a

Rytuały…..jak działają ?

 Bardzo dużo nowych osób, które do mnie dzwonią, pyta o działanie moich Rytuałów. Przytaczam więc mój tekst z 2015 r.

 

„Rytuały…..jak działają ? Otóż różnie….

na pewno po danym Rytuale ( w zależności jaki wybierzesz ) możesz czuć mdłości, możesz częściej biegać do toalety, być senna , mieć bole głowy itp. Takie dolegliwości są zazwyczaj w pierwszych kilku Dniach a potem ustępują. U różnych osób wygląda to inaczej, ponieważ każda osoba jest inna i ma inne pole energetyczne, które podczas Rytuału zmienia się.

 

 

Następnie są widoczne zmiany w Życiu danej osoby : mogą to być jakieś Znaki w Dniu codziennym :jak dostrzeganie wyraźniejszych kolorów,wyostrzenie smaku i węchu , Radość i uczucie spełnienia . Trwa to od kilku Dni do kilkunastu.

 

Następny etap to zauważenie zmian TYCH oczekiwanych odnośnie Nas samych, ale i ze strony osób, które są dla Nas ważne, aż w końcu następuje spełnienie. Trudno tu mówić w jakim czasie TO zadziała u Ciebie, bo to ustalam indywidualnie dla każdej osoby. Generalnie jest to czas od 2 dni do nawet 10 tygodni i znowu wszystko zależy od wybranego przez Ciebie typu Rytuału.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I tutaj przypomniała mi się historia ( dość świeża ) gdy wykonywałam Rytuał dla pewnej Pani…..Po zabiegu Kobieta ta , zadzwoniła do mnie i spytała :

” Pani Aggo jak przebiegł Rytuał , co Pani czuła, co widziała?”

Hmm…..zastanowiłam się chwilkę :

” Widziałam Panią za szybą, była Pani jakby za dużą , ogromną wręcz szybą….” (o innych doznaniach i widzeniach nie napisze )…..Kobieta przyjęła do wiadomości i dalej toczyła się rozmowa.

 

Po kilku Dniach ta sama osoba zadzwoniła do mnie i mówi :

” Pani Aggo jest Pani niesamowita…..aż się przestraszyłam-opowiada – wyobrazi sobie Pani , że dzisiaj stojąc w moim mieszkaniu doznałam szoku związanego z Panią…aż mnie dreszcze przeszły…..Wie Pani jak wygląda duże balkonowe okno ? Stałam w pokoju gdy właśnie to okno, ta SZYBA …ta wielka SZYBA pękła ! Nic nie zrobiłam…byłam w pokoju a ta SZYBA , ta ogromna szyba pękła !”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy Państwo pęknieta, ogromna szyba u tej Pani , którą widziałam podczas wykonywania dla Niej Rytuału była symbolem odcięcia się od ograniczeń i skamieniałości, które ta Kobieta miała w sobie a także w swoim Życiu.

Ta SZYBA odgradzała tą Kobietę od tego co było dla Niej najważniejsze.  Mur został zniszczony i nie chodzi mi teraz o okna  bo tych akurat szkoda 🙂

 

Rytuały, które dla Was wykonuje są skuteczne co sami potwierdzacie od wielu Lat. Sa zgodne z zasadami Białej Magii i są ze Złotego Skarbca mojej Babci.

 

Na Magiczną linię zapraszam w godz. 12.00 do 15.00 

Tel 708 788 222 i 708 888 688

 

od Czwartku od 12.00 do 23.00

Pozdrawiam ciepło

Wasza Agga Soyala

Tags: No tags

6 komentarzy

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *