Zrzut ekranu 2012-10-27 o 18.00.35

Rożowa Mgiełka

Już po programie 🙂

Dziękuje Wam z całego Serca za wszystkie przemiłe słowa i za to, że powracacie do mnie  🙂 Już teraz zapraszam Was na mój jutrzejszy program specjalny w Kosmica TV.

Będzie to wyjątkowe wydanie programu z uwagi na ostatnią Sobotę karnawału.

Natomiast Dzisiaj chciałam napisać o Różowej Mgiełce czy tez Różowej Energii , którą często przesyłam Wam gdy rozmawiacie ze mną, gdy kładę Karty na Was.

Czujecie działanie tej Różowej Energii podczas rozmowy, ale również czujecie jej działanie gdy oglądacie moje programy telewizyjne.

 

Różowa Mgiełka jest to COŚ o czym często albo prawie zawsze zapominamy w Naszym Życiu. Jest  jak lekki wiosenny deszczyk, jak rosa letnim rankiem, pierwszy promyk Słońca po długiej Zimie, tęcza po wielkiej burzy …..po prostu jest tchnieniem Anioła.

Każdego Dnia doświadczamy tego Cudu i on nam daje wskazówki na Przyszłość….co zrobić, dokąd się udać….Różowa Mgiełka poprzez Anioły mówi Nam o Miłości, przywiązaniu i nadziei na Szczęście.

Drodzy Państwo piszcie do mnie o „dziwnych zdarzeniach „, które Was spotkały, o sytuacjach , które wydają się niejasne  a ja pomogę Wam w każdym z nich odnaleźć tą Różową Mgiełkę, ten różowo-złocisty dotyk Anioła .

 

Miłej Nocy życzę

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

12 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *