karty pokazywały i wyszło jak pani streściłam.I czy to dobrze ,czy może zaczynam pojmować Karty???Hm ?
  A ogólnie to tak Marzę o osobistym spotkaniu z panią…. może kiedyś Bóg da??

 3. ReplyMagda

  Pani Aggo 🙂
  Tak, Pani przekazuje samą prawdę, która czasami nie jest tym co chcemy usłyszeć ale mimo to zawsze przekazuje Pani to w taki sposób, że nie czuje się strachu. Może nawet czuje się Pani obecność i to dodaje siły w trudnych chwilach.. Czasami wróżba jest mega pozytywna i dodaje energii. Trzeba umieć wyciągnąć wnioski i za bardzo o tym nie myśleć. W każdym razie z Panią każda wróżba jest magiczna 🙂 To ciepło, które otula, ta różowa mgiełka sprawia, że mimo różnych prognoz Pani Kart Tarota czuje się spokój na sercu.
  Porady krótkoterminowe są rewelacyjne 🙂

 4. ReplyAgnieszka

  Skąd ma pani siłę na śmietnik każdego z nas….czasem są to przecież tak ciężkie emocje,dramaty,załamania.Jest Pani;
  „matką”,”przyjaciółką”,”terapeutą”..często jedyną szansą na „ratowanie głowy”w danym momencie.Tyle lat…
  Życzę Pani szczęścia,wsparcia,miłości,przyjaźni,siły…i czegoś tylko dla pani,spełnienia marzeń.
  A sobie,żebym mogła się2 do Pani dodzwonić i na spokojnie porozmawiać.Dziękuję i pozdrawiam


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Dziekuje i bardzo dziękuję, że Pani o mnie pomyślała. Tak, to jest pewnego rodzaju obciążenia dla mnie bo Osoby, które do mnie dzwonią przeważnie mają problemy i smutki. Mówicie, że jestem terapeutą Duszy i faktycznie tak jest. Natomiast cieszę się, że mogę pomagać i każdy krok do przodu w Waszym Życiu jest dla mnie ogromną radością. To daje mi siłę. Oczyszczam się, aby pozbyć się tego wszystkiego co przyczepia się podczas rozmów.Każdy powinien się oczyszczać, ponieważ dzisiejszy Świat ma wiecej w sobie nienawiści niż Miłości

 5. ReplyEla z lasu

  Mam niedosyt… rozmowy z Panią.. W ważnym momencie przerwało..
  Więc doładowuje konto i będę próbowała się dodzwonić.. 🙂

 6. ReplyEla z lasu

  Konto „zaopatrzone” i dzwonię po II-gą cześć rozmowy z Pani Kartami tarota…
  Oj mądre są.., bardzo mądre…, o czym się przekonałam przed chwilą 🙂

 7. ReplyIlona Wesoła???

  Pani Aggusiu, Pani przekazy są prawdziwe i choć nie zawsze usłyszymy to co chcielibyśmy, to jednak-to w jaki sposób Pani nam je przekazuje jest ważne, bo ma się poczucie że robi Pani to z troską i każdy z nas jest dla Pani ważny ?? ?

 8. ReplyIlona Wesoła???

  A co najważniejsze ?zawsze się bałam wróżek ale Pani jest taką uroczą wróżka że przestałam się bać ? i te moje bariery gdzieś tam zniknęły, uwielbiam Panią ???

 9. ReplyEB-)

  Nie zdążyłam powiedzieć Pani że Labka zatruła się czymś ; ciężką noc miałyśmy, płakała bo bolał ją brzuszek, musiałam kilka razy wychodzić z nią w nocy….. ?podejrzewam że chapsnęła coś na spacerze ?? ach te pluszaki kochane….

  pozdrawiam serdecznie

 10. ReplyEla z lasu

  Tak marzy mi się z Panią rozmowa uzupełniająca, ale coś mi szczęście nie sprzyja….
  Ale będę próbowała nadal.. 🙂

 11. ReplyEla z lasu

  Zbliża się godz. 20-ta. Mam nadzieję, że będzie Pani jutro 🙂 na linii ?
  Może moje marzenie jutro się spełni.. 🙂

 12. ReplyJustyna ?

  Pięknie to Pani napisała. Daje do myślenia.
  Nie trzeba się bać. Sam Pani głos uspokaja.
  Aczkolwiek kiedy dzwonię to serce o mało nie wyskoczy.
  Pozdrawiam serdecznie.

     1. Kazimiera

      He,dzisiaj po tym oczyszczeniu nawet śniła mi się czysta woda. 🙂 Miałam kilka moich czerwonych mieczyków i ze słoika wlałam je tylko na trochę do mojego wujka akwarium.Woda w nim była czysta,jasna,zielone roślinki.Jednak patrzę,że tam pływają jeszcze jego czerwone mieczyki.Pomyślałam,że jednak te swoje wyjmę i wyjęłam,ale już nie miałam pewności czy to są akurat moje. 🙂 I tak na oko grupkę ich zabrałam.Potem z jakąś pielęgniarką w białym fartuchu miałam gdzieś jechać.
      Pani Aggusiu,a w tę ciuciubabkę w którą na dworze bawił się ze mną Księżyc ,to mi się skojarzyło z pewnym odkryciem. 🙂 Pani będzie wiedziała o co chodzi. 🙂 A wczoraj nawet po wypiciu kawy z fusów ukazał mi się Półksiężyc.Tak wyraźnie wyeksponowane miał wszystkie części twarzy. 🙂

 13. ReplyJulka

  Rozmawiam z Panią już od wielu lat, i wiem jak bardzo te rozmowy wpłynęły na mnie samą i moje życie, pozwoliły mi uwierzyć w siebie…tyle rzeczy się sprawdziło 🙂 łapię się na tym że jak coś się dzieje dobrego lub złego, to od razu do Pani dzwonię 🙂 Każdemu polecam rozmowy z Panią… bo to jest piękna znajomość z Panią i Pani kartami 🙂 pozdrawiam bardzo serdecznie

 14. ReplyKrystyna

  Każda rozmowa jest z Panią inna. Często zdarza mi się że łzy kapia mi jak groch bo nie umiem sobie poradzić z tym co dzieje się w moim życiu ale rozmowa z Panią sprawia że wiem czego mogę spodziewać. Czasem słucham ale jest mi trudno uwierzyć w to co słyszę że tak może być. Z biegiem czasu jak przepowiednie się spełniają wracam myślami do rozmów z Panią i mówię sama do siebie „Przecież Pani Agga to mówiła”? Czasem bywa trudno jak wszystko przesuwa się w czasie i jest dalej niz blizej ale może dlatego że za bardzo czegoś pragnę,za bardzo tęsknię, odliczam czas….. Jestem wdzięczna losowi za to ze pozwolił mi poznać Panią??


  1. Author
   ReplyAgga Soyala

   Bardzo mile slowa za ktore ogromnie dziekuje 🙂 Dzieki Wam i Waszym slowom wiem ze jestem potrzebna i to co robie pomaga 🙂

 15. ReplyEla z lasu

  Dzień dobry,
  Ja także zaczęłam wpatrywać się w ekran komputera… 🙂
  Mam nadzieję, że usłyszymy się wkrótce.. 🙂
  Ela z lasu dziękuje za miłą odpowiedź o 21:22 🙂

 16. ReplyEla z lasu

  Pani Aggusiu,
  Było pyszne „danie główne” – bardzo dziękuję 🙂
  Ale marzy mi się jeszcze deser…
  Więc dzwonię, bo zapomniałam zapytać o bardzo ważną sprawę …:)

 17. ReplyKazimiera

  Pani Aggusiu,ja tam jak te rybki w akwarium mam pomieszane wszystko i nie mogę znaleźć tego mojego odkrycia chociaż takie malutkie widzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *