mmmm

Rytuał Oczyszczający Beltane

Rytuał Oczyszczający Beltane

Z uwagi na szczególną Moc obecnych dni zapraszam już dzisiaj do skorzystania z Rytuału Oczyszczającego Beltane. Jest to szczególny Rytuał , który wykonuje jedynie raz w Roku z uwagi na Święto Beltane.

 

Rytuał ten oczyszcza każdą Sferę Życia Miłość, zdrowie i finanse. Jeśli chcesz pozbyć się blokad, zastoju w swoim Życiu to właśnie ten RytuaŁ Oczyszczający Beltane jest dla Ciebie. Jeśli skorzystałeś z tego niesamowitego Rytuału w poprzednich Latach , a chcesz go powtórzyć napisz mi o tym , a ja sprawdzę czy w obecnym Roku taki Rytuał może być wykonany u Ciebie lub Twoich bliskich ponownie.

Można też zapisać się na Wiosenny Rytuał Tuli. Więcej o rewelacyjnym Wiosennym Rytuale Tuli możecie przeczytać tutaj https://aggasoyala.pl/wiosenny-rytual-tuli/

 

Zapisy droga mailowa aggasoyala@gmail.com lub telefonicznie. Koszt za Rytuał ustalany jest indywidualnie dla każdej osoby. Zapisy nie później niż do 10 maja. Mój artykuł jak działają Rytuały znajdziecie tutaj https://aggasoyala.pl/rytualy-jak-dzialaja-agga-soyala/

A tutaj wywiad ze mną o Rytuałach, który nagrałam z telewizją Kosmica tv w 2012 roku https://aggasoyala.pl/agga-soyala/

Jestem autorką i twórczynią Rytuału Beltane w Polsce. Nie zadowalaj się kopią.

Zapraszam też do wypowiedzi osoby, które już korzystały z Rytuału Beltane. Co się u Was zmieniło, co czuliście i jak Wam się teraz powodzi ?

Na Magicznej linii bede dostepna od godz 14.00 do 22.00 z przerwami na obiad i kawe i w niedziele tez bede dostepna

tel.708 788 222 i 708 888 688 oraz

 227 184 099 (rozmowa bez limitu)

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

21 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *