ogn

Rytuał Beltane, już Czas się przygotować

Juz z 30 kwietnia na 1 maja będziemy obchodzić jedno z najważniejszych i najstarszych Świat Celtyckich Beltane, które często nazywane jest Świętem Majowym. Jest to Święto Ognia i kwiatów. Odmierza ono połowę Roku i wypada dokładnie naprzeciw Święta Samhain, gdzie granica między Światem Ziemskim „widzialnym” i zaświatami jest bardzo cienka.

 

Tak samo w Beltane bez większych problemów można tą granicę przekroczyć, aczkolwiek należy być bardzo ostrożnym aby nie naruszyć ładu , który panuje między tymi dwoma Światami. W  Noc Beltane  odbywały się Sabaty Czarownic, Magów , którzy w tym czasie mieli większa Moc.

W Noc tą, należy świętować rozpalając ogniska i tańcząc wokół nich. Ogień jest symbolem letniego Słońca i to właśnie jemu oddaje się hołd. Noc ta jest wyrazem Miłości, serdeczności i pojednania. Przeprowadza się swojego rodzaju zaślubiny z  Ziemią. Celtowie wygaszali stare ogniska i rozpalali nowe. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach nikt nie pali ogniska non stop wiec wystarczy w tą Noc rozpalić nowe ognisko, rozsypując w kręgu kwiaty i cieszyć się , okazywać Radość z tego co posiadamy.

 

Ognień ogniska ma Moc oczyszczającą z wszelkiego zła. Warto w tym czasie wykonywać też wszelkiego rodzaju Rytuały Oczyszczające, aby wejść z nowymi energiami w następny etap Koła Roku. Jeśli macie taką możliwość to możecie rozpalić wiekszą liczbę ognisk, aby siła Świętego Ognia była większa. Gdy ognisko będzie już dogasało należy przejść się lub przeskoczyć przez nie,  aby zaznać błogosławieństwa i zabezpieczenia przed niepowodzeniami i chorobami.

Młode kobiety  chcące znaleźć dobrego męża też powinny skakać przez Ogień, aby Miłość szybciej zagościła w ich Życiu. Rozzarzone węgle ( zadbać o bezpieczeństwo ) należy zabrać ze sobą do domu w celu oczyszczenia go ( dawniej od tych węgielków rozpalano domowe ognisko na którym gotowano strawy). Należy też rozrzucić węgielki wśród rosnących roślin na działce, aby plony były obfite. Dobrze jest też, robić wianki z kwiatów symbolizujące powrót Życia i Radości. Jest to Święto bardzo wesołe gdzie przywołujemy do siebie Nowe Życie, dajemy sobie szansę na pomyślny Czas i obfitość pod każdym względem. 

 

Z uwagi na szczególną Moc tych dni zapraszam już Dzisiaj do skorzystania z Rytuału Oczyszczającego Beltane. Jest to szczególny Rytuał , który wykonuje jedynie raz w Roku z uwagi na Święto Beltane.  

Rytuał ten oczyszcza każdą Sferę Życia Miłość, zdrowie i finanse. Jeśli chcesz pozbyć się blokad, zastoju w swoim Życiu to właśnie ten RytuaŁ Oczyszczający Beltane jest dla Ciebie. Jeśli skorzystałeś z tego niesamowitego Rytuału w poprzednich Latach , a chcesz go powtórzyć napisz mi o tym , a ja sprawdzę czy w obecnym Roku taki Rytuał może być wykonany u Ciebie lub Twoich bliskich ponownie. Można też zapisać się na Wiosenny Rytuał Tuli. 

 

Zapisy droga mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie. Koszt za Rytuał ustalany jest indywidualnie dla każdej osoby. Zapisy nie później niż do 28 kwietnia. 

 

Na Magicznej Linii będę dostępna od godzin porannych do późnych godzin wieczornych z małymi przerwami. tel. 708 888 688 i 708 788 222.

Pozdrawiam moje Stokrotki!

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

7 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *