8

Rytuał Walentynkowy

Miesiąc luty jest czasem, gdzie każdy powinien otworzyć się na uczucia, na miłość. Stare nieporozumienia powinny zostać wyjaśnione. Wszelkie urazy i smutki należy zostawić za sobą, aby nowe, czyste uczucie mogło zawitać do Twojego Życia.

Jednakże nie każdy chce nowej Miłości, czasami wystarczy naprawić relacje w starym związku, aby uczucie wzrosło na nowo. Niekiedy wystarczy otwarta rozmowa z partnerem, zaproszenie na spacer czy kubek ciepłej herbaty.

 

Jeśli czujesz, że w jakiś sposób jest jeszcze miłość miedzy Wami, to należy dać związkowi szansę. Pod warunkiem, że nie jest to związek toksyczny. Warto zaryzykować. Dobrym sposobem sprawdzającym siłę uczuć, (który przekazała mi Babcia) jest zadanie sobie pytania:

czy poszłabyś za ukochanym na koniec Świata, czy gdyby zaistniała taka potrzeba, poszłabyś do Niego tak jak stoisz? Możesz też, to pytanie zadać swojemu wybrankowi, aby dowiedzieć jak silna jest Miłość do Ciebie. 

heart-486593__340

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natomiast osoby, chcące zamówić Rytuał Walentynkowy mogą się zgłaszać do 16 .02.  Rytuał Walentynkowy wykonuje jedynie raz w Roku. Jest to Rytuał, który otwiera ścieżkę do Miłości spełnionej i szczęśliwej. Jednakże nie dla każdej osoby jest wskazany, więc proszę się nie obrażać, gdy komuś odmówię wykonania go.

 

Jest to bardzo silny Rytuał więc wszystko musi być jeszcze dokładniej przemyślane, aby mogło zadziałać, a nie każda osoba się do tego typu Rytuału nadaje. Jeśli chcesz zamówić Rytuał Walentynkowy, a nie wiesz czy może być u Ciebie wykonany, zapytaj. Może właśnie ten Rytuał  Walentynkowy jest dla Ciebie. Może właśnie TY potrzebujesz otwartej ścieżki do Miłości. Może właśnie TEN Rytuał sprawi , że będziesz kochała i będziesz kochana w tym jeszcze Nowym 2016 roku.

 

Koszt Rytuału Walentynkowego ustalany jest indywidualnie. Zgłoszenia do 16.02 drogą mailową: aggasoyala@gmail.com

 

Na Magicznej Linii będę dostępna tel.708 788 222.

Pozdrawiam ciepło!

Wasza Agga Soyala

 

Tags: No tags

50 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *