IMAG0164

Rozterki zagubionych Serc cz2

Bardzo ważny jest sposób prowadzenia rozmowy z partnerem. Ta metoda o której za chwilkę Ci napiszę jest najłatwiejsza i najskuteczniejsza. Otóż do każdej „poważnej rozmowy” należy się przygotować. Ustal sobie plan dotyczący tego co chciałabyś przekazać partnerowi, z czym masz problem w relacji, czego nie chcesz  i co chciałabyś, aby było zmienione. Pamiętaj, aby podejść do tych zabiegów z otwartym, szczerym Sercem i Duszą. Usiądźcie obok siebie, nie naprzeciwko ( bo wtedy energia może się skrzyżować i wywołać awanturę ), zróbcie sobie dobrą herbatę. Zacznij przemawiać do partnera ciepłym głosem, ale pewnym siebie. Ważne jest ,abyś mówiła o tym co Ci kluczeaggaprzeszkadza gdy on zachowuje się w taki a nie inny sposób. np.czuję się niedowartościowana gdy widzę, że patrzysz z większym zainteresowaniem na inne kobiety niż na mnie, poczułam się smutna gdy nie przytuliłeś mnie na pożegnanie, myślałam , że zadzwonisz do mnie bo bardzo się za Tobą stęskniłam. Należy mówić o tym jak TY się czujesz w danej sytuacji i jakbyś chciała się czuć. Aby rozmowa była skuteczna i abyś odniosła pożądany efekt oraz poprawę relacji, należy mówić o swoich odczuciach. Nie należy natomiast mówić „bo ty”, partner wtedy automatycznie będzie stawiał opór i nie dojdziecie do konsensusu. Dialog w związku jest bardzo trudny gdy obie strony czują się zranione i oszukane. Gdy obie strony, mimo Miłości nie znajdują potwierdzenia w Życiu codziennym, że są wartościowe, kochane, najlepsze. Wysiłki każdej ze stron powinny być zauważane i chwalone. Może to być zauważenie, że partner zrobił nam kawę, że odkurzył mieszkanie. Pamiętaj, zawsze szukaj pozytywnych znaków i stron w ukochanej osobie. Każdy z Nas jest inny i musimy nauczyć się wspólnie Żyć aby osiągnąć wspólne Szczęście.

świeca miłosna

Dla wzmocnienia słów i nadania rozmowie odrobiny tajemniczości zapal świecę koloru czerwonego. Właśnie ten kolor odpowiada za Miłość, energetyzuje ją tzn.pozwala ponownie połączyć się z energią, która się rozproszyła a także ochrania tą Miłość,którą do tej pory mieliście między sobą i wzmacnia ją. Można kupić odpowiednią świecę w sklepie aczkolwiek każda świeca bardzo mocno chłonie energie innych osób i dlatego po przyniesieniu jej do Domu, przed przystąpieniem do zapalenia jej w konkretnej intencji należy ją oczyścić. Można też nabyć świecę miłosną wykonaną osobiście przeze mnie, oczyszczoną i naenergetyzowaną odpowiednią energią. Taka świeca wraz z intencją pomoże znaleźć porozumienie i wyjść z owej trudnej sytuacji w której oboje się znaleźliście.

Istnieje jeszcze inny rodzaj Miłości, która wydaje się Miłością nie być….jednakże będąc z kimś w takiej relacji zastanawiamy się czy faktycznie ta osoba Nas kocha czy chodzi jej wyłącznie o seks. Jak wiele osób do mnie dzwoni , pisze na ten temat. Przeważnie są to talizmany -karty i ochronakobiety, ponieważ mężczyźni nie są aż tak otwarci i życie emocjonalne nie jest dla nich tak ważne jak dla kobiet. Pytacie mnie jak rozpoznać czy on się już zakochał, jak rozpoznać czy on naprawdę kocha czy właśnie chodzi mu jedynie o seks. Jest to bardzo trudne pytanie, aczkolwiek ile osób pyta tyle odpowiedzi daje mój Tarot. Każda historia znajomości jest inna, każda odpowiedź Tarota jest inna. Jeśli nie zajmujesz się Kartami Tarota czy innymi a chcesz wiedzieć po czym poznać czy Twój ukochany już się w Tobie zakochał to czytaj dalej.

Z mojego doświadczenia i obserwacji, przez rozmowy z Wami i Tarotem wynika, że jest pewien schemat działania mężczyzn. Osobnik brzydszej płci jeśli chce być z Tobą jedynie z pobudek seksualnych na pewno w jakiś sposób Ci to powie a raczej zasygnalizuje. Może to być zaraz też na początku Waszej znajomości. On może powiedzieć Ci wprost, że chce jedynie zabawy i zaspokojenia żądzy lub będzie bardzo romantyczny i troskliwy, ale między słowami w formie żalu powie „że nie jest jeszcze gotowy na stały związek”. Bywają też osobniki, które dopiero po jakimś czasie powiedzą, że byli tak Tobą oczarowani w momencie poznania, iż zapomnieli nadmienić, że mają żonę i dzieci 😉 Od tych typów facetów należy uciekać zanim zaangażujesz swoje Serce (oczywiście jeśli chcesz stałego związku bo jeśli nie, to taka sytuacja może Ci odpowiadać więcej lub mniej). Są również mężczyźni, którzy podrywają na „biedaczka”. Szczególnie w dzisiejszych czasach zrobiło się to bardzo modne. Jak wygląda taki osobnik ? Otóż wygląda na kogoś, kim od razu kobieta ma chęć zaopiekowania się i pokazania, że Świat nie jest taki zły jak On myśli. Uwodzi kobietę przez smutne wspomnienia o byłym związku, o tym, że przez tamtą kobietę miał załamanie nerwowe a tak bardzo chciał z nią stworzyć Rodzinę, ale to ona była niedobra i go nie rozumiała a ON tak bardzo się starał. Może wspomnieć, że zanim ją poznał miał pokaźnych rozmiarów konto w banku a teraz ma długi i nie chce Cię w to angażować. Twoja reakcja ” ale jest fajny i pomogę Mu finansowo, tyle biedak przeszedł”. Taki DSCI1561mężczyzna może faktycznie potrzebować Miłości i szczerego uczucia aczkolwiek gdzieś jest Jego „drugie dno”. Często wybiera kobiety na dobrych stanowiskach z dobrze usytuowanym kontem bankowym, na pewno wybiera ładne i pewne siebie aczkolwiek „nadające się” do przerobienia, ustawienia pod jego własne wymagania. Mężczyzna taki jest ciepły, opiekuńczy i troszkę „zagubiony” w Życiu. Jednakże to co ma na zewnątrz : Jego zachowanie, sposób bycia i słowa, nie zawsze idą w parze z Jego prawdziwą naturą. Znacie to przysłowie „cicha woda brzegi rwie”.Jest to doskonałe określenie tego typu mężczyzny. Po czasie z takiego „cichego” i troskliwego mężczyzny może wyjść prawdziwa bestia. Zaczynasz zauważać, że jest zbyt egoistyczny, że myśli jedynie o zaspokojeniu swoich pobudek, że obraża się z byle powodu. Powoli zauważasz też, że ten związek zamiast „dodawać Ci skrzydeł” , pchać Cię do góry, dodawać siły do działania, ściąga Cię na dół, odbiera chęć do Życia a Ty usychasz jak ten porzucony kwiat. cdn. AS

 

tskaNa Magicznej Linii będę dostępna od godz.12.00 do 14.00 i od 18.00 do późnych godzin wieczornych. tel.708 788 222.

Pozdrawiam Letnio!

Wasza Agga Soyala 🙂

 

Tags: No tags

19 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *