IMG_7840

Rytuał Rose Moon bardzo silny oraz Truskawkowa Pełnia Księżyca

Rytuał Rose Moon bardzo silny, wykonywany tylko raz w roku

 

Już 28 czerwca nastąpi pierwsza letnia Pełnia Księżyca. Pełnia ta, nazywana jest przez Indian Truskawkową Pełnią Księżyca lub Różana Pełnia .

 

Czas wzrostu jest nieunikniony co odczujesz w swoim Życiu. W Dniach Truskawkowego Księżyca/Różanego Księżyca będziesz pełen energii, zapału do pracy a także z przyjemnością będziesz planowal różnego rodzaju podróże, wyjazdy. Nawet jeśli jeszcze nie masz konkretnych planów i nie wiesz czy szef da Ci upragniony urlop , warto ułożyć sobie plan wycieczki.

 

Pełnia Truskawkowa pcha Nas do przodu, otwiera wszelkie możliwości odnośnie podróży, zmiany miejsca zamieszkania, Miłości a także finansów oraz planów związanych z poczęciem Dziecka. Jest to Czas wzrostu . Przypominam, że :” gdy jest Pełnia to wszystko szybciej się spełnia ”.To są słowa mojej Babci, które doskonale znacie z moich programów telewizyjnych.

 

Warto w ten szczególny Czas dotknąć Magii aby przyspieszyć bieg zdarzeń przez rozmowę ze mną i moimi Kartami Tarota. Podczas Pełni  Księżyca Karty pokazują jeszcze więcej i przychylniej ponieważ Światło Księżyca ma bardzo specjalną Moc. Truskawkowa Pełnia Księżyca jest pierwszą w czasie letnim….druga taka szansa pojawi się dopiero za Rok!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Truskawkowy Księżyc ma bardzo silną Moc oddziaływania na Nas samych a co za tym idzie i na Nasze Życie, decyzje, nastroje, samopoczucie.

 

Nie lekceważ Mocy Truskawkowego Księżyca czy jak kto woli Różanego Księżyca. Już od wieków ludzie w każdej szerokości geograficznej zgłębiali magiczną siłę Księżyca…dostrajali się do jego wibracji. Wykorzystajcie ten Czas dla siebie najmocniej jak potraficie.

 

Z uwagi , ze jest to pierwsza letnia Pełnia Księżyca i to jeszcze bardzo specjalna bo Truskawkowa, zapraszam do skorzystania z wyjątkowo mocnego Rytuału Rose Moon.

 

Jest to Rytuał, który powoduje wzrost w Życiu danej osoby odnośnie : wyjazdów, podróży, zmiany miejsca zamieszkania, wzrost odnośnie Miłości, pracy, finansów i poczęcia dziecka. Rytuał Rose Moon pcha do przodu wszelkie działania, przyspiesza bieg zdarzeń na które czekamy.Ten Rytuał sprawia, że wszystkiego masz więcej i szybciej wszystko się dzieje. Jeśli chcesz szybciej osiągnąć spełnienie pod względem Miłości bo uważasz, że Czas się wlecze niemiłosiernie. Jeśli chcesz szybciej zmienić i podjąć nową pracę, zmienić miejsce zamieszkania bo juz długo na to czekasz, jeśli chcesz zajść w ciążę czy też szybciej otrzymać pieniądze to właśnie ten Rytuał Rose Moon jest dla Ciebie.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby chętne proszone są do zapisów drogą mailową aggasoyala@gmail.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin do  10 .07. Koszt specjalnego Rytuału Rose Moon ustalany jest indywidualnie po wnikliwej analizie. Pragnę zaznaczyć również, że sprawdzam każdą osobę czy przedstawiony Rytuał może być u Niej wykonany i z jaką siłą, ponieważ każdy z Nas jest inny i każdy potrzebuje innej siły energetycznej.

 

Może się zdarzyć również tak, że dana osoba nie będzie kwalifikowała się do Rytuału Rose Moon z różnych powodów. Sprawdź już Dziś czy właśnie Ty nadajesz się do tej Magii, czy właśnie u Ciebie trzeba przyspieszyć bieg zdarzeń, czy trzeba aby dana dziedzina wzrastała czy wręcz przeciwnie nie nadajesz się bo musisz z jakichś względów jeszcze poczekać.

 

Moja podpowiedź : jeśli starasz się  załatwić jakąś sprawę urzędową od dłuższego Czasu i ciągle nie widzisz efektów mimo usilnych starań i gromadzenia coraz to nowych dokumentów. Jeśli masz wrażenie, że Twoje finanse stoją w miejscu mimo Twojej wytężonej pracy i starań o nią. Jeśli chcesz zmienić adres zamieszkania jak najszybciej i robisz wszystko a Ci się nie udaje.

 

Jeśli chcesz począć Dziecko i starasz się o nie już długo. Jeśli masz wrażenie, że Miłość Cię omija lub uległa stagnacji to właśnie ten Rytuał Rose Moon jest dla Ciebie. Jednym słowem jeśli chcesz odczuć wzrost w swoim Życiu. Informuje, że ten specjalny Rytuał Rose Moon można zamówić też dla bliskiej osoby, ale trzeba znać Jej datę urodzenia i mieć pewność , iż nie będzie miała nic przeciwko temu.

 

Magiczna linia tel 708 788 222 i 708 888 688

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

9 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *